gļuki pie blogiem

hiperkeri
hiperkeri 4. decembris 2014 10:17

pēdējos mēnešus,katru reizi kā rakstu blogu,vienmēr ir kāds gļuks no servera,kas pazaudē blogu saturu!

šoreiz es pazaudēju visu novembra glābēju blogu un to drukāšanas stundu es tagad vairs nevaru atgūt! Šīze! Sakiet datoriķiem,lai tiek beidzot galā ar tām servera kļūdām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 4. decembris 2014 12:10

jā,tā ideja par čatu man patīk:) Būs:)

Sieviešuklubs.lv 4. decembris 2014 10:56

Sveikas, paldies par informāciju! Līdz šim neesam saņēmuši nevienu ziņu par šādām problēmām. Ja nav informācijas tad nevaram problēmas risināt. Lūgums, šādos gadījumos rakstīt problēmas aprakstu uz redakcija@sieviesuklubs.lv, lai to operatīvi varam pārsūtīt speciālistiem. Ja iespējams, lūgums arī uztaisīt print screen, lai precīzāk varētu konstatēt problēmu un ātrāk atrast tās risinājumu! Ja ir vēl kādas problēmas droši rakstāt, risināsim.

Paldies!!! :)

Linduchy 4. decembris 2014 10:40

O, jā...es jau sen esmu pārgājusi uz principu - sākumā uzrakstu blogu wordā un tikai pēc tam iekopēju sk, citādi bēdīgi var sanākt un žēl pazaudētā laika :S

Nymph 4. decembris 2014 10:36

Tāpēc es vienmēr blogus rakstīju wordā (tagad mēdzu lietot atī google docs., lai varu savus tekstus rakstīt gan darbā, gan mājās, nepārsūtot failus nemitīgi) :)

Ciao 4. decembris 2014 10:27

Kāpēc Tu labāk negribi Glābēja blogus taisīt čata formātā? Man liekas tas būtu ne tikai vieglāk, bet Tu regulāri celtu augšā un iesaistītu vairāk disksuijas biedrus? Arī pie reizes atskatoties pagātnē tā teikt, izdarīt jaunākos secinājumus? :)