Dejo un bildējies kopā ar www.vecmeitu-ballite.lv

vecmeitu-ballite.lv
vecmeitu-ballite.lv 12. februāris 2016 04:45

"Vecmeitu-ballite.lv" ir viena no fotogrāfēties mīlošākajām deju studijām Latvijā.
Papildus ierastajām deju nodarbībām, grupu/individuālajiem vai šovgrupas treniņiem, ikvienai deju studijas nodarbību apmeklētājai
ir iespēja piedalīties košās un krāsainās fotosesijās.
Meitenes ir sajūsmā par šādu lietderīgu laika pavadīšanas veidu: piesaista ne tikai pats fotogrāfēšanās process,sadarbība ar fotogrāfu un fotokameru,bet arī kopā būšana un sadraudzība ar citām meitenēm / sievietēm.

Burtiski tikko noslēgusies fotosesija "Uz 5 minūtēm mājsaimnieces" 20. gs. 50-to gadu stiilā, piedaloties ekstravagantajam multimāksliniekam Kašeram, kā nākamā rindā "PROPERTY OF GRILL CLOTHING CO" t-kreklu un džemperīšu reklāmas sesija.
Plānojot kārtējo fotogrāfēšanos, mēs iemācāmies lietderīgi izmantot savu laiku (Make-up, frizūru plānošana, tērpu, apavu, aksesuāru piemeklēšana..., bieži vien tie ir pat vairāki tērpu, apavu un aksesuāru komplekti). Šī pieredze īpaši noder gados jaunākajām studijas apmeklētājām.

Fotogrāfēšanās parasti notiek "Dīķa fotostudijā" Miera ielā 10., Rīgā vai brīvā dabā kādā mums interesantā objektā, pārsvarā Rīgas robežās (Andrejosta, Uzvaras parks, Ķīpsala, "Saulesakmens", Bastejkalns, Kronvalda parks).
Fotosesijas ir arī tās reizes, kad iepazīstam jaunus draugus un sadarbības partnerus, sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, meitenēm tie ir neaizmirstami iespaidi, kas paliek atmiņā uz ilgu laiku.
www.vecmeitu-ballite.lv ilglaicīgs draugs un sadarbības partneris ir fotogrāfs Aldis Vīte, ar grimu un frizūrām mums piepalīdz skaistumkopšanas salona "Creme de la Creme" līdzīpašniece, vizāžste Irēna Čakste, kā arī "Bogomolov Image School" absolvente vizāžiste Jekaterina Kuprjajeva, sadarbojamies arī Birutas Mageles Starptautisko stilistu skolu.
Tērpus pārsvarā atrodam savā, mammas vai vecmāmiņas skapī, piepērkam vai izmantojam pie šuvējām darinātos šova deju priekšnesumu kostīmus.
Idejas fotostāstiem rodas "Vecmeitu-ballite.lv"  vadītājas / treneres un horeogrāfes Diānas Žīgures galvā.
Fotosesijas un bilžu apstrādes galarezultātā meitenes parasti iegūst 15 - 20, citreiz pat vairāk perfekti apstrādātu grupas un inidividuālo fotogrāfiju.
Līdz šim ar fotostāstu palīdzību, mums izdevies iedzīvināt šādas tēmas un tēlus :
"Kabarē", "20. gadsimta 30 - tie gadi", "Titāniks", "Uz 5 min mājsaimnieces jeb 20.gs. 50-tie",
"Motociklu vasara", "Sexy & Aggressive", "21. gadsimta meitenes", "Karstsasinīgais tango",
"Ziemassvētku stāsts" u.c.

PIESEKO MUMS

DRAUGOS http://www.draugiem.lv/vecmeitu-ballite.lv/
FACEBOOK https://www.facebook.com/balllite
TWITTER https://twitter.com/Balllites

Un uz tikšanos deju zālē un protams fotosesijās!20160212044423-52363.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā