hormunalas tabletes...

mazinjaa44
mazinjaa44 20. decembris 2011 00:29

sveikas, jau atkal griezos ar jautajumu uz kuru atbildi pati neatrodu, nejuutos tik gudra taja lietaa... taatad lietojot hormunalas tabletes ir tas 7 dienas kad nav jalieto kad ari sakas menustraciju cikls, tatad mana neskaidriba ir ta, vai ja taja laika nodarbojas ar seksualajam attieciibam un atstāj ieksienee, vai tas ir riskani? ari tajas pasas dienas kad ir tas menustracijas?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazinjaa44 21. decembris 2011 22:39

paldies ;)

satine 20. decembris 2011 11:27

Iesaku rūpīgi izlasīt tablešu lietošanas instrukciju, tur parasti viss ir diezgan smalki aprakstīts.

mazinjaa44 20. decembris 2011 06:14

esmu arpus lv robezam, sava ginekologa nav... bet liels paldies....

blue 20. decembris 2011 01:08

Saulit!
Ja tais septinaas dienas ir vai naav menstruala asinoshana- vari darit ko gribi.
Tik atzime pie sienas kalendara un telefona kalendara, ka 8 dienaa jaatsaak lietot kontracepcijas tabletes.
Maini savu ginekologu, ja tik stubs arsts var buut- nedot izskaidrojumu!
Parasti- bez jautajumiem ginekologs dot visus paadomus un atbildes.Profesionali.

mazinjaa44 20. decembris 2011 00:29

sveikas, jau atkal griezos ar jautajumu uz kuru atbildi pati neatrodu, nejuutos tik gudra taja lietaa... taatad lietojot hormunalas tabletes ir tas 7 dienas kad nav jalieto kad ari sakas menustraciju cikls, tatad mana neskaidriba ir ta, vai ja taja laika nodarbojas ar seksualajam attieciibam un atstāj ieksienee, vai tas ir riskani? ari tajas pasas dienas kad ir tas menustracijas?