Entuziasms

vecsprofils 29. jūnijs 2014 16:29

Kā mēs zinām, entuziasma vadīti mēs varam paveikt to, kas citreiz prasa gribasspēku un piepūli. Entuziasma vieglā, pacilātā un visu varošā sajūta ir ne tikai iedvesma, bet arī viegls ceļš uz mērķi. 

Cik bieži jums parādās entuziasma brīži? Vai entuziasmu var radīt arī mākslīgā veidā? Vai nebija gadījies arī tā, ka entuziasms ir solis uz krasu lejupslīdi turpmākā darbībā, t.i. tiklīdz pazūd entuziasms, pazūd arī panākumu augļi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 2. jūlijs 2014 21:50

Man entuziasms noplok neredzot rezultātu vai jēgu... vai arī tad ja nesaņemu par to pietiekoši lielu atalgojumu (vienalga vai morālu vai finansiālu). Dažreiz entuziasms noplok, ja ir laika trūkums vai finansiālais trūkums kaut ko realizēt...

VIT@ 2. jūlijs 2014 10:55

kā saka mana vecmamma "darbs dara darītāju"

VIT@ 2. jūlijs 2014 10:51

vai entuziasms varētu būt sinonīms vārdam iedvesma?
Gandrīz vienmēr jūtos iedvesmota lai kaut ko realziētu, protams, ir brīži kad tiek pavadīts meditējot (Neko nedarot) un kājas saslietas uz galdiņa ar pulti labajā rokā.. bet kopumā idejas un vēlme to realizēt kā no pārpilnības raga. Interjers, dārzs, apģērbi, ēdiens... viss, viss. Man patīk darboties, tamdēļ esmu laimīgs cilvēks :)

Emmy 1. jūlijs 2014 22:26

Tad kad man parādās šādi brīži...veltu visu sevi, mājokļa uzkopšanai:^)