Ēdam veselīgi un garšīgi

Ciao 5. marts 2015 16:33

Vasara tuvojas! Jauno kleitu, svārku un peldkostīmu laiks tāpat! Ierosinu dalīties ar receptēm un produktiem, kuras ir veselīgas un viegli pagatavojamas, lai palīdzētu mūsu pašsajūtai un ķermenim.  Brokastis, pusdienas vakariņas, apraksti, pētījumi, piegādātāji un protams foto. 

Dalamies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 15. augusts 2015 09:25

Zupa "Pie vācieša"

Linduchy 15. augusts 2015 07:58 diegabiksis

Paldies :)
Par baklažāniem - manās mājās īpaši iecienīti ar bik ķiplokiem, pilīti olīveļļas, mozzarellu, tomātu un Vidusjūras garšvielu maisījumu :)

diegabiksis 15. augusts 2015 01:49

šodien pamēģināju baklažānus. pa vienkāršo un garša ar super.

baklažāns, olīveļļa, rozā Himalaju sāls, ķiploks, tomāts, olīvas.

ko varat ieteikt baklažānu sakarā? man šis vēl neapgūts lauciņš...

diegabiksis 15. augusts 2015 01:44 Catwoman

ēdienu nosaukumi spridzina!

tik kārdinoši.

eh, ēst ir forši.

Linduchy 9. augusts 2015 20:46

Svētdienas pusdienas :)
Zupa "Vasaras saulriets" un deserts "Ej ogās!" :D

Linduchy 8. augusts 2015 07:44 diegabiksis

mmmm, izskatās ļoti skaisti un garšīgi :) (Y)

diegabiksis 8. augusts 2015 00:49

man patīk vienkārši ēdieni.

sēklu maize + avakado+ linsēklas + zaļumi. bišku citronpipari

diegabiksis 8. augusts 2015 00:47

Laiviņas.
Paprika, vistas fileja ar kurkumu, siers, zaļumi.

Linduchy 29. jūlijs 2015 17:06

Ak, nju šodien pusdienās bija īsts baudījums Riviera restorānā - gaileņu un garšsakņu krēmzupa ar trifeļu sviesta bageti (inlove)

Linduchy 27. jūlijs 2015 19:25

Šodien esmu pelnījusi saldējumu ar mango, zemenēm (pēdējās dārzā nolasīju), avenēm un mellenēm (angel)

diegabiksis 25. jūlijs 2015 08:36

mellenes.
ko gan vairāk vajag pilnai laimei un dzīvespriecīgi ziliem zobiem?!
ja nu vienīgi drusku iebiezināta piena ar cukuru.

diegabiksis 25. jūlijs 2015 08:33

mans pēdējā laika ēdamatklājums.
kama milti - igauņu tradicionālais ēdiens. ieberot jogurtā - lieliski!

Emmy 1. jūlijs 2015 22:02 VIT@

Fetas siers

Ciao 1. jūlijs 2015 10:37

Emmy,

kas Tev tur salātos bez gurķa, tomāta un bazilika vēl ir?

No savas puses šoreiz gribu padalīties ar salātiem, kuriem var mainīt piedevas pēc izvēles.. fusilli salāti (pastas veids, labi piestāv salātiem, tāpat kā farfalle - bantītes jeb tauriņu veidolā pasta), manā gadījumā ir dažādi dārzeņi - gurķis, paprika, sīpols, tomāts, pat zaļais salāts un baziliks, kas ir papildināts ar mozarellas sieru un kārtīgu labi vītinātu Prošutto. Pēdējos divus var mainīt uz jebko , kas patīk, vai tā būtu cepta vistas fileja, vai zivis, jūras produkti vai vienkārši kas veģetārs.. ar sieru, bez siera, pēc izvēles... mērces arī šajā gadījumā apgreido pēc patikas.. man personīgi patīk vienkāršība, nedaudz olīveļļa un nedaudz baltvīna etiķis, taču var papildināt ar rīvētiem riekstiem, pesto,sinepēm.. visu kas ienāk prātā un liekas piederīgs šai kombinācijai.. vasaras stila salāti, kas kalpo kā pamata maltīte :) Voilā

Emmy 19. jūnijs 2015 16:48

Mani mīļākie 5 minūšu salāti. (inlove)

Ciao 18. jūnijs 2015 20:55

am sparģeļi (Y)

forši par olīveļļu :)(Y)

vecsprofils 18. jūnijs 2015 20:43

Padalīšos ar ekskluzīvo olīveļļu, ko šovakar nodegustējām - tiesa, bruščetas šoreiz nenobildēju, jo steidzām nobaudīt jauno produktu. (Internetā par to var palasīt sīkāk)
Ļoti patīkama konsistence, maiga un nav tik ļoti izteikta eļļainā viela, kura kaklā rada apreibinošo sajūtu. Garša rūgteni-dedzinoša, es pat teiktu, jūtams nedaudz asumiņš. Salīdzinot ar produkcijas ZETA ražoto Extra Vergine, šai eļļai jūtama savādāka un viegla olīvu piegarša :)

Linduchy 15. jūnijs 2015 18:15

Mūsu māju vakariņas :)
Pamatēdiens - batātes ar sparģeļiem, šampinjoniem, papriku, tomātu, bik kūpinātu šķiņķi un sezama sēkliņām
Deserts - ricotta biezpiens ar avenēm un aprikozēm

Ciao 15. jūnijs 2015 14:12 Shalako

tāpēc, ka proteīns daudz, kas man liekas nav slikti .. un veido pamatīgu sāta sajūtu.. rieksti, olas.. ;) Malacis

vecsprofils 15. jūnijs 2015 13:45

un tomēr visu neapēdu, uz šķīvja neliekas daudz, a kad sāku ēst, tad liekas par daudz.

vecsprofils 15. jūnijs 2015 13:37

Brokastīs salāti: ola, feta siers, salātlapas, tomāts, gurķis, cashew rieksti, samaisīts ar Cēzara mērci. Uzkožu ar kraukšķīgām rozmarīna un jūras sāls krispiem. Un tēja ar saldumiņiem :P

vecsprofils 14. jūnijs 2015 17:47 VIT@

Ik pa laikam taisu, lai nomestu pāris kg un audzinātu raksturu, atsakoties no saldumiem. Sev uzliku 44kg min norma un 46kg max norma. Respektīvi, ja stabili uziet un sāk turēties uz 46kg, tad pasēžu nedēļu-divas un ir atpakaļ 44. Vasarai tuvojoties un tagad vasarā tik daudz papildnašķu nāk klāt, ka nu jāpaseko ir ;) Savādāk tāds skinny fat vien sanāk ;)

Ciao 14. jūnijs 2015 17:26 Shalako

kāpēc Tev vispār bija atslodzes nedēļa?

vecsprofils 14. jūnijs 2015 17:06 VIT@

(Y) Nu jā, atslodzes nedēļa laba, bet nu jādzīvo tālāk :D

Ciao 14. jūnijs 2015 17:04 Shalako

(inlove)(inlove)(inlove) Tu mani sasmīdināji ar savu diētu :D

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11