Express aptauja: vai esi uztaisījusi pretvēža poti?

sandija
sandija 12. decembris 2010 13:28

Es briestu šim procesam jau kādu laiku un līdz jaunajam gadam gribu to nokārtot - savakcineties pret dzemdes kakla vēzi. Gribēju noskaidrot, vai kāda no jums to jau ir izdarījusi? Ja jā, kāpēc?Ja nē, kāpēc?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 13. decembris 2010 12:44

Par to mirstības statistiku - iespējams, ka tiešām ik mēnesi nomirst 10 sievietes iekš LV ar dzemdes kakla vēzi (nav laika meklēt oficiālos avotus), BET cik nō viņām bija šīs te konkrētās dzemdes kakla vēža izraisītāju veidotās dzemdes kakla vēža formas?

pece 13. decembris 2010 12:41

Neesmu un neplānoju.

Kāpēc, īsi un konkrēti:
* pote aizsargā vien pret diviem noteiktiem vēža paveidiem, bet dzemdes kakla vēži ir gana daudzveidīgi;

* ir diezgan pretrunīga informācija par potes ietekmi uz organismu un pārlieku daudz pat oficiāli reģistrēto blakņu un pat daži nāves gadījumi; līdz ar to nav pārleic;ibas, ka pote nesīs vairāk laba, nekā nodarīs postu;

Sīkāk argumentus var pemaklēt pie senākiem blogiem.

Sandij,
ja nu izlem potēties, tad dari to tad, kad pēc tam pāris dienas ir gana mierīgs režīms, jo pēc officiālās blakņu statisktikas, tas kas skaitās normāla reakcija, ir galvas sāpes, reiboņi, nespēks, paaugstināta t pat pāris dienas, esot sastopami pat līdz 80% gadījumu.

smukaa 13. decembris 2010 11:45

Domaaju,ka katrs dara kaa grib un kaa var!
Zinu,ka daudzas sievietes gribeetu poteeties,bet neatljauj liidzeklji..

sandija 13. decembris 2010 11:11

Es negribu aģitēt:) Es pati grasos to darīt, vienkārši gribēju noskaidrot, kāds ir citu SK sieviešu viedoklis

sandija 13. decembris 2010 11:11

spaara

Kādu ietekmi atstāj fakts, ka katru mēnesi Latvijā nomirst 10 sievietes no šīs slimības? Un ne jau vecas

mantra 13. decembris 2010 11:09

Es arī neesmu potējusies. Vispār neesmu no tām, kas īpaši potējas, piemēram, nekad nepotējos pret gripu, arī pret ērcēm ne, jo vienkārši nebaidos, kopš bērnības esmu dzīvojusies pa mežiem, bet man ērces nekož. Un par to pretvēža poti - ir taču tā, ka potējoties Tu ielaid sevī vīrusu un izslimo tikai vieglākā formā. Tāpēc man ir bail no šīm potēm un turklāt, ja ir tāda cena, kā šeit minēts, tad nu neticu, ka jebkad saņemtos.

spaara 13. decembris 2010 11:07

Un kādu ietekmi tā pote dzīves laikā atstās uz šobrīd 12 gadīgo meiteņu veselību?

sandija 13. decembris 2010 10:55

Es gan ticu, tā ir pirmā pote pret vēzi, turklāt dabūjsui Nobela prēmiju. Neticēt tai nozīmē neticēt zinātnei. Tā kā es tam ticu, tad arī ticu potei:)

Taču gribēju noskaidrot jūsu viedokļus

spaara 13. decembris 2010 10:47

Neesmu un arī netaisos inficēt sevi ar vēzi!!! man nav ticības šai potei, gluži tāpat, kā pretgripas potēm...

rasas 12. decembris 2010 17:37

piekrītu banderas domai par vīriešu "apstrādāšanu", jo respektīvi ar problēmu būtu jātiek galā jau saknē.

smukaa 12. decembris 2010 17:33

banderas - par to gripu..man arii ir liidziiga pieredze,taapeec neesmu poteejusies un slimojusi;)

banderoso 12. decembris 2010 17:25

Interesanti kāpēc neko neizdomā tādu vīriešiem, jo viņi ir tie, kas var šo slimību sievietei atnest. Viņus tak arī varētu sapotēt, vai kaut kādā veidā apstrādāt..

banderoso 12. decembris 2010 17:24

Es nepotēšos, tāpat kā nepotējos pret gripām. Pēc pieredzes tie, kas sapotējās ar pretgripas potēm gandrīz visi saslima, bet man gripas ne reizi nav bijušas. Neticu, ka pote tešām palīdzēs un uzticos savam partnerim, ka viņam citas nav un viņš nepārnesā vīrusu.

smukaa 12. decembris 2010 17:20

sandija - bet es atkal lasiiju,ka efektivitaate nav pieraadiita,jo sameeraa jauna pote!par ko varot atdot roku,taa ir encefaliita pote!

sandija 12. decembris 2010 17:18

Esmu runājusi ar vairākiem ginekologiem - ir 2 potes. Viena, kas ir domāta jaunām meitenēm un otra - gan jaunām, gan tām, kas pēc 25. Un abas esot efektīvas

smukaa 12. decembris 2010 16:45

Cena ne cena,bet man liekas,ka iedarbiiga taa pote buus tikai taam,kuraam buus saakts poteet no 12 gadiem..

kendra 12. decembris 2010 16:42

Domaju ideālak butu ja cena būtu zem 100 ls

kendra 12. decembris 2010 16:41

Es pagājušo nedēļu ari nodevu analīzes,bet par to poti domaju nakošaja gadā vajadzetu sapoteties man !:)

kendra 12. decembris 2010 16:33

150 LS jau daudzām ir liela nauda ,un neatrastos līdzekļi par ko šo poti uztaisit! Cena grandioza ,protams veselibai nevajadzetu želot,bet tagat Latvijā tada situacija,ka tadi brivie lidzekļi vienkarši nav...diemžēl...

sandija 12. decembris 2010 16:26

bet ja butu lidzeklu, cik jus butu gatavas par to maksat?
Ja atmina nevil,tie kadreiz bija 300 ls, tagad jau 150

un tas ir sadalot uz 3 devam

smukaa 12. decembris 2010 16:24

Taa kaa man pirms paliku staavoklii katrus 2 gadus njeema analiizes uz dzemdes kakla veezi (visas reizes viss bija kaartiibaa),tad neesmu poteejusies!Attur arii tas,ka iisti taa pote nav izpeetiita..ja skataas no aarstu viedoklja,tad esmu "palaidusi" garaam poti,jo pirmaa ir jaasapotee,kameer nav bijushas dzimumattieciibas..
Tad sanaak,ka shii otraa pote (man buutu pirmaa) nebuus efektiiva!
Un cena potei arii nenormaala!!!

mazaa raganina 12. decembris 2010 15:55

Tikko uztaisīju analīzes,gaidu rezultātus.Poti gan neesmu taisījusi,nav līdzekļu.

sandija 12. decembris 2010 13:28

Es briestu šim procesam jau kādu laiku un līdz jaunajam gadam gribu to nokārtot - savakcineties pret dzemdes kakla vēzi.

Gribēju noskaidrot, vai kāda no jums to jau ir izdarījusi? Ja jā, kāpēc?Ja nē, kāpēc?