Help Vēdervīruss!!

Salamandrina
Salamandrina 3. janvāris 2015 17:49

Ko lai dzeru,lai pirmdien tieku uz darbu?!Nopirku Smectu un oglīti.Uztaisīju stipru kumelīšu tēju.Bet nu baigi nepalīdz vēl pagaidām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 4. janvāris 2015 13:53

Loperamīds vīrusa gadījumā nav laba izvēle, to labāk lietot pie pēkšņiem funkcionāliem traucējumiem.

barbiegirl 4. janvāris 2015 13:48

Sākumā vari ar Smectu un Loperamīdu izlīdzēties.Ed pa druskai jau ieteiktos ēdienus.Papildus klāt iesaku dzert Liveo un arī pēc tam kad caureja ir beigusies.Viņš sakārtos zarnu mikrofloru,jo vīruss tur visu ir izjaucis.Liveo iekšā ir bifido baktērijas.Viņš ir nopērkams gan pulverī gan arī pilienos,jāizvēlas ērtākais.

MartaAlise 4. janvāris 2015 13:36

Vēderam atgūties labi palīdz Liveo pilieni - palieto kādu nedēļu vai divas.

Nikte 4. janvāris 2015 11:35

Man labākais līdzeklis bija kola :) Bet,vispār Kerstyna ļoti labi visu uzrakstīja ;)

Kerstyna 3. janvāris 2015 19:34

Vispirms neēd neko, dzer tikai, bet ne tikai kumeles, arī ķimenes un kādu skābpiena tīrkultūru ( krāsainos jogurtus nē!). ja baigi gribās ēst - tad ūdenī vārītu rīsu putru ar sāli, nekādus cukurus. Visu lietot bieži, bet mazām porcijām - pa malkam, pa ēdamkarotei. Diskomforts jau nu būs, bet... ar šito nemirst, būs labi :)
Smectu 4x dienā, no oglītes jēgas nebūs

Rebeka 3. janvāris 2015 18:33

Vēdera vīrusi jau parasti iet tikai pāris dienas.. domājams ja tas tiešām ir vīruss nevis piem. samlanaloze vai kas tāds tad pirmdien, šā vai tā vajadzētu būt samērā OK...

Bet vispār efektīvas zāles bija loperamids (vai tamlīdzīgi) nu ja to iedzer tad nu tur tiešām visu aizrauj ciet, bet šaubos, ka tas ir veselīgākais variants, jo tam vīrusam šķiet bija labāk ja iziet viss ārā...

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā