Greizsirdība

vecsprofils 26. augusts 2014 17:10

Kā jums šķiet, vai greizsirdība attiecībās ir vajadzīga? Ir tādi, kas uzskata, ka greizsirdība ir mīlestības sastāvdaļa, citi atkal to uztver par traucēkli veselīgās attiecībās. 

Kā ir jums un, kā raksturotu savas otrās puses? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rebelle fleur 8. septembris 2014 21:28

Neapšaubāmi tas nav nekas labs.Tomēr bieža parādība.Man personīgi ar gadiem tas pārgāja.Laikam jau ja neesi greizsirdīga tad īsti nav lielo jūtu...bet te atkal ir daudz aspektu

mazaa raganina 8. septembris 2014 11:09

Ja arī es būšu greizsirdīga, tad cilvēkos nekad to neizrādīšu, man tas ir pazemojoši.

Rebeka 30. augusts 2014 16:42

Esmu ļoooti minimāli greizsirdīga, ir protams situācijas kurās es tāda būtu, bet es uzticos savam draugam un mani nepadara greizsirdīgu kaut kādi sīkumi. Esmu novērojusi, ka citas gan taisa traci par, manā uztverē niekiem un redzu, ka tas tikai bojā attiecības...

Greizsirdībai jābūt ar mēru, tā lai nesāk 'šķist, ka vispār vienalga viss un neinteresē, bet arī ne tā, ka par katru skatienu tiek strostēts...

ziepinja 30. augusts 2014 16:05

Man patik teiciens,ja mans tad mans es nedalos,vaij ja mans tad,ja vel kadam tad man nevajag.. Egoistiski-ja,bet ka savadak,vai kada no damam,buutu gatava dalities ar savu viirieti-domaju ka ne,tapec sinii zinja domaju,ka esam visas greisirdiigas. Es-oo ja,zinu,ka parlieku liela greisirdiiba boja atieciibas,bet mazlietinj tak var-vsm tik daudz,lai arii otrs cilveeks juut to-un cik zinu viiriesiem tas patiik.. :) Bet,protams-ar robezaam.

Cerīte 27. augusts 2014 14:00

Es esmu greizsirdīga,bet zinu ,ka tas no nedrošības.Vīrietim jau patīk neliels ''asumiņš'',dažķārt part patēloju.Te gan galvenais nepārspīlēt.