Dermotologs Jelgavā...

feelgood
feelgood 2. jūlijs 2011 15:06

Sveikas! varbūt kāda varat ieteikt labu dermotologu Jelgavā? un kādās cenās?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mimii 5. novembris 2011 13:29

Plivčs- neiesaku! es pie viņa aizgāju, izstāstīju, kas pa bēdu, parādīju izsitumus u.t.t. Šis man pajautā "ko Jūs te atnācāt???"Viņaprat, ja nav pēdējā (ielaistā) stadija, tad nav ko traucēt ārstu!!! Tik vien ka izrakstīja kaut kādas tabletes uz hormonu bāzes un pateica, lai uzreiz nepērk. ja pēc kādas ned. nepāriet, tad lai soļo uz aptieku ar to recepti zobos! Jā tikai to recepti izmetu ārā turpat poliklinikā... tāda lūk man pieredze!!!!

misschery 5. novembris 2011 12:46

Nu jau veca tēma.
Bet runājot par tiem dermotologiem. Tad Plivčs ir dermotologs, venerologs. Un viņa stiprā puse ir venēriskās slimības, bet kā dermotologs viņš ir draņķīgs.
Bet daktere Bičevska ir super, tiešām ļoti labi zin savu darbu. Kā nekā jau veca tantiņa ar lielu gudrību bagāžu.

valerija 17. augusts 2011 13:14

Esmu bijusi pie Lailas Atslēdziņas Zemgales veselības centrā. Man patika, kaut gan viņa pieņem tikai par maksu, tomēr man bija svarīgi tikt pie laba daktera, tāpēc varu viņu ieteikt arī citiem. Ja nemaldos konsultācija maksāja Ls 15,-

luvega 7. jūlijs 2011 09:12

klīnikā Ars vienīg tur var visu dzirdēt sēžot ārā ko runā kabinetā.

feelgood 4. jūlijs 2011 08:44

Izrādās ,ka Bičevska pašlaik ir atvaļinājumā,kādas ir Jūsu domas par šiem ārstiem-Paļčihs Jegors ,Plivčs Oskars,viņi arī strādā poliklīnikā.Vērts ir viņus apmeklēt,vai labāk pagaidīt kamēr atgriežas Bičevska?

feelgood 3. jūlijs 2011 09:35

Lilum lielais paldies:*

empress 3. jūlijs 2011 00:14

Pievienojos labajām atsauksmēm par Bičevsku. Pirms 12 gadiem (jau toreiz bija veca tantiņa :D) viņa vienīgā spēja mani izārstēt no smagā stadijā aizgājušas aknes. Pirms tam bija izskrieti
' 'krutākie' ' Rīgas dematologi.

pece 2. jūlijs 2011 22:25

Paņem no ģimenes doka nosūtījumu un ej uz poliklīniku pie Bičevskas, cena būs 3 LVL. Palīdzējusi ir visās manās un manu bērnu problēmās. Veca kā pasaule, bet labi orientējas arī jaunakos līdzekļos un metodēs.

2. jūlijs 2011 20:53

es ari varu ieteikt selgu freibergu, man ļoti patika :)

engeliitc 2. jūlijs 2011 15:55

Daktere Selga Freiberga, pieņem Zemgales Veselības centrā un arī kosmētiskajā salonā "BURVE M" (bet te būs dārgāk)

feelgood 2. jūlijs 2011 15:06

Sveikas! varbūt kāda varat ieteikt labu dermotologu Jelgavā?
un kādās cenās?