Dziedniece Ilze Jansone u.c.

sandija
sandija 13. janvāris 2011 19:12

Kādas atsauksmes par Latvijas dziedniekiem un viņu spējām onkoloģisku slimību ārstēšanā? Vai ir bijusi pieredze ejot pie dziednieces Ilzes Jansones? Varbūt kaut ko varat ieteikt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandijasieviesuklubs 24. februāris 2012 08:00

Diemžēl mūsu gadījumā dziedniece Ilze Jansone nepalīdzēja un mamma ar vēzi nomira. Nepalīdzēja pilnīgi nekas

ilzepavasare 24. februāris 2012 07:50

Man ir vislabākā pieredze ar savu Reki skolotāju un dziednieci Maiju Kantori. Domāju, ka viņa man 2 x dzīvē ir atgriezusi pie dzīves, nerunājot par visu pārējo, ko viņa man ir palīdzējusi. Pie viņas man patīk arī tas, ka kādu slimību gadījumos man pašai arī daudz kas ir jādara - gan gan smalkajos līmeņos, gan fiziskā plānā.
Un, protams, arī par Elejas Veroniku - vislabākās atsauksmes no manas puses.

gia 24. februāris 2012 01:58

eguci,vai varētu līdzu atsūtīt šī Tevis minētā dziednieka tel.nr.?!?
Man šobrīd viena kaite (problēma ar ādu) un pie ārsta negribas iet,jo pieredze jau bijusi,ka ar līdzīgu kaiti mani tikai apārstēja,es samaksāju lielas naudas un tas viss.....pēc pusgada atkal vecā bēda atpakaļ :(

egucis 14. janvāris 2011 10:11

man ir viens labs dziednieks pazīstams, ja kas varu tel. nr. iedot tik katram privāti! un zinu par viņiem ko pastāstīt! dziedināšanas spējas viņiem parasti nāk no dzimšanas, tāsviņiem ir jāatīsta dzīves laikā kā talants un maksu par dziedināšanu viņi nedrīkst ņemt, viņi drīkst tik pieņemt kādu dāvanu! viņiem jāveic visādas attīrīšanās kūres! nedrīks pīpēt, dzert, neveselīgi ēst! parasti viņi pa dienu var tik noteiktu skaitu cilvēkus pieņemt! un vispār viņi ir ļoti interesanti cilvēki, pa kuriem var stāstīt un stāstīt!!!

peeka 14. janvāris 2011 02:47

http://www.worldmugendouniversity.com/
Tas ir tas dziednieks, kas pasniedza to macibu Irijaa -
Georg Canning.

peeka 14. janvāris 2011 02:42

Loti lielas mulkibas- jo pat veezi dziedee dziednieki. Ne tikai cilvekiem pat dzivniekiem.
Tad, kad dziednieki paprasa Jums maksu, tad gan pagrieziet muguru viniem!
Nezinu gan dziednieku Latvija, tikai Irija. Bija LV 3 meneshus atpakal.
Piemers- vinu students izdziedinaja M. Flatley -

http://www.michaelflatley.com/home/

http://www.telegraph.co.uk/health/alternativemedicine/4241099/Do-energy-healers-have-special-powers.htmlmadmozele 13. janvāris 2011 19:34

Cik cilvēku,tik viedokļu būs,man zināmiem onkoloģiski slimiem cilvēkiem veselību atgriezt nespēja dziednieki,bet sāpes gan noņēma(Elejas Veronika),būts bija pie vairākiem.Enerģētiski uzlādē un čakras atver dziednieks R.Tiltiņš,bet nezinu vai ārstē onkoloģiskās slimības.Bet jāmēģina viss iespējamais un tam visam jātic no sirds.

sandija 13. janvāris 2011 19:12

Kādas atsauksmes par Latvijas dziedniekiem un viņu spējām onkoloģisku slimību ārstēšanā? Vai ir bijusi pieredze ejot pie dziednieces Ilzes Jansones? Varbūt kaut ko varat ieteikt?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā