energijas vampirs

dianka
dianka 18. jūnijs 2014 15:56

es esmu sapratusi,ka es esmu energijas vampirs.ko man darit.ka man sevi mainit,lai mana dzive butu laimiga un es apkartejiem neatnemtu pozitivo energiju.jo es pati to neapzinos,ka es to daru.es nevelu nevienam launu....

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dianka 20. jūnijs 2014 22:50 Shalako

es vispar esmu loti neizlemiga un bailiga es labprat noteicoso lomu atstaju kadam citam un paklaujos.bet nesaprotu kapec vienmer viss sanak slikti,man to nemaz negribot

dianka 20. jūnijs 2014 22:46 Catwoman

pie psihologa biju,bet vina man neko neatrada,ja ta var teikt.ari pie dziedniekiem esu bijusi,lai gan ne par so jautajumu.viens gan man ta sterp citu pateica,ka mana mate ir energijas vampirs,bet tagad es domaju,varbut vins negribeja man ta tiesi teikt,ka ta esmu es.lai nu ka,nezinu ko darit,viss apnicis,nesaprotu.

vecsprofils 19. jūnijs 2014 16:49 dianka

Ļoti grūti konkrēti šeit kaut ko ieteikt, jo nezinam visu tavu dzīves vēsturi, tavu raksturu un uzskatus. Es domāju, ka problēma ir citur - nepareiza taktika, rīcības izvēle un līdz ar to arī sekas ir šādas. Otrkārt, ne velti saka, ka ar ģimenes cilvēkiem labāk kopā nestrādāt, iespējams arī šis ietekmēja scenārijus... Ļoti, ļoti daudz faktoru, kāpēc tas tā notiek, noteikti, ja mēs zinātu vairāk faktu un informācijas, tur varētu izsecināt loģiski ķēdi - lēmums/izvēle - sekas, lēmums/izvēle - sekas.
Izvērtē, varbūt tu neapdomīgi un pārāk vieglprātīgi pieņem lēmumus un rīkojies impulsīvi, nevis loģiskā veidā, sākumā izspriežot kāds ceļš būtu pareizāks, bet, kāds nestu varbūtējās problēmas?!

Linduchy 19. jūnijs 2014 16:12 dianka

Variants A - aiziet pie psihologa, psihoterapeita nu vai kaut kāda līdzīga speciālista, kurš palīdzētu tikt skaidrībā pašai ar sevi
Variants B - sameklēt kādu dziednieku/gaišreģi, kas (iespējams) pateiktu, kas par vainu un piedāvātu risinājumus
Variants C - neieciklēties uz to visu - dzīvo, strādā, mīli un viss būs ok :)

dianka 19. jūnijs 2014 15:26 Shalako

jau treso reizi viena un ta pati kluda?ar diviem pedejiem viriem mums bija(ir) pasie savs biznes,es necensos zaget,es var teikt pilnigi atstaju visu vira zina,nekontroleju, vinam ir pilniga briviba.,bet energija zud.

dianka 19. jūnijs 2014 15:21 Ema

bet man si doma jau ilgaku laiku ir iesedusies galva un nedod mieru.viss ir parak lidzigs,ka to apraksta,un nav jau pirmais virs,kas to saka,ka es atnumu energiju

Emmy 18. jūnijs 2014 20:36

Tu neesi enerģijas vampīrs ;) tas ir kaut kas cits ne Tevis aprakstītais... Meklē vainu kur citur

vecsprofils 18. jūnijs 2014 18:08 dianka

Es domāju, ka ir "jāparok" dziļāk, jo, ņemot vērā tevis rakstīto, problēma nav vis netveramajā "vampīrismā", bet drīzāk gan reālas sadzīviskas problēmas, kur abas puses visdrīzāk ir pie vainas. Paanalizē sīkāk, kāpēc tas notiek, kāpēc viņiem zūd interese par darbu? Varbūt tā ir viņu personīgā izvēle mainīt nodarbošanos vai intereses? Vai varbūt tu uzstāj un zāģē, ka vīrs visu laiku strādā, tev neveltot laiku? Kāpēc ar tevi negrib kontaktēties, ko tu tādu saki vai dari?

dianka 18. jūnijs 2014 17:31 Shalako

jau treso reizi esmu precejusies,sakuma itka viss normali,bet ar laiku maniem viriem zud interese,vispirms par darbu,tad ari majas sakas stridi,vini negrib ar mani kontakteties,vinie viss ir vienalga.tagadejais virs tiesi ta ari pateica,ka es vinam atnemu visu energiju

vecsprofils 18. jūnijs 2014 16:19

Kā to var konstatēt, ka esi "vampīrs"?