Eco produkti

DeWuch
DeWuch 10. februāris 2014 15:57

Kārtējā tēma par iherb.com eco interneta veikalu, tikai šoreiz aicinu padalīties tikai ar negatīvām atsauksmēm, lai zinām no kā uzmanīties, jo laba tur ir pārāk daudz, lai spētu izlasīt par to visu atsauksmes:)

20140210155651-59692.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 11. februāris 2014 13:11 Noelle

Mans deguns ir sajucis prātā kopš otrā bērna gaidībām. Es Drogās reti kad eju,jo tur es smoku nost un man nāk virsū šķaudīšanas lēkmes. Mājās man nav nekā no ķīmijas tieši šī iemesla dēļ un gultasveļa man tiek mazgāta ar vismaigākajiem līdzekļiem, galvenais,lai nav smaka(citiem smarža).

Noelle 11. februāris 2014 12:46 makvins

Interesanti, kā atšķiras "deguni" un smaržu uztvere. Manam degunam gan šķiet, ka Madara, Bio2you u.c. dabīgie vai it kā dabīgie produkti smaržo un pat ļoti, bet smarža ir citādāka, "dabiska". Tāpat kā smaržo pilnīgi dabīgās eļļas u.c. lietas. Tikai tas aromāts ir pilnīgi atšķirīgs no tiem ķīmiski sintezētajiem (nu, piemēram - persiku kauliņu eļļa ne tuvu nesmaržo pēc persikiem) :)

mazaa raganina 11. februāris 2014 11:58 hiperkeri

Tieši otrādi, dabīagiem praktiski vispār nav smakas.Es zinu ko runāju,jo lietoju gan Madaru ,gan Bio2you, tiem ir minimāli aromāti, bet tā smaka bija kaut kas drausmīgs.

hiperkeri 11. februāris 2014 11:17

jārēķinās,ja pērk dabīgus produktus,tad bez smaciņām un jocīgām krāsām neiztikt..

mazaa raganina 11. februāris 2014 09:30

http://www.iherb.com/Aubrey-Organics-Natural-Baby-Kids-Body-Lotion-8-fl-oz-237-ml/12217#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=aubrey organics&rc=189&sr=null&ic=16
Pasūtīju šo produktu un biju vīlusies, tā losjona smaka mani vienkārši dzina izmisumā, patiešām neizturama.Biju vīlusies,jo cerēju,ka bērnu kosmētika būs bez tik specifiskas smaržas. Izmetu ārā, bet savu atsauksmi nosūtīju veikalam. Pēc pāris dienām man bija atskaitīta kontā nauda par šo produktu, biju patīkami pārsteigta,jo es par necerēju uz tādu rezultātu.

Rebeka 11. februāris 2014 01:19

Vēl neesmu mēģinājusi, bet kad pirkšu palasīšu tās atsauksmes kas iherbā ir pie produkta, tur parasti daudz komentāru ko lasīt.

DeWuch 10. februāris 2014 21:03

*matiem

DeWuch 10. februāris 2014 18:19

Vo, vēl par vitamīniem gribētu jautāt, ir jūtami kādi uzlabojumi varbūt? piemēram tiem nagiem, maiem ir mēģināti kādam, tā ilgāku laiku?

Rebeka 10. februāris 2014 18:12

Esmu pasūtījusi tur vitamīnus neko sliktu pagaidām nevaru teikt, bija normāli. :)