Dziednieks...

gia
gia 24. februāris 2012 02:09

Sveikas! Man atkal kāda sasāpējusies problēma.... Man ik palaikam (t.i. apm.2 reizes gadā) uzmetas uz ādas tādi sausi,kā ēdes,pleķīši. Esmu gājusi pie ārsta-homeopāta. Iztērēju briesmīgi lielas naudas summas,par zālēm,vizītēm un procedūrām. Pēcāk gāju pie dermatologa - atkal tas pats - vizītes,analīzes,zāles. Diagnoze - varavīksnes sēnīte. Neesot lipīga,esot no saules stariem. Darīju visu kā ārsts teica un uz laiku pazuda,bet pēcāk atkal viss no jauna. Nu šoreiz esmu tik briesmīga,ka vairs nezinu kur likties.... Gribu aiziet pie dziednieka,varbūt viņš spēs kā man līdzēt... Tāpēc vēlējos lūgt jums ieteikumus par labiem dziedniekiem. Labas atsauksmes,pozitīva personīgā pieredze.... Paldies jau iepriekš!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
tenisone 13. maijs 2012 09:48

regulāra un sabalansēta ēšana,paskaties vai pumpas nesaistas ar mēnešreizēm,lielas arī seju par maz mitrini-Anglijā gaiss mitrāks,iesaku dermatologu Raimondu Karlu veselības centrā 4,padomā vai puncis saņem pietiekami labās baktērijas-ar kefīru un citiem skābpiena produktiem,padomā vai organismā nav kāda hroniska infekcija

hiperkeri 10. maijs 2012 20:42

Es paarliecinaajos,ka tas taa iisti nav. Man jau no..13?gadu vecuma ir probleemas ar sejas aadu,tagad jau laimiigi ir gandriiz23. Pirms paaris meeneshiem biju Anglijaa uz meenesi un gluzji vienkaarshi-seja sadzija,viss tip-top! Atgriezos un-atkal..Pie visa vainiiga Latvija,nevis mana galva:D:D:D

lindat 10. maijs 2012 16:07

Gia,
Principa jau visas problemas nak no galvas un cilveks pats spej sevi izarstet.
Kareiz 11.06 bus latvija lektors, kurs stastis ka to iemacities darit:
http://www.similia.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=158&Itemid=162

ilzepavasare 29. aprīlis 2012 13:10

Atbildot Sancho13:
Varētu būt divas lietas:
1. Ierakstīt sev galvā šādas formulas: "Esmu dusmīga, jo..", Man ir kauns, jo...", Jūtos vainīga, jo...", "Man ir skumji, jo...", "Es gribu, lai..."
Un tad papildināt šos daudzpunktus ar vismaz 3 (drīkst būt pilnīgi stulbi , jo to neviens nepārbaudīs:) ) iemesliem. To var darīt rakstiski, bet var arī tāpat - pateikt.
2. Domās sadoties rokās ar savām vecmāmiņām, vecmāmiņām , vecvecmāmiņām un sajust ar tām savstarpēju pamazām palielinošos siltuma saikni.
Var darīt abas šis lietas kopā.
Lai veicas!:)

lavave 27. aprīlis 2012 14:15

,,,reiz vienā krievu raidījumā redzēju kur cilvēku bariņš ,kuri sāka attīrīšanos,vispār palika traki pumpaini!!!Un kā viņi izskaidroja,ka tā organisms attīrās no zarazas..........

sandijasieviesuklubs 27. aprīlis 2012 05:38

sancho13

Pamēģini uztaisīt organisma attīrīšanos - atsakies no kafijas, gaļas, jebkādām olbaltumvielām, dzer svaigi spiestas sulas, zāļu tējas un daudz ūdens. Ēd pārsvarā dārzeņus. Pumpas pāries nedēļas laikā

sancho13 26. aprīlis 2012 22:27

varbut Ilze Pavasare, var pateikt, ko nozime izsitumi uz sejas, sapigi un strutaini, galvenokart zoda, mutes rajona, ari uz kakla, man jau no 15 gadiem tadi bija, lidz pat 23, staigaju pie visadiem arstiem, neko neatrada, ne senite, nekas, lietoju visadus kremus, ari nepalidzeja, tad vieni dziednieki teica, ka tas esot sejas lasts, bet neko vairs nepaskaidroja. Vai tiesham tads varetu but lasts?

magdalena 26. aprīlis 2012 22:17

Man arī bija problēmas ar ādu, uz rokām starp pirkstiem metās ūdeņainas čūliņas, izstaigājos pie ārstiem - diagnoze: lateksa alerģija, dzēru antibiotiķus, nelīdzēja, līdz mani pierunāja aiziet pie cita ārsta, kas ar diagnostikas palīdzību noteica, kas man vajadzīgs un kādās devās, vaina bija jāmeklē pavisam citur(pilnīgi paļāvos uz ārstu un Nutrilite vitamīniem, esmu vesela). Varbūt arī Tev vajadzētu ko tādu, ja jau pie slimnīcu ārstiem esi izstaigājusies.

ilzepavasare 24. februāris 2012 16:10

Paldies! Lai veicas!:)

gia 24. februāris 2012 15:23

Liels paldies Ilze!

Ceru uz Kantores kundzes palīdzību!

Tuvākajā laikā mēģināšu ar viņu sazināties!

Jauku Jums dienu!

ilzepavasare 24. februāris 2012 14:21

P.S. Par to stūrgalvību vēl palasīju:
"Stūrgalvīga vēlēšanās iet svau ceļu bez gatavības uz pārkārtojumiem ir nevis pašdisciplīna, bet gan nepietiekama elastība. Lai tiektos uz īsto mērķi, proti, uz attīstību, ir jāveicina talanti, jābūt rosīgam, uz jāiztur līdz galam"

ilzepavasare 24. februāris 2012 14:06

Jā, Gia, Maija kā dziedniece praktizējau 25 gadus. Reiki ir tikai viena no palīgtehnikām, kuru viņa pielieto jau gandrīz 20 gadus, cik zinu.
Viņas tel. Nr. 29774845

gia 24. februāris 2012 13:33

Ilze Pavasare,vai Maija Kantore strādā arī kā dziedniece? Vai ar viņu var kā sazināties?

saulaina 24. februāris 2012 13:14

Vari man uzrakstīt uz e-pastu sofija123@tvnet.lv un es varu 1 numuriņu aizsūtīt

gia 24. februāris 2012 12:58

Njā...spītīga esmu.....pat neapzināti nāk tas ārā..... Bet nu jau pamazām ar gadiem esmu mainījusies un zinu,ka ir vēl daudz,kas jāpieslīpē. Pamazām mācos tikt ar sevi galā :)

Bet šī problēma,kas man šobrīd samilzusi ir vizuāli manāma un pie ārsta nevēlos iet,jo iedarbība būs līdz vasaras beigām,es jau zinu :)
Tāpēc meklēju kas man varētu palīdzēt no tā atbrīvoties uz visiem laikiem. Vienīgais,kas ienāca prātā bij - dziednieks.

Vai kāds lūdzu varētu padalīties savā pieredzē ar dziedniekiem un pasviest kādu kontaktu?

ilzepavasare 24. februāris 2012 08:19

No ezotērikas viedokļa sēnīte - spīts, stūrgalvība. Svarīgi noskaidrot, kurā "nozarē" esam sastinguši, pie kā esam "aizķērušies" - profesija, partnerattiecības, nepilnvērtīgs uzturs, brīvā laika pavadīšana, utt.

gia 24. februāris 2012 02:09

Sveikas!
Man atkal kāda sasāpējusies problēma....
Man ik palaikam (t.i. apm.2 reizes gadā) uzmetas uz ādas tādi sausi,kā ēdes,pleķīši. Esmu gājusi pie ārsta-homeopāta. Iztērēju briesmīgi lielas naudas summas,par zālēm,vizītēm un procedūrām. Pēcāk gāju pie dermatologa - atkal tas pats - vizītes,analīzes,zāles. Diagnoze - varavīksnes sēnīte. Neesot lipīga,esot no saules stariem. Darīju visu kā ārsts teica un uz laiku pazuda,bet pēcāk atkal viss no jauna.
Nu šoreiz esmu tik briesmīga,ka vairs nezinu kur likties....
Gribu aiziet pie dziednieka,varbūt viņš spēs kā man līdzēt...
Tāpēc vēlējos lūgt jums ieteikumus par labiem dziedniekiem. Labas atsauksmes,pozitīva personīgā pieredze....

Paldies jau iepriekš!