Forši!! tagad arī interneta veikala princips :)

Rebeka
Rebeka 4. oktobris 2012 13:20

Man draugos piesējās viena meitene.... atsūtīja standart tekstiņu.. tā, kā man bija garlaicīgi to izlasīju ( parasti aju zidzēšu) Viņa piedāvāja vai negribu Oriflame iepirkties bez starpniekiem un ar 23% atlaidi no produkta cenas kas katalogā. Tā kā mana mamma regulāri pasūta kaut ko no tiem katalogiem , tad izdomāju piekrist, jo nu tad mēs pašas lētāk varēsim iepirkties... šodien biju pakaļ savam pirmajam pasūtījumam... ļoti ērti vispār pasūtiju internetā , tā atlaide tiešām bija un šodiena izgāju pakaļ ( var jaua rī pa pastu lai sūta). Palasīju līdzi sadotos bukletiņus, sanāk ka esmu kā klients kurš ja sagribās var būt arī konsultants un ja vēl pierunāju citus reģistrēties šādā pat veidā tad arī kaut kāds tur labums nāk.... es principā biju nolēmusi nevienam nepiesieties un iepirkties pati un mammas lietas pasūtīt, BET ja nu kādai arī tā gribās un man vēl labums atlec, tad ejat http://lv.oriflame.com augšā labajā pusē jāspiež poga pievienoties, jāaizpilda tā anketa ( kura ir vienāda gan konsultanitem, gan tiem kas vienkārši grib paši pirkt) Un tad nu tur kur ir ailīte sponsora kods tu ierakstiem manējo 174042, tad jau redzēs kāds man labums no tā ( he he vēl nepaspēju to bukletu kaudzi izlasīt) Ja kādi jautājumi prasiet... parakšos pa tiem bukletiem, un pa to saraksti, kas man bija ar to meiteni kas mani ievilināja un tad mēģināšu atbildēt... rebekija@inbox.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 13. oktobris 2012 22:14

Izrādās šodien un rīt vēl var piereģistrēties pa 0,99 ls ( pie pirmā pasūtījuma pieskaita) pēc tam būšot 3,99 ls un tasd jau vairs nav forši, tā, ka ja ir vēlme tad jāpaspēj :)

Rebeka 4. oktobris 2012 14:29

nicoolettaa

Tu laikam nesaprati.. ja aizpildi to anketu un pievienojies oriflame kā klients, tad bez starpniekiem( konsultantiem) vari pati sev visu pasūtīt ar šo atlaidi, kas ir konsultantam. ja gribu protams vari arī darboties kā tie konsultanti, bet es pasūtu vienkārši sev lētāk un viss... ne peļņā šoreiz ģēla, bet tajā ka pašas var kā internetveikalā iepirkties mūsdienās :)

Lapsaa 4. oktobris 2012 14:22

Nu viss normāli, esi konsultants. Diezgan maz uz to var nopelnīt, ja nemaldos tad kā es rēķināju uz 50ls piečuks sanāk TAvs... (bet arī atkarīgs, ko pērk, jo dārgākas preces- pieņemsim smaržas, tad Tev vairāk atlec)
Atlaide ir tikai konsultantam, ja atrodi klientu tad ir tā, ka viņam ir viss pa kataloga cenu... Bet Tu pati Oriflamam maksā mazāk, tātatad (starp kataloga cenu) - (cenu lapas cenu) = sanāk Tava... Izpēti cenu lapu...

Rebeka 4. oktobris 2012 13:20

Man draugos piesējās viena meitene.... atsūtīja standart tekstiņu.. tā, kā man bija garlaicīgi to izlasīju ( parasti aju zidzēšu) Viņa piedāvāja vai negribu Oriflame iepirkties bez starpniekiem un ar 23% atlaidi no produkta cenas kas katalogā. Tā kā mana mamma regulāri pasūta kaut ko no tiem katalogiem , tad izdomāju piekrist, jo nu tad mēs pašas lētāk varēsim iepirkties... šodien biju pakaļ savam pirmajam pasūtījumam... ļoti ērti vispār pasūtiju internetā , tā atlaide tiešām bija un šodiena izgāju pakaļ ( var jaua rī pa pastu lai sūta).

Palasīju līdzi sadotos bukletiņus, sanāk ka esmu kā klients kurš ja sagribās var būt arī konsultants un ja vēl pierunāju citus reģistrēties šādā pat veidā tad arī kaut kāds tur labums nāk.... es principā biju nolēmusi nevienam nepiesieties un iepirkties pati un mammas lietas pasūtīt, BET ja nu kādai arī tā gribās un man vēl labums atlec, tad ejat http://lv.oriflame.com augšā labajā pusē jāspiež poga pievienoties, jāaizpilda tā anketa ( kura ir vienāda gan konsultanitem, gan tiem kas vienkārši grib paši pirkt) Un tad nu tur kur ir ailīte sponsora kods tu ierakstiem manējo 174042, tad jau redzēs kāds man labums no tā ( he he vēl nepaspēju to bukletu kaudzi izlasīt)

Ja kādi jautājumi prasiet... parakšos pa tiem bukletiem, un pa to saraksti, kas man bija ar to meiteni kas mani ievilināja un tad mēģināšu atbildēt... rebekija@inbox.lv

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā