Garlaicīgs vīrs

Garfunkele
Garfunkele 14. jūnijs 2017 16:44

Attiecības. 

Ar vīru kopā esam gandrīz 7 gadus, precējušies 3. Kopā sagājām diezgan ātri. Pēc 2 mēn draudzēšanās, sākām dzīvot kopā. 

Visus šos gadus kopā ir bijis ok. Tā vienkārši labi. Ne slikti, ne arī aizraujoši. Jo vecāka kļūstu, jo vairāk ilgojos pēc tiem tauriņiem vēderā. Tādi īsti satraucoši tie nebija attiecību sākumā, bet ar laiku Tu pieķeries cilvēkam. Iemīli. 

Kaisle ir apdzisusi. Vīrs daudz strādā, noguris. Saprotu, bet brīvdienās gribu ko vairāk par mājas šrubēšanu un TV. Es saku, nu, aizejam kaut pastaigāties, pamīlējamies. Nevajag jau tērēties visām izklaidēm. Tomēr dienas paiet viņam nosēž pie TV. 

Vienu brīdi domāju par šķiršanos, bet tas vīru salauztu. Par spīti tam, ka viņš man kļuvis garlaicīgs, tomēr mīl. Un man būtu kauns viņa un savas ģimenes priekšā. 

Bērnu mums vēl nav. Bet vīrs grib. Man bail, ka ar bērna piedzimšanu, man nāksies pārvērsties pilnīgā mājkalpotājā. Tā kā šobrīd nestrādāju, tad visus mājas darbus tagad daru es. Vīrs pieslēdzas, kad nāk ciemiņi. Bet ja būs bēbis, tad man šķiet viss būs uz maniem pleciem un par jebkādām izklaidēm varu aizmirst. 

Dzīvojam ārzemēs, un nav daudz draudzeņu, ar ko kopā izklaidētos, lai kliedētu domas.  Pirms laika aizkāju uz kino. Viena pati. Uz dienas seansu. Vīrs bija neapmierināts, jo nepiedāvāju viņam iet, un vienai iet tas neesot ok. Hobiju viņam nav, ar mani iet uz kādām izstādēm u.c. kultūras pasākumiem negrib. Ja eju viena - tas nav ok. 

Ko jūs iesāktu ar labu cilvēku, bet garlaicīgu vīru?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kapriize 16. jūnijs 2017 09:46 Garfunkele

Vairumam vīriešu gribas seksu tikai no rītiem, bet vēlāk nē, tāpēc tur nav par ko brīnīties, tā dabā iekārtots.

Kapriize 16. jūnijs 2017 09:40

Sveika!

Man liekas, ka varbūt ir pie vainas tas, ka viņš ir ieslīdzis sava veida depresijā, tāpēc īsti neko nevēlas darīt, tik veic savus pienākumus un brīvdienās skatās TV. Ir jāmēģina izrunāties ar viņu, jāsaprot, kas viņam ir uz sirds, kāpēc īsti nav intereses par dzīvi.

Kas attiecas uz kino, ja reiz vīrs toreiz bija neapmierināts ar to, ka aizgāji viena, nemaz nepiedāvājot viņam šādu iespēju, tad varbūt tagad pārskati internetā, kādas labas filmas rādīs dienā, kad Tavam vīram ir brīvs un vakarā pēc darba piedāvā viņam kopīgi aiziet uz kino, kad būs brīvs viņam, iesakot kādu filmu, ko noskatīties, bet neuzspiežot tieši to filmu skatīties, darot tā, lai tomēr viņš lēmumu pieņemtu.

Saproti, no bērna nevajag baidīties. Jā, varbūt ilgs laiks būs grūts un nomācošs tādā ziņā, ka Tev viss būs vienai jādara, bet Jūs abi varat taču izrunāt par to visu, sarunāt, ka ne vien Tev būs viss jādara, bet arī vīrs ikdienas dzīvē piedalīsies. Patiesībā, kad Jums būs bērns, Jūsu dzīve pamainīsies uz labo pusi, jo mazā dzīvībiņa ik dienu radīs Jūsu sejās smaidu. Un vērojot, kā viņš aug, sper pirmos soļus un sagādājot citus patīkamus pārsteigumus, būs par ko priecāties abiem. :)

Manuprāt, vīru pamest, ja ir garlaicīgs, ir muļķīgs iemesls, it īpaši, ja pret šo cilvēku ir patiesas jūtas. Turklāt visi jau nevar būt interesanti, kādam vajag arī atšķirties. Vispār tagad aizdomājos par to, ka varbūt tas, ka ar Tevi nekur nedodas, ir tikai tāpēc, ka viņam nepatīk īsti atrasties svešu cilvēku kompānijā, jo tādās jūtas nekomfortabli, tāpēc no tā visa izvairās.

pece 15. jūnijs 2017 08:33

Vari mainīt tikai pati sevi, citi cilvēki nemainās tāpēc, ka kāds to vēlas.

Par seksu - gan jau tev pacenšoties vīriņš ar sāks gribēt, tikai mūžīgā iniciatīva no tavas puses vai patiks tev pašai, tas jau ir cits jautājums.

Emmy 15. jūnijs 2017 07:25

Man bija tādas attiecības, aizgāju... radās interese par citu. Tā dabiski. Vairākas reizes mēģināju garlaicīgās atriecības uzlabot, bet cik tad ilgi var cīnīties, noguru, jo jutu ka otram anyway viss labi kā ir.
Par sexu, nu, ja darbs ir fiziski smags, daudz stresa, var būt, ka negribas, ne visi vīrieši ir vācu porno zvaigznes kas stāv un gaida. Un na Tu mājās, tā teikt, nav tā ikdiwnas darba, protams, gribēšana ir lielāka, man pašai tā bija, kad darbs no 8-18, tad arī diži daudz ko vairs negribas.

Kerstyna 14. jūnijs 2017 19:57

Labi un garlaicīgi cilvēki ir kā mēbeles, kuras traucē, bet rokas neceļās izmest.
Saki, ka šķiršanās viņu salauztu..., bet tas, ka viņš Tevi ar savu garlaikoto vienaldzību presē grīdā iekšā nav nekas? Pieradumam ir milzīgs spēks, ar to cīnīties ir grūti, vieglāk ir padoties.
Bērnu jums nav, izklausās, ka esi gana jauna vēl, lai pasāktu ko citu. Nevajag izniekot savu dzīvi. Zini, vienā mirklī dzīve sāks ritēt uz priekšu tik strauji, ka būs žēl katra izniekotā gada.
Padomā labi,. ļoti labi padomā, izsver visus par un pret, neglaimo ne sev ne viņam un tad Tu zināsi ko pasākt.

Linduchy 14. jūnijs 2017 17:49 Garfunkele

Jāiet ar draudzeni, lai vismaz kāds pavaktē, vai neaizej neceļos? :D
Par seksu - OMG, maz!!!!!! Televizoru izmestu pa logu ārā :D Nopērc kādu sexy vešiņu, pakārdini viņu - varbūt kādu lomu spēli? Saki, ja viņš nespēlēsies ar tevi, spēlēsies pati ar sevi viņa acu priekšā, aizsedzot tv :D Ja arī uz to nepavelkas, tad viņam vajag pērienu no Bargās Kundzes (devil)

Garfunkele 14. jūnijs 2017 17:36 VIT@

Ja piedāvāju, tad parasti saka, ka viņam negriboties - ne viens, ne otrs. Pamīlēties, JA gribas, tad ļoti agri no rīta. Un es uz to ne vienmēr pavelkos. Bet pa dienām vai vakariem - aizmirsti. Un tā arī saka- es tagad skatos, tagad negribu :(

Garfunkele 14. jūnijs 2017 17:34 Linduchy

Nav jau tā ka aizliedz. Kau kur jau arī aizejam kopā. Ciemos pie draugiem. Vai uz kādu pasākumu. Bet reti. Niebilst, ja eju kopā ar kādu draudzeni, tikai negrib, ka eju viena.

Tāds 'īstais' sekss mums varbūt reizi divos mēnešos. Bet orālais (abpusējs) biežāk. Varbūt 3x :D

Ciao 14. jūnijs 2017 17:21

hm, Tu piedaavaa vinam pastaigaaties vai miileeties, bet vins saka miiljaa man tuuliit filma saaksies, kaut kad veelaak labi? Vai tomeer peec ierosinaajuma Tava veeleesahnaas tiek pildiita, tomeer iniciatiivas paarnemsaha no viira puses nav. Taa teikt, ja neteiksi, tad nedabuusi.

Linduchy 14. jūnijs 2017 16:58

Suns uz siena kaudzes - tā es aprakstītu šo sitiuāciju (skats no malas). Vīrs pats negrib doties izklaidēs, bet arī tev neļauj. Izskatās, ka tu viņam tiešām līdzinies ērtai "mēbelei", piedod, ka tā saku. Bet nu vīrietis nevar tev aizliegt apmeklēt kino un kultūras pasākumus. Tikai aprobežots cilvēks nespēj saprast, ka kultūras baudīšana ir dvēseles barība.
Negrib mīlēties...kā pavisam? 0 aktivitāte gultā??? 8-| Tā nu gan nedrīkst - ja viņam negribās/nevajag seksu, tas vēl nenozīmē, ka tev nevajag! Sievietēm visādas ginekoloģiskās saslimšanas var sākties, ja gurnu rajons netiek likts lietā ;)
Par bērniem - izskatās, ka vīrs grib, lai tev ir "laika kavēklis", ar ko caurām dienām noņemties un likt viņam svētu mieru :S Es neparakstītos uz bērniem šādā situācijā, jo pēc dzemdībām viss kļūtu vēl sliktāk, novedot tevi līdz izmisumam (manas domas), bet kā nu būtu dzīvē, to nekad nevar zināt :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā