Domina šoping izdevuma atlaižu kuponi

pece
pece 7. oktobris 2013 09:30

Varbūt kādai ir lieks Domina šoping atlaižu kupons bērna apģērbiem iekš PRISMA Domina?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 9. oktobris 2013 10:30 pece

Es aizsūtīju tev e-pastu, ja kas ;)

pece 8. oktobris 2013 23:14 Linduchy

Uzraksti tel.nr vai kādus kontaktus uz lauvenite@inbox.lv varbūt varam kaut kur satikties tuvākajā laikā ;)

Linduchy 8. oktobris 2013 22:02

bāc, kuponi :D

Linduchy 8. oktobris 2013 22:01 pece

Man ir Prismas kupni, ja vēl ir interese ;)

Rebeka 7. oktobris 2013 11:19

Upss atkal profilus sajaucu :D :D :D

Sieviešuklubs.lv 7. oktobris 2013 11:19

Aaa... es vienkārši laikam uz brendiem neskatos :D Jo ieejot tur un vienkārši uzmetot aci uz apģērbiem un apaviem man izbrīnā vienkārši gandrīz acis uz kātiņiem bija, cenas lielākas nekā apģerbu veikalos.

Vienreiz iegāju, pamanīju, ka tur Hokeja ekipējumu tirgo, vēl pazīstamas firmas, skrēju mājās draugam teicu, lai iet apskatās, viņš paskatījās un teica, ka tur ir brenda lētais gals par super astro summām neadekvātām. :D

Cerīte 7. oktobris 2013 10:52 Rebeka

Kupona nav,bet Prismā jāmāk iepirkties un tad var dabūt daudz ko pa labām naudiņām.Man visi virtuves ''pribori'' no Prismas.,cena laba kaut ari paliela ,jo pavisam cita kvalitāte,ziemeļvalstu.Kalpo labi un ilgi

pece 7. oktobris 2013 09:48 Rebeka

Man ir konkrēta vajadzība, kas ar 30% atlaižu kuponu būtu pat ļoti ok - sīkam ziemas zābaki Kuoma (dikti labi manuprāt) bez atlaides 36 ls (maitas pagājušo gadu bij 30 tikai) - ar atlaizi sanāktu ap 25, kas būtu pavisam ok.

Starp citu PRISMĀ ir lietas, kurām ir pat ļoti labas cenas HI-tech botas var dabūt cenās ap 20-25 Ls, nike 25-30 (bet tas periodiski); Patīk - ja ir kaut kam atlaide, tad ir atlaide no tās cenas, kas ir bijusi, nevis mistiski paaugstinātās cenas;

Rebeka 7. oktobris 2013 09:45

Tur nav traki dārgi ar visiem kuponiem? Prismā man šķiet viss ir astro summās neadekvātās. :D