Fitness internetā :)

sammerseta
sammerseta 1. marts 2011 11:37

Ievads ir šāds - zinu, cik grūti ir mājās saņemties, lai vingrotu! :) Sporta kluba regulāra apmeklēšana ir apsveicama, bet lai rezultāti būtu labāki, protams, ir labi, ja vingrojam arī tajās dienās, kad uz treniņu neaizejam! :) Un ja sporta klubs nav pieejams tā atrašanās dēļ, vai finansiālu apsvērumu dēļ interneta paraugdemonstrējumi ir īsts atradums! :) Man kā noderīga ir atrasta šī mājas lapa, īsta vingrojumu paradīze - http://www.bodybuilding.com/exercises/ Piemēram vēderpresei vingrojumi tik dažādi un daudz, ka tas var kļūt pat aizraujoši - http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/muscle/id/13/muscle/abdominals Kādus jūs online vingrojumus lietojiet? Vingrojam savā brīva'jā laikā un smaidām(smaidīšana taču arī ir vingrojums)!!! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 16. marts 2011 20:45
sandija 16. marts 2011 20:35

varu atklāt, ka drīzumā - aprīlī būs jauni kompleksi arī SK:)

keissy 16. marts 2011 19:03

Varbūt vēl kāda var padalīties ar to kur skatās un vēro vingrojumu video?:)

keissy 10. marts 2011 09:34

Paldies, ilzhux! Paskatīšos un pamēģināsu vēlāk! :)

v 4. marts 2011 13:06

Esmu atradusi super saitu- katru dienu jauna nodarbība-www.coachclub.com viss gan ir franciski,bet pārtūlkkot var ar googles tulkotāju-lai veicas ;)

sammerseta 1. marts 2011 23:22

Paldies @ilzhux!!! Forši!
Rīt iečekošu, jo šodien gatavojos sapņu fitnesam! :)

ilzhux 1. marts 2011 22:33

@ keissy oi,atvaino, šis treniņš piemēram bija 41min. http://www.exercisetv.tv/workout-videos/strength-training/6-round-slimdown-8442 , bet es pāris reizes dabūju spiest pauzi, lai padzertos un ievilktu elpu,lkm tāpēc likās,ka stunda pagājusi :) Good luck!

keissy 1. marts 2011 22:10

Vai šajā lapā http://www.exercisetv.tv/ , ir tāds treniņa video visas stundas garumā? es tādu nevaru atrast!
varbūt vari palīdzēt?:)

ilzhux 1. marts 2011 21:44

Es lietoju http://www.exercisetv.tv/
:) ļoti daudz bezmaksas video, ne tikai atseviški vingrojumi, bet arī vesels treniņš stundas garumā.... pamēģiniet izlēkāt līdzi tiem trenerīšiem, varēsiet sev pa pleciņu pēc tam uzsist un paslavēt:)

sammerseta 1. marts 2011 12:15

@Sandija - Forši dzirdēt! :) Gaidīšu!!!
@Rebeka - Man arī mājās grūti saņemties, tāpēc šis ir tikai tām dienām, kad nav plānotā sporta un trenera! :D Un pēc tādas mājvingrošanas tik labi sevi arī paslavēt par saņemšanos! :)

Rebeka 1. marts 2011 12:08

Es nevarētu mājās regulāri saņemties kaut ko darīt, man vajadzētu lai trenneris saka kas jādara + draudzeni kura izvelk no mājas!! :)

sandija 1. marts 2011 11:49

paldies, SK būs arī savi online vingrojumi, pavisam drīz!

sammerseta 1. marts 2011 11:37

Ievads ir šāds - zinu, cik grūti ir mājās saņemties, lai vingrotu! :)

Sporta kluba regulāra apmeklēšana ir apsveicama, bet lai rezultāti būtu labāki, protams, ir labi, ja vingrojam arī tajās dienās, kad uz treniņu neaizejam! :) Un ja sporta klubs nav pieejams tā atrašanās dēļ, vai finansiālu apsvērumu dēļ interneta paraugdemonstrējumi ir īsts atradums! :)

Man kā noderīga ir atrasta šī mājas lapa, īsta vingrojumu paradīze - http://www.bodybuilding.com/exercises/

Piemēram vēderpresei vingrojumi tik dažādi un daudz, ka tas var kļūt pat aizraujoši - http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/muscle/id/13/muscle/abdominals

Kādus jūs online vingrojumus lietojiet?

Vingrojam savā brīva'jā laikā un smaidām(smaidīšana taču arī ir vingrojums)!!! :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā