Draudzība.

chloee
chloee 20. jūnijs 2011 08:32

Es zinu, ka zemāk ir viena foruma tēma ar ļoti plašu komentāru skaitu, bet tā laikam vairs nav tik aktuāla, tur tāds viss pieklusis, tāpēc gribēju jaunu tēmu atvērt. Pēdējā laikā man patiešām ir skumji, jo esmu palikusi viena. Nē, nē, draugs man ir, bet viņš strādā, ļoti cītīgi strādā. Un es vēlētos iepazīties ar kādu foršu draudzeni, ar kuru aiziet pastaigāt, vai ar riteņiem pabraukāt, vai ar skrituļslidām paslidot.. Un parunāties, protams, par jebko! Mans interešu loks ir ļoti plašs! :) Manas draudzenes ir vai nu ar bebīšiem, vai ārzemēs. Tā nu ir sanācis, kas ir pavisam un ļoti bēdīgi :( Man pēc 4 dienām dzimšanas diena, ceru, ka vēl savos 21 varēšu sevi iepriecināt ar jaunu un foršu sirdsdraudzeni! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chloee 20. jūnijs 2011 20:21

lasite, varam e-pastā parunāties! :)

20. jūnijs 2011 20:18

es ar meitenes ar labprāt iepazītos, jo īstas draudzenes nav jau ļoti sen...
vajag kādu ar ko var mierīgi parunāt...

kiwwi 20. jūnijs 2011 18:35

rozhuk
Noteikti iepazīsimies:)

rozhuks 20. jūnijs 2011 17:21

Kiwwi, paldies par komplimentu :)
Tie kuri pazīst tie arī zin kāda es esmu, gan jau kādreiz SK semināriņos lekcijās, vai varbū kādā tikšanās reizē ipazīsimies;)(F)

kiwwi 20. jūnijs 2011 12:22

rozhuk!!Es Tevi nepazīstu, bet man liekas ka Tu esi ļoti forša:)

rozhuks 20. jūnijs 2011 09:16

Grūti ir atrast uz sitienu sirdsdraudzeni, bet draudzeni, kurai sapas ar tevi, vismaz pirmajam laiak, domāju ka izdosies atrast:)

Pašai man arī nav tādas īstas sirdsdraudzenes, es esmu ar bērniņu, bet tas man nemaisa komunicēt ar draudzenēm:)

chloee 20. jūnijs 2011 08:32

Es zinu, ka zemāk ir viena foruma tēma ar ļoti plašu komentāru skaitu, bet tā laikam vairs nav tik aktuāla, tur tāds viss pieklusis, tāpēc gribēju jaunu tēmu atvērt.
Pēdējā laikā man patiešām ir skumji, jo esmu palikusi viena. Nē, nē, draugs man ir, bet viņš strādā, ļoti cītīgi strādā. Un es vēlētos iepazīties ar kādu foršu draudzeni, ar kuru aiziet pastaigāt, vai ar riteņiem pabraukāt, vai ar skrituļslidām paslidot.. Un parunāties, protams, par jebko! Mans interešu loks ir ļoti plašs! :)
Manas draudzenes ir vai nu ar bebīšiem, vai ārzemēs. Tā nu ir sanācis, kas ir pavisam un ļoti bēdīgi :(
Man pēc 4 dienām dzimšanas diena, ceru, ka vēl savos 21 varēšu sevi iepriecināt ar jaunu un foršu sirdsdraudzeni! :)

1 2