Ēdam veselīgi un garšīgi

Ciao 5. marts 2015 16:33

Vasara tuvojas! Jauno kleitu, svārku un peldkostīmu laiks tāpat! Ierosinu dalīties ar receptēm un produktiem, kuras ir veselīgas un viegli pagatavojamas, lai palīdzētu mūsu pašsajūtai un ķermenim.  Brokastis, pusdienas vakariņas, apraksti, pētījumi, piegādātāji un protams foto. 

Dalamies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 14. jūnijs 2015 16:52

Mana diēta beigusies, tad nu palutināju sevi - sablendēju saldo krējumu ar zemenēm un ķiršiem - mmmm (inlove)(party)

vecsprofils 14. jūnijs 2015 12:38

Cik interesanti, palasīju etiķeti, kādas olas mēs pērkam un sanāk, ka arī pērkam vienas no ekoloģiskajām (tur ir citas vēl ekoloģiskākas). Rakstīts, ka vistiņas pašas skraida un ēd dabīgos labumus. Vajadzēs nopirkt tās vēl labākas, kas vēl dārgākas par šīm, zelta oliņas :) :)

Ciao 11. jūnijs 2015 18:34 Nymph

aha, paldies... apmēram ko tādu pa ausu galam arī dzirdēju.

Pie mums brūnās olas arī ir, bet retāk... visur figurē baltās vairums gadījumu...mums tagad arī lielveikalos ne tikai vairs mazajos veikalos var nopirkt tās dienas svaigā dējuma olas.. viņas maksā mazliet dārgāk, bet tāda extra ir pieejama. Krāsa pilnīgi cita olai, reizēm jābrīnās par tādu unikumu... un dabīgajās olās ļoti bieži ir vismaz divi olu dzeltenumi.. man vienreiz pat bija trīs.. arī interesanti.

Nymph 11. jūnijs 2015 16:22

O, redz, kur vēl atradu par olu krāsu:
Olu čaumalu krāsa nekādi neietekmē olu barības vielu vērtību, garšu un kvalitāti. Tāpat čaumalu krāsai nav nekāda sakara ar olu svaiguma pakāpi. Taču ir jāatzīmē, ka brūnajām olām čaumala ir biezāka, bet tajās biežāk ir sastopami asins plankumi. Biezākas čaumalas dēļ brūnās olas var uzglabāt nedaudz ilgāk, un tās ir vieglāk nesabojājot transportēt. Tāpēc putnkopji tās ir ļoti iecienījuši.

Nymph 11. jūnijs 2015 16:21 VIT@

Latvijā pārsvarā nopērkamas tikai brūnās olas, bet (tagad uzrais brīdinu, ka tas nav zinatnisks pētījums, bet atceros, ka reiz kaut ko tādu esmu dzirdējusi laukos) - baltās olas dēj tikai baltās vistas, kuras, savukārt, ir uzņēmīgākas pret dažādām slimībām, līdz ar to pārsvarā mūsu platuma grādos par ekonomiski izdevīgāku tomēr tiek uzskatīts turēt brūnās vistas. Arī brūno vistu olas (brūnās) ir ar stingrāku čaumalu, līdz ar to arī to transportēšana līdz veikalam un patērētājiem ir vienkāršāka kā balto vistu olām, ar mazākiem zudumiem.

Linduchy 11. jūnijs 2015 15:31 VIT@

Nu es arī netaisos 10kg pirkt, tad gan jau bankrotā neaiziešu :D
Paldies par info ;)

Ciao 11. jūnijs 2015 15:29 Catwoman

viņam līdzība ir starp īsto mozarellu di bufalla un krēmsieru.. ļoti patīkams. Brīdinu, nav lēts, bet pa reizei taču var :)

Linduchy 11. jūnijs 2015 15:27 VIT@

oj, Google mani izglāba...izrādās var nopirkt Gastronome veikalos ... tad tik vien atliks nopirkt un nogaršot :)

Linduchy 11. jūnijs 2015 15:25 VIT@

(Y) Tam sieram ir specifiska garša, vai arī ir līdzīga kādam citam...jo tādu sieru toč neesmu pie mums redzējusi, būtu interesanti nogaršot (angel)

Ciao 11. jūnijs 2015 15:16 Shalako

pie mums arī pārsvarā ir baltās, reti kad brūnās... esmu lasījusi ka brūnās ir tās saucamās ātrās dējēj vistu olas... bet tāda informācija tiešām pa ausu galam sagrābstīta..

vecsprofils 11. jūnijs 2015 15:11

Te Zviedrijā visu laiku pārdod baltās, ļoti reti redzu brūnās, savukārt, Rīgā pārsvarā brūnas. Šķiet to krāsa atkarīga no barošanas un pētījumi rāda, ka abas ir vienlīdz labas.

Ciao 11. jūnijs 2015 15:00 Catwoman

atceries reiz pieminēju Buratta sieru? Lūk te būs.

Ciao 11. jūnijs 2015 14:52

kādas olas jūs vispār pērkat? Baltās, brūnās?

