darbs

inta26
inta26 12. aprīlis 2011 08:35

Sveikas meitenes! Varbūt starp jums ir kādas kuras ir uzsākušas savu mazu biznesu? Gribētos parunāt par tā uzsākšanas celiem. Ir tā ka es vēlos atvērt kafejnīcu, apgūstu mārketingu. tikko izgāju projektu vadības kursus. Itkā teorētiski šo to zinu, bet kā tas ir uz prakses? Varbūt kāda var padalīties pieredzē.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 14. augusts 2017 09:23 pece

(Y)(Y)(Y)

kreditsuznemumam 12. augusts 2017 17:42

Realizē savu biznesa ideju un attīsti Latvijas ekonomiku, finansējums no Cityfinances. https://www.cityfinances.lv/

jurists81 16. jūnijs 2011 13:39

Biznesa uzsākšanas sakarā varu līdzēt ar padomu firmas dibināšanas un komercķīlas reģistrācijas (ja iet caur banku) jautājumos. Droši rakstiet jurists81@inbox.lv.

aijja 16. jūnijs 2011 09:01

Paldies, ivetta!

Ivetta 15. jūnijs 2011 14:24

aijja, mājas lapu neesmu saglabājusi, bet vari noskaidrot pa talr. 67114533, SIA Professional Marketing". Viņi informē par šo semināru.

aijja 15. jūnijs 2011 13:00

ivetta, pasaki ,lūdzu, kur tiek rīkots tas seminārs par ES projektiem kuru tu iesaki.

pantai 5. maijs 2011 16:56

bet kā ir ar uzticību bankai? nav tā, ka, piemēram, ideju atmet, bet pēc laika skaties - wow, kāds cits to meistaro augšā!!

intav 5. maijs 2011 16:46

To icte
..Ideja man pa galvu grozījās, bet tas, ka pieteicos pašai likās kā avantūra, jo domāju,ka manam ezotēriskajam biznesam naudu nedos :) Un statistika par iesniegtajiem/apstiprinātajiem bija aptuveni 7/1...
Jāsāk ar to, ka jāizlasa www.altum.lv, vai atbilsti nosacījumiem.(Man te ir gadījums, ka samaksā rakstītājam, iesniedz, bet izrādās, ka ir kredītsastības, slikta kredītvēsture utt, vai ir jau reģistrēts uzņēmums)
1. Noslēdz līgumu ar Hipotēku Banku par projekta rakstīšanu;
2. Raksta (2-6mēn)
3. Iesniedz, mēnesi izskata, dod atbildi.
4. Ja ir akceptēts, tad paraksta aizdevuma līgumu, kurš paredz:
5. Dibināt mēneša laikā uzņēmumu,
6. Reģistrēt uz to komerc'ķīlu (ja nav cita nodrošinājuma)
7. Kad viss ir izdarīts, pārskaita naudu uz aizņēmuma kontu, no kura Tu vari tērēt, iesniedzot maksājumu dokumentus bankai, kura, savukārt veic pārskaitījumus.
8. Ik pa laikam atskaities.
Vē 10% jābūt līdzdalībai- peim no 10 000 vienu tūkstoti pašam jāiemaksā firmas pamatkapitālā.
Ja ir šī programma, tad visu izpildot 3600 dabū atpakaļ kā grantu (neatmaksājamais)
Viegli tas nav, bet ne neizdarāmi.
Galvenais ir parakstīt līgumu- pēc tam jau vairs nav variantu- jāvelk :)

orhideja7 5. maijs 2011 15:38

Man patīk LIAA semināru cikli un tēmas, mēģinu tos izmantot pēc iespējas maksimāli. Bet jebkurā gadījumā zināšanas pamazām nāks tikai caur praktisko darbību. Pati esmu "nepilnu gadu zaļa" biznesā, un bieži pārņem domas, ka tas nav priekš manis. Labi, ja partnere(-is) ir ar zināšanām, bet manā gadījumā ir diezgan lielas auzas :). Padoms - nu ļoooti labi apsvērt un izpētīt visas iespējas un riskus, kas varētu ietekmēt notikumus.

Ivetta 5. maijs 2011 14:37

Es varu izteikt labu iespēju pilnveidoties, kvalificēt sevi saistībā ar ES projektiem. Tiek rīkots seminārs, kurā izskata no visiem 450 projektu programmu piedāvājumiem, kas LAtvijā ir, neskaitot projektus Eiropā, tieši Tavam uzņēmumam atbilstošo piedāvājumu. ļoti profesionāls seminārs, praktisks. Seminārā piedāvā lielu materiālu par tēmu, ko var pēc tam izstudēt un ar savu projekta ideju pēc tam viens vai kopā ar sava uzņēmuma vēl kādu darbinieku, kas iesaistīts projekta attīstīšanai, var iet pie lektora uz individuālajām apmācībām. Tas viss - seminārs (visu dienu 9:00-17:oo ar pusdienu pārtaukumu), materiāli, pusdienas viesnīcā un individuālā konsultācija iekļauta vienā cenā, kas ir nepilni 200 Ls. Lektori seminārā ir vairāki. Gan projektu vadītājs, gan pārstāvis no Zemes un hipotēku bankas u.c. Un labākais, ka jebkurš var piesaistīt šobrīd ES līdzfinansējumu savam uzņēmumam. Galvenais ir gribēšana strādāt, darboties. Uzskatu, ka šis piedāvājums ir ļoti vērtīgs, laikietilpīgs salīdzinot ar to ja meklē informāciju pa internetu un staigājot pa entajiem semināriem, kur nezini vai maz tas projekta konkurss derēs tavai idejai. Šeit vismaz tiek izsijāts no visiem Latvijas ES projektu konkursu piedāvājumiem.

lcte 5. maijs 2011 13:19

Intav, ar ko vispār jāsāk tie ES projekti? Kur var dabūt informāciju? :)

intav 5. maijs 2011 12:27

Sveikas, meitenes!
Nu, daļēji jau tā ir...laika tiešām maz..bet parunāties forumā gribās!
Es realizēju ES ''Starta Programmu'' :) pavisam mazam uzņēmumam Jelgavā.
Piedzīvojumu pietika un vēl turpinās. Uzsāku 2010.gada septembrī, atvēru februāra vidū... Vēl nav 3 mēneši :) Esam pavisam, pavisam zaļi :)

intasanta 15. aprīlis 2011 09:58

Par biznesa uzsākšanu- par to noteikti varētu pastāstīt daudz sieviešu- tikai viņām visticamāk nav laika uzturēties šādos forumos- JĀSTRĀDĀ.
Man ir viena draudzene, kas nolēmusi uzsākt šūšanas ražošanu- jau vairākus mēnešus viņai nav laika parunāt, kur nu vēl forumos tusēt :)

inta26 15. aprīlis 2011 09:31

Jā zēl gan biju domājusi ka šī tēma varētu būt diskusijām pilna

sammerseta 14. aprīlis 2011 12:22

Vai tiešām šeit ir tikai darba ņēmējas???
Un noteikti jābūt kādai, kas varētu palīdzēt @tigeriene ar ES fondiem! :)

tigeriene 13. aprīlis 2011 09:37

Sveiki! Es gan meklēju vienu uzticamu ekonomistu ar caursišanas spējām viena ES projekta realizācijai.

inta26 13. aprīlis 2011 08:29

Jā gribētos vairāk tās prakses un pieredzes dzirdēt. Jo kādas veiksmes stāsts var klūt par labu celvedi mums, kas to tikai plāno.

sammerseta 12. aprīlis 2011 23:13

Es arī esmu "sav-biznesa" pārdomu fāzē! Saprotu kādai jābūt uzņēmuma komunikācijai uz ārpasauli(reklāma, PR, zīmolvedība, sociālais un dzīvesstila mārketings), cik daudz dod radošas idejas, vizuālais noformējums un, protams, kvalitāte visā - no preces/pakalpojuma līdz rūpēm par klientu utt.
Bet pagaidām nekur tālāk neesmu tikusi!
Šī šeit būtu interesanta diskusija - noteikti dāmas ar kādu pieredzi varētu šeit padiskutēt! :)

inta26 12. aprīlis 2011 08:35

Sveikas meitenes!
Varbūt starp jums ir kādas kuras ir uzsākušas savu mazu biznesu?
Gribētos parunāt par tā uzsākšanas celiem.
Ir tā ka es vēlos atvērt kafejnīcu, apgūstu mārketingu. tikko izgāju projektu vadības kursus.
Itkā teorētiski šo to zinu, bet kā tas ir uz prakses?
Varbūt kāda var padalīties pieredzē.