Friziera apmeklējums

kristined
kristined 15. marts 2010 11:45

Kur Tu atradi savu frizieri? Man personiski šis jautājums laikam nav īsti akutāls, jo mana mamma ir friziere :D bet vienmēr man šķitis interesanti- kā jūs izvēlaties frizieri? Pakļaujaties uz draudzeņu ieteikumiem vai jums pazīstamas frizieres jau gadu gadiem?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 6. aprīlis 2010 23:48

Man nekad nav bijusi sava friziere, jo pie friziera eju ļooooti reti. Visu ko varu daru mājās apti! Griežu reti, tad vainu uzticu kādai draudzenei, vai ja ko nopietnķau gribu apgriest, ne tikai galus tad gan eju pie friziera, bet nu katru reizi esmu gājusi citā vietā un pie citām meistarēm!!

victory 6. aprīlis 2010 23:42

Man patīk mans meistars Aljona no salona AMPLUA Barona iela 24. Augsta līmeņa friziere.

citronins 21. marts 2010 14:13

biju atradusi sev lti patikamu un galvenais profesionalu frizieriti, bet nu to salonu kur vina stradaja diemzel sledza un kontakti nesaglabajas.tagad mekleju labu frizieri butu labi Imantas puse(bet ne tikai).varbut kada var ieteikt labu frizieri?

inny 19. marts 2010 21:28

Savu frizierīti esmu atradusi neilgu laiku atpakaļ - Ramona salonā Šade Matīsa ielā.

laumucis 16. marts 2010 12:01
despero 16. marts 2010 11:58

laumucis
Jā, esmu no Saulkrastiem. Uzraksti man e-pastu... despero@inbox.lv... es tev kaut ko aizsūtīšu pretī sakarā ar manikīru un pedikīru.

dincc 16. marts 2010 10:55

Es esmu izmisumā un jau labu laiku sava jaunā friziera meklējumos! Agrāk pati strādāju KOLONNAS frizētavā par administratori un baudīju visus friziera labumus par brīvu, tad kādu laiku gāju pie frizieres, kas strādāja mammas darba vietā, bet jau labu laiku gribu kaut ko mainīt, bet nevaru atrast, kur un pie kā! Stipri nožēloju, ka nepieteicos MK pārvērtībās :(

olchen 15. marts 2010 21:51

Atradu savu meistari nejauši, aizgāju uz salonu blakus darbam un tur arī paliku uz ilgu laiku. Tagad meistare nomainīja jau 2 darba vietas un es viņai sekoju.

sandija 15. marts 2010 20:08

Man jau 7 gadus ir viens frizieris. Jānis. Viņš ir tik pieprasīts, ka rinda stiepjas pusgada garumā, bet neskatoties uz to, es pacietīgu vienmēr gaidu savu rindu:) Vienīgi viņam es varu uzticēt matu griešanu. Visi mani draugi un arī mani bērni pie vina griež. Tas ir tāds ģimenes frizieris. Viņš strādā kopā ar Pēru, Amēlijā.

Foršs, smuks un ļoti laipns!

laumucis 15. marts 2010 19:41

pedikiru es neesmu veikusio bet apmekleju Amaijas salonu.tu no Saulkrastiem?

baibak 15. marts 2010 18:43

Es arī savi frizieri atradu savā darbā(salonā ;-) )......patiesībā ne tikai vienu,bet vairākas!!!

despero 15. marts 2010 17:34

laumucis
Kur Saulkrastos tu veic manikīru un pedikīru?

paasma 15. marts 2010 15:32

man jau gadu gadiem ir viena frizierīte. Viņa strādā uz izsaukumu :) Parasti viņa nāk pie mums uz mājām, retu reizi pie viņas mājās. Turklāt cena par frizēšanu ir smieklīga

laumucis 15. marts 2010 14:46

Par cik dzivoju Saulkrastos tad mums te 2 saloni tik ir gaju uz to kurs man likas pievilcigaks un tur ari atradu lielisku frizieri- virieti nju super gan frizuras gan ari kad mazga matus ta izmase galvu kad uz ta kresla var aizmigt:)ta nu jau 5 gadus eku tik pie vina ari dzeramnaudu atstaju:)

nikea 15. marts 2010 14:22

man ir tā, frizūru taisu pie vienas, griežu pie citas un krāsoju ar pie citas :) viss ir atkarīgs cenā un prasmē, jo tā kas lēti krāso...nemāk smuki griezt.....parasti pēc vinjas izeju ārā jūtoties kā tāda 40 gadīga sieviete :D

alrafine 15. marts 2010 13:49

Savu frizieri atradu interneta pēc daudzajiem pozitīvajiem komentāriem, un esmu sajusmā. Tagad pie viņa iet vairāki mani draugi, kas nav vīlušies

martatulpe 15. marts 2010 12:52

Darbā atradu :D un nespēju bez viņas dzīvot.

zaiga 15. marts 2010 12:48

kad atnācu uz Rīgu. kādu laiciņu man matus grieza viena paziņa, bija ok, bet tad viņa aizbrauca uz UK. aizgāju uz to frizētavu, kur draugs gāja. ta ka frizieres nepazinu, man bija vienalga, kur griež. bet nu īsti ar to frizieri nesapratos. tagad eju uz to pašu frizētavu tikai pie citas frizieres un esmu apmierināta.

kika 15. marts 2010 12:30

Man ir paveicies! Mana māsa ir skaistumkopšanas salona īpašniece, un man bija tā iespēja bez stresa izbaudīt visu šī salona meistarību, līdz atradu savējo. Mans ietikums ir tāds - ja kāda friziere patīk, pie tās vajag arī palikt, un tikai tad varēsi būt apmierināta ar to, kas ar Taviem matiem šoreiz atkal ir izdarīts

kristined 15. marts 2010 11:45

Kur Tu atradi savu frizieri? Man personiski šis jautājums laikam nav īsti akutāls, jo mana mamma ir friziere :D bet vienmēr man šķitis interesanti- kā jūs izvēlaties frizieri? Pakļaujaties uz draudzeņu ieteikumiem vai jums pazīstamas frizieres jau gadu gadiem?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā