Fotoepilācija - kur to vislabāk veikt?

likatra
likatra 4. aprīlis 2013 08:52

Sveiki! Vai varat ieteikt labu vietu, kur veic fotoepilāciju par pieņemamām cenām? Un cik seansu parasti nepieciešams labam rezultātam?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
missnovember 2. jūnijs 2014 18:55 missnovember
missnovember 2. jūnijs 2014 18:54 Rebeka

Neiesaku šo vietu.
Vismaz man - no 7 procedūrām nebija absolūti nekādas jēgas, kaut arī matiņi ir tumši.
Tagad iegādājos fotoepilātoru REMINGTON - cerams, ka šis līdzēs! ;)

seilisa 31. maijs 2014 21:59

Vislabāk ir iegādāties pašai sev fotoepilātoru. Diemžēl neviens salonos nesaka, ka 10 reizes būs par maz, jo tad sievietēm nebūs intereses iet uz procedūrām ar tik augstām cenām. Pēc personīgās pieredzes saku, ka 10 reizes nepietiek… Lietoju http://fotoepilators.lv/lv/fotoepilatori/31-fotoepilators-silkn-glide-30000.html

likatra 4. aprīlis 2013 22:43

Paldies! Tagad pat nevaru izlemt, vai iet uz salonu vai tomēr nopirkt to epilatoru pašai. :) Izklausās jau, ka izdevīgāk un ērtāk tomēr ir iegādāties pašai.

skudrina 4. aprīlis 2013 11:04

Varbūt arī. Īsti neorientējos visos fotoepilātoros. Varbūt ir kādi modeļi, kas dara arī tādus brīnumus. Vari aizrakstīt uz info@fotoepilators.lv un painteresēties, vai kāds no viņu piedāvātajiem epilatoriem tiek galā ar gaišiem matiem.
Salonos, cik zinu, gaišajiem matiem izmanto lāzerepilāciju, jo tai ir spēcīgāka iedarbība, bet par matiņu ietonēšanu neko neesmu dzirdējusi, tā kā nezinu.

Rebeka 4. aprīlis 2013 10:49

Esmu dzirdējusi, ka jaunākie aparāti tiek galā ar gaišajiem un vēl ir citreiz tā ka ietonē tos matus ar kaut ko tajos salonos un klīnikās, lai ķertu tas fotoepilātors...

skudrina 4. aprīlis 2013 10:45

Man pašai ir diezgan patumši mati, tad nu neesmu droša, vai tiek galā. :) Cik zinu, tad ar pavisam gaišiem matiem var arī netikt galā. Bet tas atkarīgs no gadījuma. Ir dzirdēts, ka arī pavisam gaišus noepilē, tikai vajadzīgs veikt vairāk procedūru - sanāk ilgāks process līdz labam rezultātam. Tas atkarīgs laikam no tā, cik ļoti gaiši matiņi un cik spītīgi matiņi. :) Bet nu jā, jo tumšāks apmatojums, jo efektīvāk strādā fotoepilātors.

Rebeka 4. aprīlis 2013 10:35

Viņš tiek galā arī ar pavisam gaišiem matiem?

skudrina 4. aprīlis 2013 10:32

Visizdevīgāk ir fotoepilāciju taisīt pašai mājās. Kādu laiku gāju uz saloniem, bet nesen pati iegādājos fotoepilatoru un nenožēloju. Tagad vismaz varu neuztraukties par to, cik kvadrātcentimetrus varu atļauties noepilēt. Kur vajag un cik vajag, tik arī epilēju, un kad vien nepieciešams. Starp citu, pati pirku internetveikalā fotoepilators.lv. Arī cenas tur nav milzīgas. Protams, kādai var likties padārgi, bet tas tiešām atmaksājas, pietam, ja uzreiz nevar atļauties, iespējamas arī līzinga iespējas.
Katrā ziņā sanāk lētāk un ērtāk.

Rebeka 4. aprīlis 2013 09:23

Pati vēl neesmu saņēmusies, bet kad pētīju kur varētu iet, izlēmu ja iešu tad šeit http://lazermedicinasklinika.lv/lazerepilacija?gclid=CMeLudSvsLYCFWd2cAodnnUA5w

Tur tas aprakstiņš iepatikās, ka nesāpīgi, var jebkurā gadalaikā un tiek galā arī ar gaišajiem matiņiem... ( varbūt es uzķeros uz reklāmas, bet nu uzrunāja šī klīnika) Taču vēl pieredzes nav... ir tikai plāns, kaut kad doties turp...

likatra 4. aprīlis 2013 08:52

Sveiki! Vai varat ieteikt labu vietu, kur veic fotoepilāciju par pieņemamām cenām? Un cik seansu parasti nepieciešams labam rezultātam?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā