Dienas Iedvesma

VIT@
VIT@ 6. oktobris 2015 10:55

Par ko ir šī tēma? Par visu skaisto bilžu, tekstu veidā. Savas bildētās bildes, bildes no interneta, dabas skati, pilsētas, sapņu drēbes, interjeri, dziesmas, filmas, dizaini, dzīvnieki, skaistas ēdienu bildes, vienkārši uzmundrinoši izteicieni utt Šī ir vieta, kur citām sniegt iedvesmas un iedvesmoties pašām. 

Start each day with a greatful heart

20151006104215-95295.jpg

20151006105457-79704.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
llka 17. oktobris 2017 13:25

Skatos, ka ir iespēja reģistrēties izbraukumā. Kur es biju āgrāk? :( https://www.tenissevents.lv/lv/ceremony/

VIT@ 8. septembris 2016 09:59 °sarkangalvīte°

ļoti labi, cep tik augšā :)

Aggie 7. septembris 2016 15:20

Nē, tāpēc ne. Vienkārši sāku rakstīt vēl pirmā draugu kāzām, jo gribēju padalīties ar kādu produktu no kura esmu sajūsmā. Bet tā arī atlieku un atlieku. Šīs konkurs būs stimuls beidzot publicēt

VIT@ 7. septembris 2016 14:47 Kaķmeitene

Tāpēc jau arī rakstaROFL8-|

Linduchy 7. septembris 2016 14:27

Un galvenais, ka SK ir skaistumpadomu konkurss :D (Y)

VIT@ 7. septembris 2016 13:14 °sarkangalvīte°

gaišreģe :D

Aggie 7. septembris 2016 13:02 VIT@

vispār man gatavojas viens blogs par maniem matiem :D tu tā kā zinādama

VIT@ 7. septembris 2016 12:01 °sarkangalvīte°

es tieši šorīt sēdēju gulta un domāju, cik palieku dabiska :D Esmu sākusi attaudzēt savus matus arī :D gribu lai nākotnē kaut kā tā būtu

Aggie 7. septembris 2016 11:19

meklēju jaunu dizainu nagiem, divas nedēļas ir pagājušas

https://www.youtube.com/watch?v=0v4DmUhaE1Q

Aggie 7. septembris 2016 11:18 VIT@

ja velk, tad jācep... mani arī velk, bet man nav krāsns :( joprojām :(

VIT@ 5. septembris 2016 13:48

šodien ļoti velk uz ābolkūku... es nevaru pilnīgi nociesties līdz svētdienai.. gribas uzcept (party) Tātad mana šīs dienas iedvesma

VIT@ 6. jūlijs 2016 09:44
VIT@ 23. maijs 2016 11:09

šodien mani iedvesmo ipanemas (inlove)

VIT@ 11. februāris 2016 10:18

ai tās balerīnu filmas, gluži kā modeļu filmas.... tur jau arī nopietna industrija, kas tiek un kāpēc tiek... kas spēlē pirmo vijoli.. un ne vienmēr to godīgi atrāda īstajās gaismās filmās ....(N)

Linduchy 11. februāris 2016 08:33

Izklausās interesantas filmas...būs kaut kad jānoskatās :)

Shalako 11. februāris 2016 01:48 VIT@

Tagad pusceļā šai amerikāņu filmai, bet vakardien noskatījos 2006. gada dokumentālo filmu Ballerina (franču filma par 5 krievu balerīnām). Pagaidām, cik skatos, vecā dokumentālā patīk vairāk, šķiet tuvāka kultūras, manieru, paradumu dēļ... jā, arī tas, ka Eiropas balerīnas vairak piesaista ar savu kalsno augumu, kas izraisa divejādas sajūtas - gan nožēlu par to, ka meitenes kā anoreksijas slimnieces, gan arī to, cik tas izskatās graciozi baletā, cik skaisti.... Amerikāņu balets atšķirās tādā ziņā un varbūt tāpēc liekas svešāks, lai gan šajā jaunajā filmā patīk tas moments, ka lielu uzmanību pievērš rasisma problēmai baletā ar ko cīnās, tas ir pozitīvi un liek aizdomāties un padomāt.

VIT@ 8. februāris 2016 12:57 Shalako

A Ballerina's Tale :)

Shalako 8. februāris 2016 12:13 VIT@

Oo, kā saucas? (inlove)

VIT@ 8. februāris 2016 12:02 Shalako

(inlove)(inlove)(inlove) man ir aizķērusies dokumentālā filma par baletdejotāju, būs jānoskatās... vispār šī ir tāda smalka padarīšana, balerīnas :)

Shalako 8. februāris 2016 11:36

Šodienas iedvesma - gulbji, skaistie graciozie gulbji... bērnībā gāju baletstudijā... un, ja man kādreiz būs meitiņa, gribētu, lai arī viņai formē graciozo stāju, lokanību un vieglumu. Ar to nodarboties ilglaicīgi un nopietni būtu jau cits jautājums, jo tur ir savi mīnusi, bet pāris gadus formēt stāju un grāciju būtu pat ļoti noderīgi... nerunājot jau par to, ka ļoti bieži tas ir mazo meitenīšu sapnis - būt balerīnai vismaz tik ilgi, kamēr neapnīk... :)

Shalako 7. februāris 2016 01:55 hiperkeri

Man jau tikai 4 ziepītes vien ir un "vecākās" arī būs tās No5 (kopš 2015.g. jūlija beigām, t.i. kā pusgads). Smarža ļoti spēcīga, teiksim guļamistabā uz visu laiku atstāt tās nevaru, jo dienas beigās prasās izvēdināt, smarža pārāk spēcīga. Tāpēc tās man migrē - no veļas/drēbēm, kur paturu aromātam, gan vannasistabā, kur uztur patīkamu smaržu (kā gaisa atsvaidzinātājs), nu, protams, kā tāda eleganta, dārga dekorācija. Tās divas krāsainās smukās ziepes ir no Douglas, mamma uzdāvināja janvārī, kad Rīgā biju, tāpēc vēl nezinu, cik noturīga smarža būs. Vienīgais, protams, nav tik spēcīga aromāta kā No5, ja tās izplatās pa visu telpu, tad tās smukās ziepītes smaržo tikai, kad paņem rokās tuvāk sev klāt.

Runājot vispār par ziepju kolekciju, manai mammai ir paprāva kolekcija vēl no padomju laikiem, tajos laikos arī laida ārā ļoti smukas, arī importa visādas, tiesa, ne pašu ziepju dizaini bija oriģināli, bet tieši tie papīrīši - būšu Rīgā atkal, nobildēšu. Uz tiem papīrīšiem ir gan visādas smukās modeles ar fantastiskiem matiem, gan vīrieši, visādas smukas gleznas... Protams, laiks dara savu un no smaržas tur ne miņas, tās ož, nevis smaržo jau, bet interesanti tā paskatīties :)

hiperkeri 6. februāris 2016 23:19

Ou,jā,Shalako- tā ziepīšu kolekcija liekas ļoti skaista un smaržīga padarīšana- tikai jautājums,cik ilgu laiku reāli smarža turās? Man teiksim,standarta Stendera ziepe tur smaržu vannas istabā nedēļu,tad ir paskats un beigās pat paskata nav:D
Un,runājot par Dzintara smaržām,tās Stendera smaržas totāli ož pēc tieši tādām...

Shalako 6. februāris 2016 18:42 VIT@

:D

VIT@ 6. februāris 2016 18:39 Shalako

nu es jau atminos dzintara smaržiņas :D

Shalako 6. februāris 2016 18:24 VIT@

(Y) atgādināja tās, kas padomju laikos bija populāras "Krasnaja Moskva"... smieklīgi tas, ka šīs smaržas manai māsai 6. klasē bija uzdāvinājusi krievu skolotāja :D

1 2 3 4 ... 11