Ēdam veselīgi un garšīgi

Ciao 5. marts 2015 16:33

Vasara tuvojas! Jauno kleitu, svārku un peldkostīmu laiks tāpat! Ierosinu dalīties ar receptēm un produktiem, kuras ir veselīgas un viegli pagatavojamas, lai palīdzētu mūsu pašsajūtai un ķermenim.  Brokastis, pusdienas vakariņas, apraksti, pētījumi, piegādātāji un protams foto. 

Dalamies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 6. marts 2015 13:19 VIT@

Tā, a kurš ir otrais? Man favorītos tikai šis lamienote links pievienots.

Ciao 6. marts 2015 13:15 Shalako

Darba blogs man ir atsevišķi :) Šis - ēdiens, ziedi ir vairāk hobijs.

Noteikti padalies ar bildēm un idejām.. :) Un es piekrītu rieksti, sēklas vispār ļoti spēcīgi atsvaidzina ēdiena nianses... man šodien plānots ir sameklēt vēl sēklas... ak bija tik jauki satikt Tevi, tagad man jāskrien.(hug)

vecsprofils 6. marts 2015 13:10

Ā, zinu, ko te varētu tuvākajā laikā pievienot. Nesen sāku gatavot kukurūzu biezputru, tad nu vēlāk pastāstīšu par to un pievienošu te foto :)

vecsprofils 6. marts 2015 13:07 VIT@

Paldies! Jā, svaigumus noteikti jāēd un tās receptes ir arī garšīgas, jo arī to sastāvdaļu kombinācijas atklāj jaunas garšas nianses :) Piemēram, tie paši rieksti - ļoti laba sastāvdaļa gan salātiem, gan ēdieniem, mērcēm!

Tavs blogs man patika gan pirms izmaiņām, gan arī tagad. Ik pa laikam atveru un aspkatos kādi jaunumiņi. Toreiz izskatījās vairāk pēc žurnāla-mājas lapas, tagad izskatās pēc tāda tipiska bloga dizaina. Abejādi glīti un respektabli. A kur pazuda tūrisma sadaļa? Vēl pievienosi vai nolēmi iztikt bez?

Ciao 6. marts 2015 12:57 Shalako

Nu vispār malacis Tu esi (Y par foto.

par ēdieniem jā.. ir interesanti eksperimentēt.. daudz tieši svaigēdāju receptes.. šeit atsaucoties gan uz hiperkeri..sejas āda arī ne pārāk problēmatiska pēc dabas uzlabojas krietni... liels pārsteigums, patīkams protams :)
p.s. kā Tev mans jaunais bloga dizains?

vecsprofils 6. marts 2015 12:52 VIT@

Mm, redz kā, man pretēji avokado tā garšo, ka citreiz tie man ir galvenā ēdiena sastāvdaļa :)

vecsprofils 6. marts 2015 12:51 VIT@

Cik fantastiski, man šķiet tieši tas pavasara laiks, kad ar katru dienu laiks paliek arvien siltāks un apkārtne mostas, ir tas skaistākais, kad zini, ka vasara vēl priekšā :) Pie manis saulīte parādās arvien biežāk un grādi jau stabilizējas ap +4 +6, bet daba vēl joprojām iemigusi, lai gan dārza vīteņaugam jau redzami mazi, mazi pumpuriņi :) (inlove)
Jā, tā sēdēju, sēdēju un padomāju, ka būtu interesantāk ik pa laikam uztaisīt kaut kādus interesantākus darbiņus, ne tikai vienkārši fotogrāfēt. Bet īstenībā nemaz nav tik viegli :) Jo visu jātaisa pašai, gribi debesis - pašai jātaisa zvaigznes un debess spīdekļi, pašai jādomā kā sevi nofotogrāfēt lidojošā pozā, jāmeistaro to kopā ar daudziem leijeriem. Bet nu pamazām tehniskā puse arī uzlabosies :)

Ciao 6. marts 2015 12:44 Shalako

par avokado esmu slikts speciālists, jo kaut kas man nepatīk avokado kā auglī konsistence. Taču avokado nedrīkst būt pārāk mīksts izvēloties , jo citādi tas var būt jau sabojājies un izvēloties pavisam cietu, tam būs vēl nepieciešams laiks mājās ko pastāvēt, lai nogatavotos..

vecsprofils 6. marts 2015 12:42

P.S. Runājot par tēmu. Kā var atšķirt, kuri avokado ir nogatavojušies? Jāņem zaļos vai tumšos - mīkstus vai cietākus? Bija gadījies visādi, gan uztrāpīt, gan arī pilnībā vilties pat līdz tam, ka nomizojot konstatēju, ka tas ir pārgatavs, caurumains un dzīslains :X

Ciao 6. marts 2015 12:40 Shalako

Nosacīti..vakar bija negaiss... šodien jau atkal paliek labāk :) Bet aizvakar es jau sauļojos :D
Skatījos un sapratu, ka man ir jāprasa Tev.. vai tie ir tavi darbi, tas ir kaut kas jauns nebijis no Tevis :)

vecsprofils 6. marts 2015 12:38

Pie Tevis tagad jau gandrīz vasara?

vecsprofils 6. marts 2015 12:37 VIT@

Biju ienirusi ārpus Interneta un mākslas pasaulē ;) Kā tev mani darbiņi patīk? Uz dažām dienām no šodienas atkal pazudīšu, braucam uz Kopenhāgenu nedaudz pasvinēt 10 gadu kopābūšanu :)

Ciao 6. marts 2015 12:35 Shalako

ohh Tu pavisam biji pazudusi... kur? :)

vecsprofils 6. marts 2015 12:35

Gatavoju arī tagad, protams, dažādus salātus utt., bet nu tie gurķi un tomāti vēl nebaudāmi, avokado arī grūti uztrāpīt gatavus :X

vecsprofils 6. marts 2015 12:32 VIT@

Būs interesanta! Man vēl tikai jāgaida tas laiciņš, kad nāks jau svaigākas lietas veikalu plauktos :) Salāti izklausās gana garšīgi (Y)

Ciao 6. marts 2015 12:20

Nevienai nav interesanta šī tēma? :^)

Ciao 5. marts 2015 16:47

Tēmu ierosinu, tēmu arī aizsāku... man ir sācies liels izaicinājums.. meklēju 5 minūšu veselīgas receptes. Pēdējā laikā nav laika ilgi gatavot.. tad nu lūk šeit kārtīga sieviešu recepte pusdienām/vakariņām.
Otrs man ir sākusies nepārvarama vēlme ēst svaigu pārtiku, nē,nē tas nenozīmē, ka kļūšu par svaigēdāju.. tāds periods.. kas nebūt nav slikti :)
https://lamienote.wordpress.com/2015/03/05/gurka-riekstu-un-tunca-salati/

1 ... 8 9 10 11