Dziedinošā masāža

Kristīne_Barbare
Kristīne_Barbare 20. aprīlis 2014 22:34

Dziedinošā masāža ir kas vairāk kā vienkārši masāža, kas izkustina Jūsu saspringušo ķermeni, atslābinot fiziski to. Tā vēl sniedz papildus dziedinošo efektu, katram klientam individuāli. Caur masieres rokām plūst dziedinošas enerģētiskās strāvas, viņa jūt, kuras vietas Jūsu ķermenī vajag īpaši izstrādāt vai veikt papildus seansus, lai līdzsvarotu Jūsu enerģētiku, kurām var pārslīdēt vieglāk, jo enerģētiski tur viss ir kārtībā. Viņa ir kā instruments, caur ko intuitīvi strādā viņas dvēsele, Gaismas Skolotāji. Dziedināšana var sniegties it visās Jūsu dzīves sfērās, kur ir problēmas, enerģētiskie bloki un palīdzēt tos izkustināt.

 Kā zināms, ķermenis ir kā karte, kurā sakrājas it viss, ko mēs esam pieredzējuši, uzkrājuši šajās un iepriekšējās dzīvēs. Tāpēc pēc tā, kurā vietā Jums ķermenī kas sāp, ir saspringums, savilkums, masiere var pastāstīt, kāda tipa blokus, emocionālos uzslāņojumus vai traumas esat sevī, zemapziņā nēsājuši līdzi. Un tās starojas tālāk Jūsu fiziskajā dzīvē, gan attiecībās, gan materiālajā, naudas sfērā, gan karjerā, radošajā izpausmē, gan pat dvēseles ceļa meklējumos. 

It īpaši, ja Jūs strādājat ar sevi, masāža palīdzēs izkustināt Jūsu enerģētiskos blokus, negatīvās enerģijas fiziski, ko Jūs pats sev nespētu, nemācētu veikt, vai kas ar vingrojumu un meditāciju palīdzību neattīrās tik raiti un sekmīgi kā caur masāžu.

Protams, ja Jūs par enerģētisko pusi neinteresējaties, un vēlaties atgūt vienkārši veselību vai apmeklēt masāžas seansu tikai profilakses un labsajūtas dēļ, Jūs droši to varat darīt – nebūsiet vīlušies!

 

Masāžu veic - Ilva-Īva Olekša. Tel. nr. - 26382674

http://www.draugiem.lv/masaaza

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā