Ēdam veselīgi un garšīgi

Ciao 5. marts 2015 16:33

Vasara tuvojas! Jauno kleitu, svārku un peldkostīmu laiks tāpat! Ierosinu dalīties ar receptēm un produktiem, kuras ir veselīgas un viegli pagatavojamas, lai palīdzētu mūsu pašsajūtai un ķermenim.  Brokastis, pusdienas vakariņas, apraksti, pētījumi, piegādātāji un protams foto. 

Dalamies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 23. novembris 2015 18:21 Catwoman

Ļoti garda zupa, mūsmājās riktīgi iecienīta

Linduchy 23. novembris 2015 14:21 Shalako

Tās ir sablenderētas vārītas bietes ar ķiplokiem :)

vecsprofils 23. novembris 2015 14:02 Catwoman

Ooo, ļoti neparasts salikums, izskatās mmm.
Ja neuzrakstītu, ka tie ir biešu salāti, padomātu, ka tā ir želeja ;)

Linduchy 23. novembris 2015 13:50

Man šodien pusdienās biešu salāti ar ķiplokiem, fetas sieru un pistācijām :)

vecsprofils 21. novembris 2015 12:55 VIT@

Varbūt pagatavo to gaļu, kuru nopirksi, sarkanvīna marinādē un krāsnī? Tas būs tā saviesīgāk un arī domāju neparastāk, garšas ziņā pati jau zini, cik gardi ir ;)

MMm, garšo tādas brokastis, kā Tev šorīt.
Bet man šorīt kraukšķīgo sviesta pankūku rīts (L)

Ciao 21. novembris 2015 10:12 Catwoman

vispār ideja par pīli patīk, bet noteikti ne krāsnī, pīlei tāpat kā zosij ļoti daudz tauku .. būs baigi trekns pasākums, Pirmdien iešu uz lielo tirgu skatīties kas tur labs... jo jāpiesaka laicīgi laba gaļa vai zivs uz piektdienu (lielā gatavošana sestdien)
tikmēr šorīt brokastis :)

Rasas, par baudām jārunā labi daudz :D

rasas 20. novembris 2015 21:14

Jūs tik garšīgi runājat! :)

Linduchy 20. novembris 2015 21:10 VIT@

Es zzziemīšiem gatavošu piparkūku ķiršu kūku....aaaaaa...gribu jau tagad :D

Ciao 20. novembris 2015 21:00 Catwoman

Mandarīnu rotājumi man uzreiz acu priekšā Ziemassvētki :D bet skaisti protams.. ai gribas visu gatavot :P

Linduchy 20. novembris 2015 20:34

Un atbilstoši rotājumi ... ne gluži šādi, bet nu kaut kas uz šo pusi :)

Linduchy 20. novembris 2015 20:27 VIT@

Man velk uz citrusiem :D Tātad uzkodā pasniegtu kādus šurum-burum salātus ar apelsīniem vai greipfrūtiem. Pamatēdienā pīli apelsīnu mērcē. Desertā - campari-apelsīnu šerbertu :)

Ciao 20. novembris 2015 13:04

Man ir liels plāns, bet pašlaik kopumā svārstos...savā vārda dienā restorānu negribu bet izlēmu, ka gatavošu ļoti delikātas vakariņas... tiesa vēl svārstos ko tieši... Ko jūs gatavotu? Vakariņas maksimums 4 cilvēkiem.

vecsprofils 20. novembris 2015 11:23 VIT@

(Y)(L)

Ciao 20. novembris 2015 10:20 Shalako

Tu esi malacis .. atzīstos, nekad vēl neesmu gatavojusi red velvet kūku :)

vecsprofils 19. novembris 2015 20:58 rasas

Īstenībā nav dižās receptes, jo biskvītiem izmantoju jau sagatavi, nopirku pusgatavu pulveri šai kūkai. Vajadzēja samiksēt kopā ar 3 olām, 4 ēd.karotēm eļļas un 205ml ūdens. Iekšiņai biju nopirkusi Sweet cheese style icing, bet, atnākot mājās pagaršoju un likās ļoti negaršīgs. Skrēju pēc Mascarpone, tāpēc vidū man ir maskarpone un apkārt arī, tikai nedaudz apkārt to icingu pievienoju. Uzbēru pa virsu žāvētās brūklenes.

Godīgi sakot, skaistāk izskatās, nekā kaut kas tur būtu pienācīgs garšas ziņā. Banāla kūka, pat nezinu, kas tajā tāds ir, ka daudzi tik ļoti jūsmo. Vienīgais plus, ka sakrīt ar Latvijas karoga krāsām, bet nu arī, uztaisīju, nobildēju, bet ēst i nav sevišķi apetītes. 2 biskvīta gabali, lai arī nav sausi, bet ir gaužām neinteresanti ēst kaut kādu hamburgeru ar resnu trekna siera joslu pa vidu.
Turpmāk, ja pirkšu šo pulveri, tad tos biskvīta gabalus griezīšu vēl šķērsām un veidošu jau normālu un garšīgu krēmu - vārītu krēmu, iebiezinātā piena + sviesta krēmu, krējuma krēmu, medus krēmu utml. ;)

rasas 19. novembris 2015 08:08 Shalako

Red velvet recepti studijā! :)

vecsprofils 18. novembris 2015 20:46

Nu tad, par godu Latvijai (party)
Vakariņās bija vistiņas stilbiņi vīna mērcē, rīsi un salāti, bet saldajā torte Red Velvet.

vecsprofils 13. novembris 2015 12:14 VIT@

a es biju satraukusies, tāpēc pat aizmirsu atcerēties nofotogrāfēt :)

Ciao 13. novembris 2015 09:32 Shalako

un kur suši vakara bildes? 8-|

vecsprofils 13. novembris 2015 01:14

Paštaisītie eko čipsi mikroviļņu krāsnī. Retri, bet sagribas arī čipsus, nesen uzduros receptei, ka tos var sataisīt ļoti vienkārši arī mājas apstākļos. Plāni sagriež kartupelīti, izkārto uz cepampapīra, apkaisa ar sāli vai ko grib un apšļaksta nedaudz ar eļļu. Iekšā mikroviļņu krāsnī uz apm. 5 minūtēm. Ilgums atkarīgs no tā, cik plānas šķēles un cik W uzliek. Liku 3min uz 900 un pēc tam pāris minūtes uz 600, bet periodiski griezu visu uz otru pusi, savādāk piedegs. Rezultāts īsts hrum, hrum :P

vecsprofils 12. novembris 2015 15:01

Šorīt bija salāti - mocarella, ola, rukola, cashew rieksti, bazilika, tomāts.

vecsprofils 12. novembris 2015 01:30 VIT@

oo, tādu variantu es pat vēl netaisīju :)

Ciao 11. novembris 2015 20:50 Shalako

Uz pannas :$

vecsprofils 11. novembris 2015 20:00 VIT@

Mmm (inlove) uz grila taisīji vai krāsnī?

Ciao 11. novembris 2015 18:59 Shalako

forši :) Man ļoti garšo minestrone ... man mājas burgeri pēc saldumu restorāna :D

1 2 3 4 5 6 ... 11