Esmu Tieva:(

bebitiss 4. februāris 2011 12:49

Esmu tieva kaa skals:( vai kaads vareetu pastaastiit kaa tiek galaa ar saadu probleemu..jo taa tiesaam ir probleema!! Vai kaada ir ar maajas vingrosanu panaakusi efektu??

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rrr 20. septembris 2011 18:11

Vajag ar firnesu nodarboties un lietot daudz olbaltumvielu! Neiekrīti uz trekniem produktiem, tauki labumu nedos, tavs organisms vienkārši tos izvadīs labāk. Labāk spied uz proteīniem un fitnesu! + lieto šķiedrvielas, jo tās palielina slodzi tavai gremošanas sistēmai, palēnina to un palīdz labāk uzsūkties ogļhidrātiem. Tas nozīmē - ēd nevis treknu gaļu vienu pašu, bet ar milzīgu daudzumu dārzeņu un salātu!

svente 20. septembris 2011 13:21

Nu tur Indij es Tev piekrītu 100%.

indijs 20. septembris 2011 12:14

Es par citu vispirms vajag attīstīt savus plusus uz 10,nevajg koncentrēties uz to,kā nav un,ko tu nevari ar šo domāšanu tālāk par istabas slieksni netikt.Ja pirmais ir izdarīts ar sevi esi apmierināts,un otrais dzīvē viss ir panākams.

svente 19. septembris 2011 14:24

Indij! Censties vajag savā labā, nevis kāda. Bebitiss būdama ļoti tieva pati slikti jūtas. Un tā var iedzīvoties mazvērtības kompleksā, ja jau nav iedzīvojusies. Visticamākais viņa ir nevis vienkārši tieva, bet kārna. Lai man piedod Bebitiss, bet visticamāk, ka tā. Un ja cilvēks pats ar sevi nav apmierināts, tad arī citiem nepatiks. Man liekas, ka tā ir tā problēma. Un piedod, bet krūtis ir svarīga daļa ne tikai atrādīt, bet arī citādi. Un starp citu vīrieši parasti pirmais uz ko skatās esot - krūtis, kājas, acis. Tāda esot šī secība un pēc tam viss pārējais. Vai tad neesi dzirdējis - vīrietis mīl ar acīm, sieviete ar ausīm!!!

18. septembris 2011 22:04

Kā jau rakstīju iepriekš, runa ir par sievietes pašas sajūtām savā ķermenī, nevis citu vērtējumu.

indijs 18. septembris 2011 21:04

Krūtis,tikai tapēc,lai ir ko atrādīt?:)Tam,kam tu būsi svarīga,tas ar lineālu nenāks nemērīs;)Tiem,kuriem svarīgi tavs izmērs neesi svarīga tu.Tad prekškam censties"to"labā,kuriem tu nekad neinteresēsi?

18. septembris 2011 13:56

Tievas grib bus apaligakas un apaligas,tievakas...vienmer gribam to,kas mums nav....muskulus vajag, tad bus ari skaistakas figuras formas...Vajag tikai aiziet uz fitnesa klubu,pie trenera, sastadis programmu + ieteiks ko labak est,ko ne...

18. septembris 2011 11:16

Indij,
te pats svarīgākais, lai sieviete jūtas labi savā augumā! Es, piemēram, tā nejūtos (un acīmredzot arī diskusijas uzsācēja nē), jo peldkostīmā izskatos vnk atbaidoši - esmu gara auguma un izcili slaida, tā kā nav neviena taukumiņa, tad nav arī krūšu! Par kādu prieku te varētu būt runa? Man tāpēc vien, ka ir daudz sieviešu, kas vēlas notievēt, nav jājūtas labi, jo es nedzīvoju viņu dzīvi, bet gan savējo, man nav jāsalīdzina, kā nez justos resnā manā situācijā, galvenais - kā jūtos es pati savā situācijā! :)

smukaa 18. septembris 2011 10:57

Pēc 30-40 gadiem sievietei palēlinās vielmaiņa un tad pat ļoti tievās (protams,ja nav kāda slimība) apveļās;)

indijs 18. septembris 2011 08:32

Kas slikts tievumā?Priecāties tpc,ka no dabas dots tas,ko pus pasaules sieviešu cenšas panākts dienā apēdot vienīgi 1nu ābolu:)Tieva-ideāls,tāpat kā sievietēm spēcīgs sportisks vīriets

burtinsh 17. septembris 2011 22:21

Vajag uzaudzeet musiishus, pacilaat smagumus zaalee...Nebeedaajieties meitenes, sportojiet un viss bus kaartiibaa! :)

17. septembris 2011 20:39

Bebiti,
man ir tieši tāpat! Nu pats svarīgākais ir saprast, kur sākas problēma - iedzimtība, vairogdziedzeris vai kas cits. Tāpēc pirmais - būtu jādodas pie ģimenes ārsta. Ēdienkartē jāiekļauj kalorijām bagāti ēdieni (bet ne neveselīgi) + jādabū klāt muskuļu masa ar trenažieriem vai mājas apstākļos ar hantelēm un citiem vingrojumiem!
P.S. Ciest nevaru tādus komentārus kā Indijam! Ja kāds šeit ir vērsies ar problēmu, tad par ko te priecāties?! Apvelties var paspēt tie, kam tā nav problēma, bet visiem vielmaiņa nav vienādāka! ;)

indijs 17. septembris 2011 20:04

Par šo priecāties vajdzētu:)apvelties vienmēr var paspēt.No tievām parasti prātu zaudēju,ja vēl gari mati..precēšu tādu,kādu,izlemts jau.

lindy88 5. februāris 2011 00:08

aizej paris reizes uz normalu fitnesa klubu un panjem treneri! tas tev sastadis piemerotu programmu un ieteiks ko labak uztura lietot un vrb ja gribi proteina kokteiljus padzert.. man parlaimi nav tik traki ar to tievumu,esmu tieva bet nu pec diviem berniem biku miesa uzaugusi:D

bebitiss 4. februāris 2011 15:49

kaa var uzzaudzeet muskulu masu??kas jaalieto?vai jaavingro?

smukaa 4. februāris 2011 13:41

Vieniigaa izeja ir uzaudzeet muskulju masu,bet tas ir ilgs un darbietilpiigs process;)

ingunaaaaa 4. februāris 2011 13:34

diemžēl neesmu speciālists, vienīgais ko varu ieteikt, neaizrauties ar "enerģiskajiem" vingrojumiem, aerobiku, lēcieniem, skriešanu. jāizvēlas tādi vingrojumi, kuri tik ātri nesadedzina kalorijas, un audzē muskuļu masu. varu ieteikt http://www.bodyrock.tv/ mājas lapu. kādreiz, kad bija iedvesma aiznēmos vingrojumus. tiesa, viss angļu valodā.

bebitiss 4. februāris 2011 12:59

vai juus sastaadat vingrojuma programmu?

ingunaaaaa 4. februāris 2011 12:54

manam draugam tāda pati problēma. viņam ir ļoti ātra vielmaiņa un nevienas tauku krunciņas. vienk ar vingrojumiem te neko nelīdzēs. vajadzīga diēta + vajadzīgie vingrojumi. es savējajam kādreiz biju sastādījusi diētu, bet viņš ātri atmeta ar roku. gribās tūlītēju rezultātu!;)

bebitiss 4. februāris 2011 12:49

Esmu tieva kaa skals:( vai kaads vareetu pastaastiit kaa tiek galaa ar saadu probleemu..jo taa tiesaam ir probleema!!
Vai kaada ir ar maajas vingrosanu panaakusi efektu??