Frizieru pakalpojumi!

sheillla
sheillla 22. novembris 2012 19:57

Sveikas,milas skaistas daamas un jaunas mamminas! Piedavaju driziera pakalpojumus par sapratigam cenam.Sobrid stradaju majas! Ja ir kadas velmes vai interese skaistumkopsana,drosi raksti man :) Atbilesu uz visiem jautajumiem!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 5. decembris 2012 21:38

Piedod-es tā sapratu ,ka Tu strādā mājās,par telpām nemaksā un visu naudu paturi sev/nemaksājot nodokļus/ pie kam ari atbildību par savu darbu nenes,ja nu kas noiet greizi jo nav jau salons .Tad nu man tā cena sanāk tāda kā sanāk.Lēta prece maksā mazu naudu/tas jau nenozīmē ka tā prece ir slikta/.

sheillla 5. decembris 2012 20:17

10Ls par skipsnam nezinu kur var atrast ja nu vienigais iegadaties letos kupona sistemu,vai ari macibu frizetavas! Bet ja izdodas atrast,lai veicas :)

Cerīte 25. novembris 2012 09:55

Kolonnā prasīs mazāk-zinu droši.Ja Tu prasītu 10 Ls-tā būtu normāla cena,par15 vēl domātu.

milana 24. novembris 2012 21:20

Nu gan summiņa. :D

kimbra 24. novembris 2012 19:58

30 Ls par šķipšnošanu mājas apstākļos nav "saprātīga cena"!!!!!

sheillla 24. novembris 2012 17:11

Esmu Riga Kengaraga! Matu krasosana skipsnas neatkariigi no garuma un biezuma 30Ls,ja tas butu triis tonos!

Lapsaa 23. novembris 2012 11:31

sheilla, kur atrodies?

eliss 23. novembris 2012 08:20

Sveika!
Jautajums-cik nedarga esi?
Man ir pusgari mati.Krasoti blondi,bet velos tos divu -3 krasu skipnaas.Un pakapeniskais griezums.Cik man tas izmaxatu?

sheillla 22. novembris 2012 19:57

Sveikas,milas skaistas daamas un jaunas mamminas! Piedavaju driziera pakalpojumus par sapratigam cenam.Sobrid stradaju majas! Ja ir kadas velmes vai interese skaistumkopsana,drosi raksti man :)
Atbilesu uz visiem jautajumiem!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā