depilācijas krēms, bikini zonai

mazaa00
mazaa00 31. oktobris 2012 11:02

kādas ir atsauksmes no depilācijas krēma bikini zonai? cik ilgi viņš saglabā gludu ādu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
klinta 17. novembris 2012 18:56

es neķēpājos ar tādām lietām - viss labāk laikam ir vaksācija,kura jau nu nav tik sāpīga...un esmu jau pieradusi!ar katru reizi ir vieglāki un patīkamāki matiņi(nav tik asi,bet mīksti),un tāpēc labāk iesaku to,nevis kaut kādu tur depilāciju!
protams,ka ieaug matiņi,bet to var kontrolēt,smērējot tos krēmus,kas dara ādu plānāku un mīksātu(patīkamāku arī) un tad matiņš iznāk vieglāk ārā!solārijs ādu dara cietāku,tas ieteikmē matiņu ieaugšanu!

hiperkeri 1. novembris 2012 08:30

:D no.Tas nav tā vērts.Es mēģināju tur arī epilāciju.Jāsaka,ka vienīgi raksturu uztrennēju,bet viss tas beidzās,jo šausmīgi ieaug matiņi,tāpēc,jā,arī es esmu `skuvekļu` meitene.

kimbra 31. oktobris 2012 16:52

Ķēpa liela, bet rezultāts tāds pats kā pēc skuvekļa... Agrāk čakarējios ar tiem krēmiem, tad atmetu ar roku. Tagad cenšos apgūt procesu, ko sauc par "pašocīgi veikta bikini vaksācija mājas apstākļos" :D Arī čakarīgi, turklāt sāpīgi, bet rezultāts vismaz uz 2-3 nedēļām:)

kimbra 31. oktobris 2012 16:52

Ķēpa liela, bet rezultāts tāds pats kā pēc skuvekļa... Agrāk čakarējios ar tiem krēmiem, tad atmetu ar roku. Tagad cenšos apgūt procesu, ko sauc par "pašocīgi veikta bikini vaksācija mājas apstākļos" :D Arī čakarīgi, turklāt sāpīgi, bet rezultāts vismaz uz 2-3 nedēļām:)

Rebeka 31. oktobris 2012 12:54

Nu turas gludums vienlīdzīgi, kā ar skuvekli, taču ķēpa pamatīga... nav to pūļu vērts... + piekrītu Noellei par to ķīmiskumu :)

Noelle 31. oktobris 2012 11:22

*skuveki bija domāts :D

Noelle 31. oktobris 2012 11:22

Nekas labāks par kuvekli tas nav viennozīmīgi. Turklāt vel tā smaka pretīgā... Nezinu - tīri subjektīvi, man nepatiktu tik delikātā vietā darboties ar kaut kādām ķīmijām (un tā vairāk vai mazāk ir ķīmija, ja jau var iedarboties uz matiņu tā, lai tas "nokrīt" bez fiziskas iedarbības (izraušanas, noskūšanas).

mazaa00 31. oktobris 2012 11:02

kādas ir atsauksmes no depilācijas krēma bikini zonai?
cik ilgi viņš saglabā gludu ādu?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā