Fukoidāna produkts

driafre
driafre 28. augusts 2014 21:39

Vesela imūnsistēma ir labākais veids, kā uzveikt vēzi. Patiesībā karš ar vēzi nekad nebūs uzvarēts, ja paļausimies vienīgi uz ķīmijterapiju- šādu atziņu pauž jauns pētījums, kas nodēvēts par pavērsienu vēža pētniecībā.

Zinātnieku komanda no Eberharda Karla universitātes Tibingenā, Vācijā, demonstrējusi, ka imūnsistēma spēj panākt, lai audzēja un vēža šūnas nonāk bezdarbības stāvoklī. Tas nozīmē, ka imūnterapija-metode, ar kuru imūnsistēma tiek stimulēta cīnīties pret vēzi,- ir efektīva vēža terapija un savu uzdevumu veic, nebojājot veselās šūnas. Profesora Dr.Martina Rokena vadītā pētnieku grupa skaidro, ka šādā veidā tiek panākta vēža šūnu novecošana vai ilgstoša bezdarbība, kā arī apturēta vēža izplatīšanās.

Fukoidāns ir viens no ievērojamākajiem dietoloģijas sasniegumiem pēdējās desmitgades laikā, tāpēc ir svarīgi, lai miljoniem ļaužu par to tiktu informēti. To jau gadsimtiem ilgi iecienījušas tautas, kuras atšķiras no pārējām ar ievērojami garāku dzīves ilgumu.  Piekrastē un salās dzīvojošiem cilvēkiem brūnās jūras aļģes, kas ir bagātas ar fukoidānu, jau gadsimtiem ilgi ir bijušas ne tikai viena no svarīgākajām pārtikas sastāvdaļām, bet arī palīdzējušas saglabāt veselību. Ir publicēti simtiem pētījumu par fukoidāna pozitīvo ietekmi uz veselību, lielākā daļa veselības aizsardzības jomā strādājošo zinātnieku un ekspertu nodarbojas ar šīs fantastiskās barības vielas iedarbības potenciālo iespēju izpēti. 

Lai gan ir grūti iedomāties, kādēļ  būtu jāēd jūras aļģes, šis necilais augs, kas satur daudz minerālvielu, ir viens no veselīgākajiem produktiem. Kad eksperimentos tika pētīta jūras aļģu ekstrakta ietekme uz limfomas šūnām, pētnieki no Jordānas atklāja, ka šis ekstrakts spēj nomākt limfomas šūnu augšanu, neskarot veselās šūnās. Jūras aļģēs ir polisaharīds fukoidāns, kas spēj nogalināt vēža šūnas. 

Agel UMI ir spēcīgākais fukoidāna produkts , kas pašlaik pieejams. Tas ir bagātīgi piesātināts ar fukoidānu, ko iegūst no brūnajām jūras aļģēm. Fukoidāns ir viens no ievērojamākajiem  atklājumiem  imunitātes stiprināšanai pēdējās desmitgades laikā. Tas veicina sarkano asinsķermenīšu  izstrādāšanos organismā. palīdz aizstāt bojā gājušās šūnas, veicinot audu un orgānu atjaunošanos, stimulē  kaitīgo šūnu likvidēšanas procesu, nostiprinot imūnsistēmu. Agel produkti ir dabīgi, to var iegādāties bez receptes un  lietot brīvi.20140828213901-81247.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā