D vitamīna trūkums.

barbiegirl
barbiegirl 24. novembris 2014 13:28

Biju pie ārsta ar sūdzību par vispārīgu nogurumu un daktere nosūtija mani uz analīzēm.Pārējais viss ok,bet D vitamīns stipri  zem normas.Kāda ir saskārusies ar šī vitamīna trūkumu?Cik ilgā laikā dabujāt to kaut cik pieņemamā daudzumā?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Treizy 30. novembris 2014 16:59

Man ilgu laiku bija ļoti zems hemoglobīna līmenis - stipri zem normas un noteica diagnozi dzelzs anēmija. Jutos nogurusi visu laiku, ēdu saldumus, lai kaut cik labi justos. Noteica aptiekas vitamīnu kursu, bet no tiem man slikti bija, meklēju alternatīvu. Saklausīju iespēju par dabas produktiem 100% dabīgiem. Redzēju un dzirdēju rezultātus. Produkti dārgi! Bet vēlme būt veselai ir stiprāka. Lietoju Nutrimax, Pax, Chromvital un Livelov. Fantastiski! Sajūtas lieliskas! Tajos produktos ir arī D vitamīns. Man palīdz :)

Nikte 27. novembris 2014 12:38 barbiegirl

Nu redzi,viss savā starpā saistīts ;) Tāpēc konsultējoties ar ģimenes ārstu,ieteiktu pamainīt ēdienkarti + vitamīnu kurss!!!

qexa 27. novembris 2014 12:36

Tad ar steigu uz aptieku pēc D vitamīna.Var nopirkt bez receptes pilināmu D vitamīnu,ar pipetīti.Nateo D forte saucas.Pagājušā ziemā izdzērām kursu un rādītāji ir normā.Iepriekš tiešām nezināju,ka tāds vitamīns var trūkt!

barbiegirl 25. novembris 2014 12:55

Nikte
Hemoglobīns bija nedaudz pazemināts,bet D vitamīns tā pamatīgi,ciparu nepateikšu,jo rezultāts pie dakteres un viņa teica ka baigi zemu.

Kerstyna 24. novembris 2014 22:16

D pearl kapsulas, lēti nav, bet ātri tiek normā.

Nikte 24. novembris 2014 20:44

Vai hemoglobīnu pārbaudīji?Parasti,ja D vit.trūkst tad Hb arī ir pazemināts (dzelzs līmenis asinīs)...

Rebeka 24. novembris 2014 14:31

Sev neesmu pārbaudījusi, bet bērnam uzrādīja analīzēs, ka ir zem normas, tad nu sāku pēc ārstes norādījumiem dot vitamīnus ar D vitamīnu, nu nav ne jausmas vai līmenis tagad atbilstošs, cerams ka ir :D