Dzīve ar vīra vecākiem

laasmux
laasmux 19. februāris 2016 14:35

Nu jau 10gadus dzīvoju pie vīra vecākiem. 2gadus atpakaļ mūsu dzīvē ienāca bērns. Pirms tam viss bija vairāk vai mazāk kārtībā (bija mazi konflikti), bet pēc bērna piedzimšanas situācija ir pasliktinājusies.

Mazais bija diezgan raudulīgs (kā mums slimnīcā teica,ka vnk ar raksturu).Katru reizi,kad mazā saraudājās,vīra māte nāca un teica,ka tas tak neesot normāli. Pāris reizies gan viņai teicu,ka bērns vnk tāds ir, pēc tam viņa ar mani pāris dienas nerunāja. 

Pats trakākais notika mēnesi atpakaļ. Mazais saķēra vēdera virusu,tādēļ nokļuva slimnīcā.Kā vēlāk uzzināju no saviem vecākiem,viņa bija zvanījusi manam tēvam un teikusi,ka sūdzēs mani bāriņtiesā par to,ka es bērnu nebarojot,viņš esot pārāk tievs un tāpēc slimo. Lai gan mazais ir garš un slaids bērns,nevis nobarota cūka (pēc viņas teiktā tā vajadzetu būt). Par šo gan neko vīra mātei neesmu teikusi,jo mans tēvs nevēlējās kļūt par nodevēju (jo izstāstīja to man un baidās,ka viņā savus draudus realizēja).

Arī vīrs saslima,vīra vecāki par viņu rūpējās,es savukārt par mazo, nejaucos viņu darīšanās. Naktī pamodos no tā,ka mājās bija izsaukti "ātrie", domāju,ka neiešu maisītites pa vidu un uzmanīšu,lai mazais nepamostos. Izrādās,ka esmu slikta sieva un man esot vienalga,kas ar vīru notiek (vīra tēvs pazīstot tādas,kā es, jo pašam esot bijusi līdzīga pieredze ar bijušo). Arī par šo es neko neesmu teikusi.

Viss šis apvainojums manī krājas,grauž un nezinu,kur likties. Vīrs atsevišķu dzīvokli nevēlas īrēt, tādēļ joprojām šo visu pieciešu,bet,cik ilgi? Ko man darīt?Varbūt kādai līdzīga pieredze/ieteikumi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 19. februāris 2016 18:25

Nu dzīvē gadās visādi - zinu pēc savas pieredzes!
Tad nu mans padoms - jādzīvo atsevišķi no vecākiem, jo tas ir veselīgi jums abiem! ;)
Mācies sadalīt uzmanību gan bērnam, gan vīram! Un vēl par sevi neaizmirsti, jo ja nebūs uzmanības vīram, tad arī ar laiku nebūs vīra, lai kur jūs dzīvotu!
Ja viņš vecākiem ir vienīgais vai jaunākais bērns, tad ir vakars!!!! Ņem kājas pār pleciem, jo vecāku ucināšanās nekad nebeigsies!!
Un nevajag klusēt, ja tev ir savs viedoklis - vajag to teikt, tik vispirms padomāt 5x ko teikt un vai to vajag teikt, var būt var pateikt to savādāk, bet ja nu nekā nesanāk, tad tik cirvi rokā ...

Kerstyna 19. februāris 2016 17:53

Laidies prom, kamēr vel esi pie labas veselības un pilna saprāta.

laasmux 19. februāris 2016 17:29

Vnk vini ar viru auklejas ka ar bernu,lai gan ir pieaudzis virs.

laasmux 19. februāris 2016 17:27 Catwoman

Zinu,kapec tika izsaukti,bet kapec mani nevar painformet par so faktu?

Emmy 19. februāris 2016 17:26

Uzskatu, ka dzīvot kopā ar saviem vai vīra vecākiem ir STULBI!! Nu nevar mierīgi sadzīvot divas ģimenes, nu nevar un viss...
Un, kā jau meitenes te minēja...par tiem "ātrajiem"... tas ir stipri jocīgi no Tavas puses, kā var neiet un nepaskatīties kas notiek...:X:X

Kerstyna 19. februāris 2016 16:29

Pa 10 gadiem neesat atraduši paši savu mājvietu????
Nu tas viss stāsts ir mazliet smieklīgs.
Vīrs nevēlās... nu un? Saki, ka nevari izturēt , ņemsi bērnu pie sevis un adjū, lai dzīvo pie mammītes, ja jau 25+ vecumā nespēj nabassaiti pārgriezt, tad nespēs nekad. Pieļauju, ka jums ir apmēram tik gadu.
Šitā visu pieciezdama un audzēdama iekšēju stresu dabūsi krūts/dzemdes vēzi, paliksi pāragri veca un žultaina. Tev to vajag? Nostādi vīru fakta priekšā - vai nu mammīte vai jūs ar bērnu. Citu zāļu nav.
Tas man atgādina gadījumu no prakses, kad mammīte izsauca ātros pie dēla, jo caur durvīm klausoties šķitis, ka šamam slikti ar sirdi... patiesībā dēlam bija visnotaļ veselīgs seksis :D

LosOjosVerdes 19. februāris 2016 15:58

"Neiešu maisīties pa vidu"- Jesus!!!! Cikjums tur gadu? Kaut gan aizstāvībai jāsaka, ka arī vīra vecāki pie pilna prāta neizklausās

LosOjosVerdes 19. februāris 2016 15:55 Catwoman

ROFL

Linduchy 19. februāris 2016 15:54 LosOjosVerdes

Iedomājies, ja dzīvotu atsevišķi no vecākiem? Vīrietis varētu mirt nost citā istabā, galīgs pofigs...mnja (emo)

LosOjosVerdes 19. februāris 2016 15:49

Vīra vecāki rûpējas par Tavu vīru? Viņš pilngadīgs? Un Tu pat nepainteresējies, vai viņš vēl dzīvs?

Linduchy 19. februāris 2016 15:26

"Naktī pamodos no tā,ka mājās bija izsaukti "ātrie", domāju,ka neiešu maisītites pa vidu un uzmanīšu,lai mazais nepamostos." - sorry, bet lūk šis man neliekas īsti normāli :^) Vai tad vīrs ir mazāk svarīgs par bērnu? Un vai tiešām tev it nemaz neintersēja, kāpēc ātrie izsaukti. Nudien, dīvaina attieksme pret vīrieti - savu vīru, sava bērna tēvu :^)