Dāmām no laukiem-ir ģēlas bīdāmas!:)

hiperkeri
hiperkeri 13. marts 2012 12:24

Sveikas,mīļās! Ir tāda lieta,ka vēlos taisīt `jēlo` kūku,tādēļ ir nepieciešamība pēc īstām,riktīgām lauku olām!! Varam mainīties,varat pārdot-izskatīšu visus variantus-galvenais-man vajag kādas 10 olas pirms 1.aprīļa!:) Vai kāda ir gatava man izlīdzēt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sintija70 14. marts 2012 17:23

hiperkeri-ir tāda lieta,kā www.dabasdobe.lv...ar visu piegādi uz mājām,varbūt,ko jaunu un labu tur pamanīsiet.

varaviskne 13. marts 2012 23:32

Sveiki!
Ielūdzu Jus uz savu , sieviešu apģērbu, i-veikalu www.varaviksne.com !
Tajā, katrai dāmai, būs lieliska iespēja apskatīt un iegādāties sev ļoti skaistu un kvalitatīvu apģērbu par, manuprāt, pieņemamām cenām!
Preču klāstā tiek piedāvāti gan svārki, gan kleitas, gan arī bikses un daudz kas cits!
Ienāc un pārliecinies pati!
Mēs ļoti priecāsimies par katru jauno klienti!

hiperkeri 13. marts 2012 15:00

vicky-Tu esi Rīgā?
Jautājums tikai-vai esi viņas pati ēdusi? tā teikt,vai tiešām īstas,vai `īstas`..
līdz šim šāda opcija Rīgā vēl mums te nav redzēta..
Un kā ar cenām?

13. marts 2012 14:49

mūms pie mājas reizi nedēļā ved "īstas olas" un piena produktus no laukiem. ja gribi, varu iedot tev viņu numuru, varbūt tavā rajonā arī viņi brauc, vai kā sarunāt, ka es paņemtu priekš tevis un satiktos/savāktu tos.

hiperkeri 13. marts 2012 14:29

oo,ļoti jauki!
Nu saku-man tas būs ĻOTI aktuāli līdz marta beigām,vēlams ,līdz 1.aprīlim.
Par rezultātiem vari ziņot uz knibulis89@Inbox.lv!

nikolia 13. marts 2012 14:26

Jelgavā man vīra radi dzīvo, bet nezinu vai tagad brauksim, tad jau varētu apvienot. Parīt zināšu ko vairāk, ja tas Tev vēl būs aktuāli.

hiperkeri 13. marts 2012 14:12

Nikolia-varbūt ir kādi paziņas,kas brauktu ciemos un pie reizes palīdzētu šo te projektiņu realizēt??
Ja ne,tad varbūt kāda citu man palīdzēs īstenot šo vēlmi

nikolia 13. marts 2012 14:08

pece - :D nu, viņa nē, viņa vistu oliņas, pa velti atdodu, ja būtu kas ņem, jo dzīvo viens, gribot to visu apēst nevar ;)

hiperkeri 13. marts 2012 13:28

vēl jau helikopteri neesmu iegādājusies:D

hiperkeri 13. marts 2012 13:28

:D:D:D
nu tās olas bija domātas tādas-no dzīvām vistām:D
nu ja kādam ir iespāja varbūt vaur pazīstamiem kaut kā sazināties un,ja kādam ir lietas bīdāmas Rīgā vai Jelgavā,tad varētu kaut kā nodot vai tamlīdzīgi.

pece 13. marts 2012 13:17

nikolia, vectēva oliņas tirgo? :D

nikolia 13. marts 2012 13:11

Protams, bet kā ar piegādi? ;) Mans vectēvs dzīvo ļoti īstos laukos, dziļi meža vidū, kur viņam ir daudz vistu un tici man,olas ir pa īstam īstas :D

pece 13. marts 2012 12:47

Kas ir ĪSTA lauku ola? Bruņrupuča ola? :D

hiperkeri 13. marts 2012 12:24

Sveikas,mīļās!
Ir tāda lieta,ka vēlos taisīt `jēlo` kūku,tādēļ ir nepieciešamība pēc īstām,riktīgām lauku olām!!
Varam mainīties,varat pārdot-izskatīšu visus variantus-galvenais-man vajag kādas 10 olas pirms 1.aprīļa!:)
Vai kāda ir gatava man izlīdzēt?