DZĒRVEŅU TINKTŪRA- NIERU SPĒKAM!

DaivaJoga
DaivaJoga 27. oktobris 2015 13:12

DZĒRVEŅU TINKTŪRA- NIERU SPĒKAM!

Šis purva rubīns Tev palīdzēs pret paaugstinātu ķermeņa temperatūru, drudža gadījumā; novērš urīnizvadceļu un urīnpūšļa iekaisumu; lieto pie hipovitaminozēm.

Kas dzērveņu tinktūrā ir tik vērtīgs? Sastāvs: organiskās skābes-citronskābe,benzoskābe, ābolskābe u.c., pektīnvielas, cukuri, askorbīnskābe, kālijs, sāls, dzelzs, kalcijs, magnijs,hroms, varš, mangāns, niķelis, fitoncīdi. Antimikroba aktivitāte.

Kādās devās lietot un cik ilgi? 5-10 pilieni 3 reizes dienā jeb 1/2 tējkarote 3 reizes dienā. PIEZĪME, dzērveņu ogas nav vēlams lietot kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas slimniekiem.

KĀ PAGATAVOT?

2 glāzes dzērveņu ogu;
500 ml 40% degvīna;
500 g cukura.

Sasmalcina dzērvenes, sajauc ar cukuru, pārlej ar degvīnu un 1 nedēļu tur cieši slēgtā traukā. Izvilkumu izkāš, ogas izspiež.

Ieteikums!

Ogas sagrieziet smalki!

Un, ja Tev pašai gribētos izprast, ko tad sarežģīti sastāva nosaukuma dara Tevī, kā pagatavot tinktūras, kā tās lietot, 7. novembrī piesakies lekcijai!

Vairāk info : https://www.facebook.com/events/694575317339670/ vai rakstot    liepulapulaipuliku@gmail.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 10. novembris 2015 18:11 Kerstyna

Tieši tā - nevajag arī klusēt! Viss ir labs samēra robežās un pēc iespējas dabīgā veidā. Es ar nekad netaisu tās tinktūras ar "šnabi".

Kerstyna 9. novembris 2015 18:12 DaivaJoga

Protams, es nekad nevaru paklusēt, ja kāds kaut ko sāk sludināt par vienīgo, īsteno, vispareizāko un neaizvietojamo, bez īsta pamatojuma. Jo pārāk bieži redzu sekas, tādai propagandai.

DaivaJoga 5. novembris 2015 14:06 Catwoman

Pilnīgi piekrītu!

Tinktūra ir koncentrāts, kas uzglabājams ilgstoši. Bet piekrītu, oga svaigā veidā ir kolosāla!

DaivaJoga 5. novembris 2015 14:05 Kerstyna

Nevarēji, cik saprotu, klusēt. Pirmām kārtām, jau tas ir brīnumlīdzeklis, jo neviena cita kombinācija (ja neskaita auzu teju kopā ar kadiķu komponentiem) nesniedz tūlītēju efektu. Otrām kārtām, dzērvenes komponentu sastāvdaļas palīdz naivajiem leikocītiem un veicina to darba spējas. Nieres ir svarīgs orgāns, kuru ikdienā bendē viss radošāk, tāpēc ir jāēd dzērvenes un augi, kas veicina šo spēju stabilitāti.

Namaste.

Kerstyna 31. oktobris 2015 09:46

Tam nav nekāda sakara ar "nieru spēku", lai nu kas zem tā būtu domāts. Patiesība ir vienkārša - dzērveņu sula skābina urīnu, skābā vidē baktērijām netīk, tās nevairos tik knaši, bet tā nav panaceja visām likstām. Nenoliedzami, dzērvenes ir labas ogas veselībai, bet nevajag jau to padarīt par brīnumogu, kas palīdzēs visās likstās.

Linduchy 27. oktobris 2015 13:21

Dzērvenes ir superogas arī bez degvīna :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā