Diagnoze-epilepsija

andra21
andra21 7. novembris 2010 16:43

Labdien! Mani sauc Andra Diča. Man jau divus gadus ir epilepsija, kas nav iedzimta. Pirmā lēkme bija pēc liela satraukuma un pārbīļa. Šo divu gadu laikā esmu apmeklējusi daudz un dažādus ārstus, taču manāmus rezultātus neredz. Zāles, kuras es lietoju, lai mazinātu lēkmju skaitu, sākotnēji palīdzēja, taču pēdējo pusgadu paliek tikai sliktāk. Varbūt tas ir no daudzajām magnētiskajām rezonansēm, EEG un komjūtertomogrāfijām. Taču šajos gados ir noticis arī kaut kas labs, mums ar vīru nāca pasaulē dēliņš. Grūtniecības periods mums bija ļoti smags, jo ik nedēļu bija vismaz viena lēkme, līdz ar to trīs reizes nācās gulēt slimnīcā ar spontāna aborta risku. Par laimi bērniņš piedzima vesels, bez iedzimtas epilepsijas vai kādas citas slimības. Taču jau atkal, dēliņam šovasar palika gadiņš, un katru reizi, kad viņš redz lēkmi, viņš nobīstas un raud. Uz to brīdi es viņam palīdzēt nevaru, jo man ir nepieciešamas vismaz 15 min., lai nāktu pie samaņas. Vīrs arī nevar būt mums visu laiku blakus, jo viņš strādā blakuspilsētā. Dēliņš aug un mēs nezinām kā lai viņam paskaidro, kas notiek ar māmiņu. Bail par to, ka es varu nodarīt mazajam pāri, pati to neapzinoties, jo es nespēju paredzēt, kad man var sākties lēkme, es to vienkārši nejūtu. Es pat ārā neeju viena, jo lēkmes mani ir pārsteigušas gan veikala, gan uz ielas, gan mašīnā, gan toletē un vannā. Viens no pēdējiem ārstiem, ko apmeklējām, deva mums cerību, ka tomēr ir iespēja. Bet jāveic operācija, kuras pamatā ir ĻOTI smalka mikroķirurģija, jo tas viss ir saistīts ar smadzenēm. To var veikt Latvijā, privātklīnikā pie daktera Puriņa, jo viņa sieva specializējas šīs slimības jomā. Tā kā tā ir privātklīnika, ir nepieciešami 3000 Ls. Mūsu ģimenē vienīgais strādājošais ir vīrs, mums tādas naudas nav. Varbūt kādam tā nav pārāk liela summa, bet mēs to nevaram atļauties. Mēs nepiedalāmies nekādos projektos, ne www.ziedot.lv, ne kādā citā, vienkārši gribējām vērsties pie sievietēm, kas varbūt varēs saprast manu problēmu. Lūdzam atsaukties visus, kas varētu palīdzēt finansiāli vai ieteikt kādu iespēju, kā var rast risinājumu šai problēmai. Būsim pateicīgi par jebkādu palīdzību. Rekvizīti : Mob. tel. nr. +371 27100510 E-pasts andra27@inbox.v LV35UNLA0050006999741LVL Pers. kods 080289-11962

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
andra21 28. decembris 2010 20:29

Ta saksu laikam ar to ka lugsanas es skaitu parasti vakaros pirms miedzina! Zalu deva diena man ir 3 tabletes, palielinat es toc negribetu! Ar operaciju ir ta ka man ir atrasta ta vieta kura varetu but par celoni, tas ir kkadi elektro magnetiskie (isti nezinu kaut kas lidzigs zibenim)! Nu ta mes te cinamies pa druski...

singa 19. decembris 2010 18:57

Sveiki!
Tavā pirmajā rakstā, gribētu teikt, ka atrodas atbilde uz jautājumu, kā tapt veselam.
Raugi: "Pirmā lēkme bija pēc liela satraukuma un pārbīļa." Tātad, tas satraukums ir iegājis Tevī un dara šīs nelabās lietas. Jātiek ir galā ar satraukumu - bailēm, kurš iegājis zemapziņā un kļuvis nekontrolējams. Var mēģināt tās metodes, kas ļautu izcelt šo gadījumu no zemapziņas un izdzīvot vēlreiz, taču šoreiz nevis ar bailēm, bet ar bezbailību. Rīgā bija pasākums, kurā sanāca cilvēciņu kurš nu kurais ar savu "problēmu" (man patīk labāk apzīmēt ar vārdu uzdevums). Tad sadaloties pa pāriem viņi mēģināja izdzīvot cita situācijas, rezultātā gūstot spēcīgu iekšēju mieru, atbalstu, siltumu, mīļumu, kas nu kuram ir bijis vajadzīgs dzīves situācijā. Tas ir viens veids no vairākiem. Hipnozi gan neieteiktu, tā pēc būtības nav laba. Pie skalpeļa ķertos tikai pēdējā variantā. Kā ir ar meditācijām, tās viennozīmīgi palīdzētu. Vai esat analizējusi savu pagātnes rīcību, sev piedevusi, stingri apņēmusies būt, piemēram, drošsirdīgai, uzticīgai (attiecībā uz Dievu), ticīgai. Ja ticiet Augstākiem Spēkiem, var meklēt atbildes - norādes no Tās puses. Lūgšanas ir ļoti spēcīgas zāles. Šo zāļu stiprums ir proporcionāls ticības spēkam. Aicinu arī pārējos foruma biedrus, nosūtīt kādu gaišu stariņu no sirds. Stāv rakstīts: "Kur divi pulcējas Manā vārdā, Es Esmu ar viņiem". Šī frāze ir no Bībeles, un uz to atsaucas arī Dzīvās Ētikas Skolotāji, vairākkārtīgi. Es ticu mēs visi kopā varam palīdzēt!
Esiet vesela!

andra21 19. decembris 2010 14:09

ja nu ir ka ir, bet vini bija vienigie kas uznemas!

aijux 12. decembris 2010 01:13

Starp citu, tiko palasīju googlē atsauksmes par dakteri Puriņu... Pārsvarā visas negatīvas, un par viņa sievu arī. Lieli naudas kāsēji...

aijux 12. decembris 2010 01:07

Aizej pie profesora Egila Vītola! Viņš pieņem gaiļezerā. Man arī sākumā bija jālieto Lamictal, bet pēc laīka lēkme atkārtojās un tad viņš ieteica Convulex retard. Līdz šim, paldies Dieviņam, lēkmes vairāk nav bijušas.
P.S. Pirmo reizi dzirdu par kaut kaadu operāciju. Zinu, ka cilvēkiem, kuriem ir biežas lēkmes, vnk visu mūžu ir jālieto zāles un jābūt stingrā ārsta uzraudzībā. Regulāri jāveic EEG un jākonsultējas ar savu ārstu, neirologu, vai manā gadījumā, tieši ar profesoru. Viņš ieteiks citas zāles vai arī palielināt devu.
Lai veicas! Bet zinu, nav viegli ar ko tādu sadzīvot...

andra21 11. decembris 2010 19:59

Vai ir vēl kāda sieviete ar tādu problēmu?

andra21 28. novembris 2010 18:08

paldies visiem kas ziedoja un palidzeja

andra21 18. novembris 2010 17:54

Es lietoju Lamiktalu

ligusiks 8. novembris 2010 13:45

sveika! saki kādas zāles Tu dzer?

andra21 7. novembris 2010 16:43

Labdien!
Mani sauc Andra Diča. Man jau divus gadus ir epilepsija, kas nav iedzimta. Pirmā lēkme bija pēc liela satraukuma un pārbīļa. Šo divu gadu laikā esmu apmeklējusi daudz un dažādus ārstus, taču manāmus rezultātus neredz. Zāles, kuras es lietoju, lai mazinātu lēkmju skaitu, sākotnēji palīdzēja, taču pēdējo pusgadu paliek tikai sliktāk. Varbūt tas ir no daudzajām magnētiskajām rezonansēm, EEG un komjūtertomogrāfijām.
Taču šajos gados ir noticis arī kaut kas labs, mums ar vīru nāca pasaulē dēliņš. Grūtniecības periods mums bija ļoti smags, jo ik nedēļu bija vismaz viena lēkme, līdz ar to trīs reizes nācās gulēt slimnīcā ar spontāna aborta risku. Par laimi bērniņš piedzima vesels, bez iedzimtas epilepsijas vai kādas citas slimības.
Taču jau atkal, dēliņam šovasar palika gadiņš, un katru reizi, kad viņš redz lēkmi, viņš nobīstas un raud. Uz to brīdi es viņam palīdzēt nevaru, jo man ir nepieciešamas vismaz 15 min., lai nāktu pie samaņas. Vīrs arī nevar būt mums visu laiku blakus, jo viņš strādā blakuspilsētā. Dēliņš aug un mēs nezinām kā lai viņam paskaidro, kas notiek ar māmiņu. Bail par to, ka es varu nodarīt mazajam pāri, pati to neapzinoties, jo es nespēju paredzēt, kad man var sākties lēkme, es to vienkārši nejūtu. Es pat ārā neeju viena, jo lēkmes mani ir pārsteigušas gan veikala, gan uz ielas, gan mašīnā, gan toletē un vannā.
Viens no pēdējiem ārstiem, ko apmeklējām, deva mums cerību, ka tomēr ir iespēja. Bet jāveic operācija, kuras pamatā ir ĻOTI smalka mikroķirurģija, jo tas viss ir saistīts ar smadzenēm. To var veikt Latvijā, privātklīnikā pie daktera Puriņa, jo viņa sieva specializējas šīs slimības jomā. Tā kā tā ir privātklīnika, ir nepieciešami 3000 Ls. Mūsu ģimenē vienīgais strādājošais ir vīrs, mums tādas naudas nav. Varbūt kādam tā nav pārāk liela summa, bet mēs to nevaram atļauties.
Mēs nepiedalāmies nekādos projektos, ne www.ziedot.lv, ne kādā citā, vienkārši gribējām vērsties pie sievietēm, kas varbūt varēs saprast manu problēmu.
Lūdzam atsaukties visus, kas varētu palīdzēt finansiāli vai ieteikt kādu iespēju, kā var rast risinājumu šai problēmai.
Būsim pateicīgi par jebkādu palīdzību.

Rekvizīti :

Mob. tel. nr. +371 27100510

E-pasts andra27@inbox.v

LV35UNLA0050006999741LVL

Pers. kods 080289-11962

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā