divaina situacija

2. decembris 2011 15:12

meitenes, nezinu ko darit..varbut no viena puses pat smiekliga situacija :) ar bijušo puisi diezgan sen esam paškirušies un nekadu kontaktu ar viņu nav..bet problemas ir ar viņa tagadejo draudzeni..viņa visos iespejamos portalos, kur es esmu registrejusies, skatas manu profilu, ložņa pa bildem..kur vareju, tur nobloķeju, bet viņa taisa viltus profilus un atkal skatas..+ ir ari tadi portali, kur nav funkcijas "bloķet". un tas nav menesis vai 3, diezgan pasen tas viss turpinas..viņa ir diezgan jauna meitene, varbut te vecums vainigs..

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
musjka 3. decembris 2011 16:39

Nu tad nav ko stresot :) bet nu,ja tevi tas interese,uzraksti un pajauta :) nekas jau slikts no ta nenotiks

3. decembris 2011 16:36

ne, es neko negaidu..tas ir tikai manas domas..ka tur isteniba ir, to gan es nezinu :)

musjka 3. decembris 2011 16:32

Tu gaidi lai vina tev raksta? :D

musjka 3. decembris 2011 16:31

Man shkiet,ka tu gaidi,ka mes pateiksim-ja vinja ir greizsirdiga,neparliecinata,parak jauna :Dlai jau skatas,tev tas dzivot netrauce

3. decembris 2011 16:30

nesaprotu, bet ko tur isti skatities? mes ar viņu neesam pazistami..diez vai viņai interese ka man iet.. :) tiešam liekas, ka viņa par kaut ko šaubas..es vel saprastu, ja viņa man pajautatu kaut ko, bet ta pat skatities..nu drusku divaini..

engeliitc 3. decembris 2011 16:23

Es ari paskatos sava puisa bijuso meiteni,un?nejau tapec,ka butu greizsiriga,un savas attiecibas esmu vairak ka parliecinata...ta ir tira ''sieviesu'' interese... :)

3. decembris 2011 16:15

man netrauce, tik liekas divaini, priekš kam skatities? greizsirdiga? neparliecinata par savam attiecibam? jo tas nav menesis vai divi, tas ir diezgan ilgu laiku turpinas..

wildflower 3. decembris 2011 16:10

Piekritu ja tevi neaiztiek,lai skatas:)

gucci123 3. decembris 2011 14:56

Es arī domāju, ka ļauj viņai to prieciņu, kamēr viņa tevi neaiztiek:)

Pureniite 2. decembris 2011 19:51

Ja viņa tev neuzbrūk un neraksta nekādas muļķības, tad lai jau tev audzē statistiku :D
musjka nevaru tev nepiekrist ;)

smukaa 2. decembris 2011 19:48

Lai jau skatās;) Vai no tā "profils" nodils?:D

musjka 2. decembris 2011 19:42

Varetu teikt ta-daudzas jaunas meitenes ir daudz gudrakas neka dazhas sievietes...ja jau tev tas ta trauce,uzraksti vinai...

2. decembris 2011 15:12

meitenes, nezinu ko darit..varbut no viena puses pat smiekliga situacija :) ar bijušo puisi diezgan sen esam paškirušies un nekadu kontaktu ar viņu nav..bet problemas ir ar viņa tagadejo draudzeni..viņa visos iespejamos portalos, kur es esmu registrejusies, skatas manu profilu, ložņa pa bildem..kur vareju, tur nobloķeju, bet viņa taisa viltus profilus un atkal skatas..+ ir ari tadi portali, kur nav funkcijas "bloķet". un tas nav menesis vai 3, diezgan pasen tas viss turpinas..viņa ir diezgan jauna meitene, varbut te vecums vainigs..