Nymph 11. jūnijs 2015 14:29 Nymph

Ak, jā, un (šausmas, šausmas), mēdzu ēst arī termiski neapstrādātas olas, ja recepte to paredz. Piemēram - Tiramisu. Un dažkārt, ja vajag tagad un tūlīt, nemaz neskrienu pa eko veikaliem meklēt "tikko no eko vistas iznākušas" olas, jo kaut kā tomēr ticu, ka varbūtība, ka tās baktērijas olā būs tiklab attiecas uz tām, kas veikala plauktā kā uz tām, kas tikko no eko vistas nākušas :)

Nymph 11. jūnijs 2015 14:26 VIT@

Liela daļa manu paziņu VISPĀR neēd olas, jo baidās no salmonelozes, no holesterīna un no kā tik vel nebaidās :D Man tas ir tikai un vienīgi gaumes un attiecīgā brīža izjūtas jautājums, jo, ka jau minēju - ēdu gan tādas, gan tādas, pēc noskaņojuma, bet sevišķu pētniecisko darbu nav jau lielas nepieciešamības izveikt :)

Linduchy 11. jūnijs 2015 14:20

Man labāk garšo cieti vārītas olas (bez zilumiem :D ). Un nez, bet tām olām, ko pērku - vietējām mājas olām, dzeltenums ir smuki dzeltens arī pēc vārīšanas....pat omletei ir viegli dzeltenīgs tonis :)

vecsprofils 11. jūnijs 2015 13:52

Redz kā, man gan šajā jautājumā gaumes ar VIT@ sakrīt, ļoti garšo mīksti vārītās olas un visvairāk "ne šis - ne tas". Arī tas dzeltenums šķiet tik skaists, rotā šķīvi un uzdzen apetīti :) Turklāt dzeltenums arī tad nezaudē veselīgās vielas, galvenais, lai baltums ir novārīts šajā ziņā. Starpcitu, es arī pamanīju, ka mīkstās olas kaut kā mazāk patīk cilvēkiem, lai gan mana ģimene šajā ziņā izņēmums, tāpēc arī es laikam radu pie mīkstajām :)
Te manas brokastis, ceptā olā iemetu vēl gabaliņus siera.

Ciao 11. jūnijs 2015 12:03

un nē es neesmu olu guru, tie ir laika gaitā novērojumi ģimenē, draugu un paziņu lokā izveidojies.. vēl interesanti, ka arī sarkano gaļu pārgatavo līdz tadai pakāpei, ka tā vairs nav aboslūti vērtīga organismam.. tajā nav vairs neviena aminoskābes, kas ir tik ļoti nepieciešama cilvēka organismam un ko uzņem caur sarkano gaļu.

Ciao 11. jūnijs 2015 11:54 Nymph

nu arī par to man ir kas sakāms.. ļoooti bieži vismaz manā pazīstamo lokā vairumam par izpratni pārvārīts un cieti vārīts ir vienādības zīme.. ja gribi pārbaudīt kā domā Tev apkārt esošie uzdodo jautājumi cik ilgi viņi vāra olas.. true story.. pieļauju, ka visbiežāk pārvāra, jo baidās no salmoneloze jeb kā tavā gadījumā izraisa duālas sajūtas dzeletenais olas šķidrums.. būtībā olas nav vienīgais produkts par ko lielai daļai cilvēku ir ļoti nepareiza informācija, vai vienkārši tam nepievērš vērību.

Nymph 11. jūnijs 2015 11:47 VIT@

Es Tev varu pastāstīt, kādēļ man ir periodi, kad neēdu mīksti vārītas olas. :) Jo tas mīkstais dzeltenums asociējas ar kaut ko negatavu un, lai gan ir periodi, kad man tiesi garšo mīksti vārītas olas, ir arī brīži, kad tā konsistence uzdzen nelabumu. :)
Bet es vairak piesējos tam "pārvārītajam", jo pārvārītas jau viņas skaitās tiešām tad, kad dzeltenuma apvalciņš sak iekrāsoties zilganpelēks - tad ir jau oioioi, cik ļoti par daudz savārītas :)

Ciao 11. jūnijs 2015 10:48 Nymph

Tu būsi pārsteigta, bet es nezinu daudzus, kas ēd mīkstas olas...

Nymph 11. jūnijs 2015 10:37 VIT@

Nu, kurš gan ēd pārvārītas olas - tās ir zilas un sausas :D Pārējais viss ir vienkārši mīksti vai cieti vārītas olas - gaumes jautājums ;)

Ciao 10. jūnijs 2015 16:18 Shalako

ooo man patīk, ka nepārvāra olas , forši :) Izskatās garšīgi un sulīgi.(Y)

vecsprofils 10. jūnijs 2015 13:00

Brokastis - bezglutēna kukurūzas plātnītes ar avokado, olu, mazliet Cēzara-citrona mērces un zaļie lociņi.

vecsprofils 10. jūnijs 2015 12:59 VIT@

mmm, izskatās pēc kārtainās mīklas? (inlove)

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 11