Hobiji

Kapriize
Kapriize 20. janvāris 2018 05:02

Es jau labu laiku ikdienā nedaru neko, kas man patiktu, man vairs nav nekādu hobiju, jo laika trūkuma dēļ es tiem pārstāju pievērst uzmanību. Bet tagad, kad lieks laiks ir parādījies, es īsti nezinu, ko ar to iesākt.. Šķiet, ka manas intereses ir mainījušās, neinteresē nekas no tā, ko darīju agrāk. Patika agrāk lasīt grāmatas, skatīties vēsturiskas filmas, lai gūtu plašākas zināšanas par vēsturi, patika arī gleznot, zīmēt,  skriet, varbūt arī vēl kaut kas bija, bet vairs prātā nenāk. Tagad nekas no tā nesaista. Pieļauju domu, ka varbūt pie vainas ir kāda ziemas depresija, bet, iespējams, kļūdos. Varbūt Jums ir kādi ieteikumi, ko es varētu sākt darīt, lai brīvo laiku nevis izšķiestu, bet gan pavadītu noderīgi? Padalieties ar saviem hobijiem! ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Liberica 6. septembris 2021 14:36

Nesen atradu sev jaunu un interesantu hobiju. Es pats strādāju par automehāniķi, bet brīvajā laikā pērku lietotas automašīnas un pārveidoju tās par jaunām ar interesantu dizainu. Starp citu, ja ir kādi auto entuziasti vai autobraucēji, kas meklē labu, šeit ir uzticams uzņēmums https://longo.lv/ . Es pats esmu daudzkārt izmantojis viņu pakalpojumus un esmu bijis ļoti apmierināts.

Elektra 5. novembris 2020 22:29

Lielu gandarījumu sniedz rokdarbi. Piemēram scrapbooking un apsveikuma kartiņu gatavošana. Varēs citus iepriecināt ar personalizētām kartiņām.

Sara 29. aprīlis 2020 09:24

Mans hobijs ir riteņbraukšana. Tiesa, ziema tam nav ideāls laiks. Rakstot, es atcerējos, ka mans velosipēds sabojājās. Varbūt kas zina, kur [url=https://www.bikko.lv/velosipedu-dalas-un-aksesuari/]velo rezerves daļas[/url] tiek pārdotas tiešsaistē?

pece 28. janvāris 2020 09:49

Nāc dziedāt korī :)

Kerstyna 21. janvāris 2018 23:32

Adu, rakstu, lasu, lipinu bildītes, visu ko daru. Nav tik svarīgi, ar ko tieši nodarbojies, svarīgi, lai tas iepriecina, atpūtina un izklaidē.

Aggie 21. janvāris 2018 23:23

es šuju, adu, taisu rotas, gatavoju ēst, cepju kūkas, ar jogu nodarbojos...

bet tev tomēr vajadzētu atrast to, kas tevi saista

Emmy 20. janvāris 2018 08:30

Šeit esošās meitenes noteikti visas kā viena pateiks kāds ir mans hobijs un sirdslieta - moto braukšana. :) Viss un ap to. :) Kā arī fotografēšana/ fotografēšanās, bet ne tādā wow līmenī utt. savam priekam. :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā