Dārziņš dzīvoklī

kristined
kristined 29. marts 2010 12:57

Tā, meitenes! Esmu nolēmusi sākt audzēt KKO pašas dzīvoklī. Ar ko sākt? Ko iepirkt? Un kur ir labākās cenas? Gribētu kaut ko diedzēt, lai mājās regulāri būtu kāds zaļumiņš. Baigi iedvesmojos no vakardienas Mārtiņa Sirmā ēdiena karatē. Cik ilgā laikā vispār izaug diedzējumi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kristined 1. aprīlis 2010 09:14

Viss! Es rīt dodos uz tirgu, lai, atbraucot no laukiem, man jau būtu sadīguši gardumi :)

nikea 1. aprīlis 2010 09:10

eeee redīsi..par tiem biju aizmirsusi.... :) bet vispār sapņoju par pārvākšanos un savu dārziņu uz balkona :) tad no jums iepirkšu jau sadiedzētos stādus :D

olchen 31. marts 2010 23:09

Man! Man arī tagad ir dārziņš! :) Eko-bodē nopirku kviešu, rudzu un vēlkautkādu graudu maisījumu. Nu jau trešo dienu man dīgst uz palodzes. Pagaidām veiksmīgi :) Arī iespaidojos no Sirmā raidījuma.

Tagad vēl jātiek līdz sēklu bodei, gribas nopirkt kressalātus un redīsus, varbūt vēl ko izdomāšu. Man TIK daudz saules dzīvoklī, ka grēks neizmantot!

ilzel 31. marts 2010 23:05

Forši, ka te forumā var pielikt bildes klāt :)
rīt jāsalādē datorā, nofotogrāfēju savas sinepītes :)

ilzel 31. marts 2010 23:04

Vēl arī sinepes - aug ātri, tāpat kā kressalāti, un ideāli gan salātiņos, gan ar biezpienu, gan uz maizītēm :)

rozhuks 29. marts 2010 22:34

Paldies tev nikea par padomu,par kressalatiem biju galigi aizmirsusi,bus jaiestada=))

nikea 29. marts 2010 18:30

man jau otrā porcija kressalāti dīkst. Izdīga ~ 5.dienās, un ar biezpienu njam njam. Plānoju pēc pārcelšanās iestādīt timiānu un rozmarīnu uz balkona....un vēļ šo to :)
Pirku sēklu veikalā Vidzemes tirgū.

kristined 29. marts 2010 17:26

Zanīt, man ir līdzīgi,tieši tāpēc gribas tam pievērsties :) Lai gan lauki ir, bet gribas kaut ko arī tepat, uz palodzes ;)

bucis 29. marts 2010 16:42

tā ir vien laba, lēta un veselīga lieta "mājas zaļumu dobīte" es parastajos garajos puķu podos saberu zemi un nedudz vekala pirkto kūdras maisījumu - iebakstu sīpoliņus - tikai ne veikala pirktos - tie neaug un sapūst zemē (labak ņemt tirgū vai viss labak no vecāmiņas)super lociņi, kā nogriž ta atkal aug jauni, tas ir ilgakam laikam - labumiņš, tā pat arī dilles sasēju puķupoda paliknītī un pētersīļus, vairak gan neko nēsmu mēģinajusi, bet man arī vairs neko neprasījas vasarā:)

iuve 29. marts 2010 16:17

maxima tagad ir mazi smuki podiņi pa 24 gb kopā vai pat 56 kur tiešām tik viens sīpoliņš lien iekšā un nav dārgi zem lata

zaniite 29. marts 2010 15:33

Par diedzējumiem es ar esmu domājusi, vajadzētu nobriest kaut kam tik veselīgam. Pagaidām gan virāk par lociņu audzēšanu uz palodzes nav izdevies īstenot :D

kristined 29. marts 2010 12:57

Tā, meitenes! Esmu nolēmusi sākt audzēt KKO pašas dzīvoklī. Ar ko sākt? Ko iepirkt? Un kur ir labākās cenas?

Gribētu kaut ko diedzēt, lai mājās regulāri būtu kāds zaļumiņš. Baigi iedvesmojos no vakardienas Mārtiņa Sirmā ēdiena karatē. Cik ilgā laikā vispār izaug diedzējumi?