Ginekalogs Rīgā!

kikausis
kikausis 14. jūlijs 2011 15:01

Sveikas meitenes. Esmu ginekaloga meklējumos, man mūža bijis tikai viens ginekalogs Dr. Šķestere Valmierā, kolosāla daktere. Bet jau vairākus gadus dzīvoju Rīgā, nekur pārcelties netaisos, ģimenes ārstu jau esmu nomainijusi Medicīnas Centrā Elite, lai gan dzīvoju otrā Rīgas galā un Imanta ir diezgan patālu ar dakteri esmu apmierināta. Izskatiju Elites ginekalogus, salasijos atsauksmes un neatsauksmes... Draudzene ieteica Margaritu Puķīti. Vienvārdsakot meklēju labu ginekalogu, kas ir labs?! Kas citam der, citam neder... Jebkurā gadijumā uzklausīšu ieteikumus, padomus, nu jebko! :) Sasodīti grūti ir šitā tos ārstus mainīt un man vēl nav pieredzes nekādas, tad vispār tas viss ir dubultgrūti! :D Ar ārstiem esmu uz Jūs, neeju katru otro dienu bet ginekaloga izvēle ir ļoti svarīga, īpaši ja tiek domāts par bērniņu nākotnē! :) Jauku dienu visām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
11. augusts 2011 16:16

Dr. Sandra Tamane jau kādu laiku strādā savā klīnikā "Medeora" Ēveles ielā 6a, ļoti zinoša daktere.

moonshine 10. augusts 2011 20:49

Fantastiska ginokologe ir Dr. Sizova. Viņas privātprakse atrodas Pulkveža brieža ielā. Mana mamma pie viņas jau iet laikam gadus 15,ja ne vairāk un es pie viņas esmu arī jau gadus 4-5. Tā kā fantastiska ārste.

mouse26 7. augusts 2011 21:10

Mana daktere ir M. Puķīte!Man patīk viņas attieksme pret pacientēm un grūtnecības laiku uzmanīja mūs abas. :)Kad dzīvoju Rīgā ieteica draudzene, šobrīd dzīvoju laukos un izbrīvēju laiku, lai brauktu tieši pie viņas.

silva9 7. augusts 2011 20:02

Piekrītu par Inu Paegli eju pie viņas jau 10 gadus esmu ļoti apmierināta daktere ir zinoša un saprotoša .

dzii 6. augusts 2011 21:50

Quartus daktere Anita Dresmane

patisev 6. augusts 2011 19:48

Dr. Baidekalna Arsā. Jauka, mīļa, saprotoša, visu pastāsta, izdara.

roseleaf 24. jūlijs 2011 09:27

Dr. Treijs,pieņem Linezerā un Arsā

babs 22. jūlijs 2011 18:04

dr. Viktorija Reznika Martova MFD Sieviešu veselibas centrs Vita

anitaaa 19. jūlijs 2011 14:25

Superīga ginekoloģe - dzemdību speciāliste ir Ina Paegle (Inas Paegles privātprakse).
Pieņemšanas vieta - Ģertrūdes iela 30, Rīga
Pieņemšanas laiki:
Pirmdienās, Trešdienās - no 15.00 - 20.00
Otrdienās, Ceturtdienās un Piektdienās - no 8.00 - 15.00
Telefons - 67845201

liiga 14. jūlijs 2011 23:10

Dr.Sandra Tamane-Latvijas Gimenes centrs, Kaniera iela
Jau 7 gadus ir mana daktere-abus bernus pienema (pati taisija Keizarus abus). Vina kadreiz bija Dobeles slimnica nodalas vaditaja,tad del dzivesvietas mainas,mainija ari darba vietu.
Tiesam laba daktere

amorisita 14. jūlijs 2011 22:57

eju privātpraksē Auxilia Prima pie Zanes Krastiņas. Visu grūtniecību mani jauki uzmanīja, vienmēr konsultēja, beigās pat izglāba manu mazulīti ar savlaicīgi pieņemtu pareizu lēmumu (tas cits stāsts). Pēc tam ļoti saprotoša un vienmēr sasniedzama. Strādā arī Stradiņos.

amorisita 14. jūlijs 2011 22:57

eju privātpraksē Auxilia Prima pie Zanes Krastiņas. Visu grūtniecību mani jauki uzmanīja, vienmēr konsultēja, beigās pat izglāba manu mazulīti ar savlaicīgi pieņemtu pareizu lēmumu (tas cits stāsts). Pēc tam ļoti saprotoša un vienmēr sasniedzama. Strādā arī Stradiņos.

miranda 14. jūlijs 2011 15:37

Inese Gailīte - pieņem ARS, bet es vienmēr eju pie viņas uz privātpraksi Tallinas ielā. Vizīte - ls 12 vai Ls 13 (precīzi vairs neatceros). Viņa ir feina, kārtīga, prasīga, bet arī laipna. ļoti uzticos viņai. Esmu ieteikusi savām draudzenēm, visas palikušas apmierinātas. :)

kikausis 14. jūlijs 2011 15:01

Sveikas meitenes.
Esmu ginekaloga meklējumos, man mūža bijis tikai viens ginekalogs Dr. Šķestere Valmierā, kolosāla daktere. Bet jau vairākus gadus dzīvoju Rīgā, nekur pārcelties netaisos, ģimenes ārstu jau esmu nomainijusi Medicīnas Centrā Elite, lai gan dzīvoju otrā Rīgas galā un Imanta ir diezgan patālu ar dakteri esmu apmierināta. Izskatiju Elites ginekalogus, salasijos atsauksmes un neatsauksmes... Draudzene ieteica Margaritu Puķīti. Vienvārdsakot meklēju labu ginekalogu, kas ir labs?! Kas citam der, citam neder... Jebkurā gadijumā uzklausīšu ieteikumus, padomus, nu jebko! :)
Sasodīti grūti ir šitā tos ārstus mainīt un man vēl nav pieredzes nekādas, tad vispār tas viss ir dubultgrūti! :D Ar ārstiem esmu uz Jūs, neeju katru otro dienu bet ginekaloga izvēle ir ļoti svarīga, īpaši ja tiek domāts par bērniņu nākotnē! :) Jauku dienu visām!