Grūtniece uz kuģa.???

vavinna
vavinna 17. jūlijs 2011 23:01

Pēc kāzām ( mēs, kā vedēji) sapratām, ka jaunais pāris nedodas nekādās medus brīvdienās, kur nu vēl medusmēnesī. sieva gan ir tagad sestajā grūtniecības mēnesī. Ļoti aktīva- aktīvāka par daudzām citām ne grūtniecēm...pļauj zālīti nesā smagmus utt.. nu traka. Mēs vēlētos pārsteigt ar barucienu uz Zviedriju ar kuģi. Ko jūs varētu pateikt ieteikt? Vai tas varētu draudēt bērna veselībai? Un līdz kuram laikam var braukt un kā ir reāli?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vavinna 18. jūlijs 2011 15:01

Paldies. Pašsajūta vaiņai laba, pati es noteikti dotos braucienā, bet par cik tiek veidots kā pārsteigums.. gribas ar kādu pakonsultēties- paldies jums.:)

svente 18. jūlijs 2011 11:02

Viss atkarīgs no grūtnieces veselības un pašsajūtas.

wildflower 18. jūlijs 2011 00:03

Ja vinai nav nekadu veselibas problemu protams var braukt!Iesspeja jauki pavadit laiku,iepirkties,pasedet restoranos,bara iedzert kadu bezalkoholisko kokteiliti un izbaudit:)Pati esmu kadas 20 vai vairak reizes braukus iar kugi un ari paris reizes grutniecibas laika pedaja menesi.Lai veicas!!

vavinna 17. jūlijs 2011 23:01

Pēc kāzām ( mēs, kā vedēji) sapratām, ka jaunais pāris nedodas nekādās medus brīvdienās, kur nu vēl medusmēnesī. sieva gan ir tagad sestajā grūtniecības mēnesī. Ļoti aktīva- aktīvāka par daudzām citām ne grūtniecēm...pļauj zālīti nesā smagmus utt.. nu traka.
Mēs vēlētos pārsteigt ar barucienu uz Zviedriju ar kuģi. Ko jūs varētu pateikt ieteikt? Vai tas varētu draudēt bērna veselībai? Un līdz kuram laikam var braukt un kā ir reāli?