Hormonu tests. Help

wogija
wogija 5. janvāris 2011 21:52

Sveikas! Paliidziet man luudzu,kuraa vietaa Riigaa var uztaisiit hormonu testu,esu peec mazulja un sakumaa svars loti kritaas,bet tagad naak auleeksiem labumaa,gribaas zinaat kaadas ir probleemas kermenii. Un ja zinat,tad cik izmaksaa saada veida tests? ieprieksh paldies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 6. janvāris 2011 09:22

wogija,

Ej pie ģimenes ārsta, ja tev nav vai nav uz vietas, tad ej pie dežūrārsta, lai izlemj ko vajag, visticamāk sūtīs tevi pie endokrinologa, kurš tad izlems, kādas analīzes tev vajag un spēs tās interpretēt.

Ja nu vari atļauties par maksu un gribi ātri - ej pa tiešo pie endokrinologa.

mazaa raganina 6. janvāris 2011 08:10

Man ginekologs norīkoja uz hormonu testu bez maksas.

wogija 5. janvāris 2011 22:38

Paldies Jana.
Un jaa nepareizi izteicos par to testu,sorry :)

jana 5. janvāris 2011 22:00

Nav tāda hormonu testa, vismaz kopēja kā tu mini. Var nodod hormonu analīzes un noskaidrot tevi interesējošo, taču kādus hormonus tieši ir jāpārbauda tev pateiks tikai ārsts. Aizej pie sava ģimenes ārsta. Analīzes var nodot jebkurā laboratorijā, Rīgā populārākā ir Gulbja laboratorija. Vari nodot pat bez nosūtījuma, tikai skaidri jāzina, kādus hormonus vēlies noteikt, jo to ir ļoti daudz. Ja nosūtījuma nebūs, visas analīzes ir par maksu un izcenojumu vari apskatīt www.egl.lv, tur ir cenas. Bet tas tiešām ir dārgi, parasti pie svara izmaiņām pārbauda vairogdziedzera hormonus.

wogija 5. janvāris 2011 21:52

Sveikas! Paliidziet man luudzu,kuraa vietaa Riigaa var uztaisiit hormonu testu,esu peec mazulja un sakumaa svars loti kritaas,bet tagad naak auleeksiem labumaa,gribaas zinaat kaadas ir probleemas kermenii. Un ja zinat,tad cik izmaksaa saada veida tests? ieprieksh paldies!