help

LosOjosVerdes
LosOjosVerdes 2. oktobris 2015 09:42

Ko uzdāvināt 13 gadus vecai meitenei? Vai mana ideja par sudraba auskariņiem būtu akceprējama?(ausīs caurumi esot). Dēlam pie jaunās klases biedrenes jāiet. Ko vēl tādas meitenes labprāt saņemtu? Cenâ līdz 25 eiro. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 2. oktobris 2015 15:16

Palikšu pie kino biļetēm un kādu nieku no Tiger. P.S. es teicu līdz (!)25, nevis 25:) Paldies visām par idejām.

Ciao 2. oktobris 2015 15:04 Kerstyna

jo vairāk domāju, jo vairāk piekrītu ... tā ir klasesbiedrene un turklāt 13 gadi.... man patiktu ideja laikam par kādu interesantu spēli, kino vai grāmatu..

Kerstyna 2. oktobris 2015 14:46

Nūū tik dārgu dāvanu jaunai klasesbiedrenei.... Es savējam neko tādu neakceptētu. Skaistus ziedus, dāvanu karti, grāmatu, bet neko tik personisku kā rotaslietas un apsveicamā jau arī - ir tikai bērns vēl.

Linduchy 2. oktobris 2015 11:04

Kino biļetes (Y)(Y)(Y)

Ciao 2. oktobris 2015 10:50

šitais tagad skaitoties hīts meitenēm tajā vecumā, stilīgas mūzikas austiņas

Ciao 2. oktobris 2015 10:36

Piekrītu Rasas, rotas lietas dāvina ja ir simpātija. Bet par kādu izrādi 13 gados var būt runa? Tas nav tas vecums...varbūt kino jā, bet teātris, opera, balets vai mākslas galerija nu man neliekas ka būs interesanti šajā vecumā. Drēbes nav laba ideja dāvināt, to dara vecāki,radinieki, ne skolas biedri īpaši puika tai skaitā smieklīgi apģērbi ....

Nu jāskatās, kas modē tagad meitenēm.
Visādi interesanti telefona maciņi? Nu tādi modīgi, ar piekariņiem, smukām aprdukām utt., ā un smaržas ja kas ir klasika šajā vecumā.. bet atkal ne jau gucci , pucci... tur jāiet uz veikalu, kur var iegādāties smaržas ar dažādiem varoņiem, aktrisēm, skaistiem nosuakumiem utt... nu smuka ideja ir kas man patīk personīgi dienasgrāmatas un rokasprādzes, kaut kas šajā stilā, bet atkal tādas lietas nedāvina puikas... varbūt kādas forša spēle?8-| bet vēl labāk, aizej uz dāvanu veikalu, un pastāsti stāstu, Tev palīdzēs viens un divi.

Linduchy 2. oktobris 2015 10:21

Man šķiet, ka 13gadniecei visērtāk uzdāvināt dāvanu karti, jo šis vecums ir dumpīgais - ej un izproti viņas vēlmes :D
Par rotām piekrītu - tās varētu norādīt uz simpātijām ;)
Ja dēls var +/- pateikt kāds ir meitenes izmērs, var uzdāvināt kādu krekliņu ar smieklīgu apdruku (no T-bodes vai līdzīgiem veikaliņiem) :)

rasas 2. oktobris 2015 09:55

Manuprāt, rotaslietas dāvina, ja ir simpātija... Ja tas tā ir šajā gadījumā, tad ok - citādi, manuprāt, no.
Opcija - varbūt kādu labu grāmatu vai biļetes uz kādu izrādi. :)