Esmu mazliet uztraukusies:(

stasija23
stasija23 16. februāris 2012 17:42

Sveikas mīļās vēršos pie jums, varbūt ceļu vētru ūdens glāzē bet tomēr būšu pateicīga par jūsu viedokli! Šodien veicu grūtniecības testu\negatīvs un atklāju ka mans urīns ir tāds mazliet duļķains, nau tāds dzidrs, izlejot ārā pamanīju tādus baltus biezumiņus! Nekad agrāk tā nau bijis, vismaz nebiju ievērojusi, tādēļ nezinu ko domāt:( Vai man ir jāsatraucas, vai tas ir normāli? Varu piebilst ka lietoju pretapaugļošanās tabletes, vai tas varētu būt no tām?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
moonshine 16. februāris 2012 21:16

piedod, bet šādus jautajumus jārisina ar analīzēm. Tikai tās varēs noteikt vai tas ir normāli vai nē.

pece 16. februāris 2012 20:29

Liec mierā grūtniecību un pretapaugļošanās tabletes! Vairāk dzer t;iru ūdeni.

Ja tev šķiet, ka urīns ne tāds, aizstiepi uz analīzēm, gulbī pa smalko ar visu mikraskopu nepilnus 2 latus maksā bez nosūtījuma!

stasija23 16. februāris 2012 17:42

Sveikas mīļās vēršos pie jums, varbūt ceļu vētru ūdens glāzē bet tomēr būšu pateicīga par jūsu viedokli! Šodien veicu grūtniecības testu\negatīvs un atklāju ka mans urīns ir tāds mazliet duļķains, nau tāds dzidrs, izlejot ārā pamanīju tādus baltus biezumiņus! Nekad agrāk tā nau bijis, vismaz nebiju ievērojusi, tādēļ nezinu ko domāt:( Vai man ir jāsatraucas, vai tas ir normāli? Varu piebilst ka lietoju pretapaugļošanās tabletes, vai tas varētu būt no tām?