Figūras draugi?

krikumi
krikumi 18. aprīlis 2014 15:36

Vēlos uzzināt, kā tad ir ar tiem Figūras draugiem un Svara vērotājiem? Tiešām palīdz, ir reāls rezultāts. Tā kā neesmu mēģinājusi, gribās pamēģināt. Bet dzirdēju, ka esot diezgan sālīti priekš tā, ko tur stāstot. Kādas jūsu atsauksmes?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
krikumi 25. aprīlis 2014 18:24

Nu 25kg mēnesī tas skan tā kā pārāk neticami. Pat ja iespējasm, tas nav labi organismam tik ātri tādu svaru nomest.

Dianochka333 22. aprīlis 2014 21:16

Какой самый лучший продукт, чтобы похудеть? я нашел объявление, что продается Reduxcut-как я слышалa, что очень быстрый эффект, и только лучшие отзывы о нем. 25кг это возможно? в месяц? продажи через Ebay, но значительно дешевле, на веб-сайте. Пожалуйста, напишите, если вы попробовали этот продукт. :)

pece 21. aprīlis 2014 23:25

Teorētiski man šķiet, ka pa lielam visiem potenciālajiem tievētājiem tāpat ir skaidrs, ka mazāk jāēd un viarāk jākustas.

Figūru draugi iedod pamatu un sapratni par produktiem, to uzturvērtību, uztura piramīdu. Zinu daudzus, kas svara vērotājos (figūru draugos) ir bijuši labi panākumi, arī man. Problēmu, kuru neatrisina - vēlmi ēst "kā cilvēkam", bet neresnēt. Visiem jau gribas notiecēt un tad ēst kā pirms tam, tomēr tīri cilvēcīgi ir grūti turpināt ēst pēc tiem pašiem principiem ilgtermiņā.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā