Gardēdēm!

Cerīte
Cerīte 22. aprīlis 2013 20:57

Kas labāks sarkanvīna etiķis vai aveņu etiķis?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 23. aprīlis 2013 23:12

Ehh man šie visi etiķi ir tik super sveša lieta...varbūt kāda no jums var uzrakstītkādu blogu par to kā tos izmanto un kādi vispār tie ir utt...

Agrāk sky&more bija tāds veikaliņš(varbūt vēl tagad ir) kur tos etiķus tirgoja, atceros ka pētīju smukās pudelītes un tieši nodomāju, ka nav ne jausmas kā pielietot, jo vienīgais kur izmantoju etiķi ir šašliku marinādei...

Padalīsieties ar info?

Cerīte 23. aprīlis 2013 19:45

Paldies ,meitenes!!!Jāpērk būs abi etiķi,bet interesē mani laikam vbairāk tieši aveņu eriķis.

VIT@ 23. aprīlis 2013 17:07

aggie,

tā jau saka, ka visus sarkanos dārzeņus tas papildina labāk :) Tur tas joks ar to vīnu arī tāds ir :) pie sarkanām gaļām, zivīm sarkanavīns :)
Vēl par aveņu etiķi, labam aveņu etiķim etiķi nejūtīsiet vispār, ir jābūt labai smaržai un garšai :)

Aggie 23. aprīlis 2013 13:19

sarkānvīna etiķis ir ļoti labi uzlabo garšu biešu zupām, borščiem... aveņu etiķi nekad vēl neesmu mēģinājusi...

VIT@ 23. aprīlis 2013 09:00

Abi divi ir labi. Abiem pēc būtības sastāvs ir vienāds, izņemot to, ka aveņu etiķim nāk klāt īstās avenes vai aveņu sula (nu un protams izturēšanas pakāpe).
Man mājās ir abi etiķi, bet teikšu godīgi es izmantoju visbiežāk aveņu etiķi, jo esmu iecieniījusi noteiktas salātu receptes, kurās šis etiķis ir vienkārši ekselents.
Ar Sarkananvīnu etiķi ir tāpat kā ar balzamiko, ideāli der visam, arī marinādēm, arī cepšanai... Aveņu būs tāds specifiskāks.

Noelle 22. aprīlis 2013 22:38

aveņu etiķi esmu tikai matiem mēģinājusi (speciāli tam gan paredzēts bija) - fui :D
Ēstgatavošanā neesmu eksperimentējusi ar šiem, bet arī labprāt uzzinātu, kāds ir spečuku viedoklis :)

hiperkeri 22. aprīlis 2013 22:34

manuprāt , aveņu:)

hiperkeri 22. aprīlis 2013 22:34

manuprāt , aveņu:)

Cerīte 22. aprīlis 2013 20:57

Kas labāks sarkanvīna etiķis vai aveņu etiķis?