Cukura vasks

baibba
baibba 28. aprīlis 2012 21:00

Vai ir kada kauko shaadu meginajusi,vai redzéjusi? http://www.youtube.com/watch?v=daD04qP-e0s&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=6PUcoTG_Mqw&feature=related

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dally 11. augusts 2012 22:27

Sveikas meitenes! Zinu loti labu meistariti kura ļoti labi taisa epilāciju ar orientalo cukurpastu Rīgā,Teikā.
Eju pie viņas jau 6 mēnešus un esmu ļoti apmierināta ar rezultātu pēc cukura epilācijas, jo matiņi tiešām lēnāk attaug, plānāki un retāki un pat gaišāki man kā tumšo apmatojuma īpašniecei un man matiņi neieaug jo lietoju enzīma cukurpīlingu 3x menesī un enzīma ķermeņa losjonu!

Iesaku un Rekomendēju meistari Aneti no Teikas . Mob 22024316

VIT@ 7. jūnijs 2012 18:03

no visa klāsta, kas ir mēgināts, jāsaka, ka esmu visvairāk apmierināta ar cietā vaska rezultātu, ne cukura, ne māla vasks man nav sniedzis labus rezultātus... :(

Noelle 6. jūnijs 2012 21:41

Orientālās vaksācijas rezultāti, tāpat kā parastās, ir ļoti individuāli. Man pēc divām orientālās vaksācijas reizēm bija tādas šausmas bikini zonā, ka raudāt gribējās - bija ieaudzis katrs otrais matiņš... :( Tikai vairākus mēnešus pēc atgriešanās pie ierastās bikini vaksācijas ar cieto vasku esmu atguvusi savu iepriekšējo stāvokli.

vaksacija 6. jūnijs 2012 20:40

Ir divas dažādas lietas - cukura vasks un orientālā vaksācija. Cukura vasks ir vienkārši vasks, kuru izgatavo no cukura sīrupa un ko rauj ar strēmelēm. Orientālā vaksācijā izmanto cukura pastu, to lieto padusēm un bikini, kājas nerauj. Kājas rauj tikai ar cukura vasku un strēmelēm.
Par cukura vasku nemācēšu teikt, man šķiet, ka rezultāts neatšķiras no parastajiem vaskiem. Orientālā vaksācija gan atšķiras, jo mazāk ieaug, lēnāk un mazāk ataug. Mīnuss, ka diezgan stipri dārgāka kā parastā vaksācija.

sherija 8. maijs 2012 23:46

Es izmēģināju Drogās nopērkamo cukura vasku- paliela bundža ar to zvaigznīti. Tas gan ir ar papīra strēmelēm lietojams, bet tā kā vaksēju paduses pati un darīju to vispār pirmo reizi:-)))), jāsaka, bija labi, pagāja gan kāds laiks (pieņemu, ka salonā būtu ātrāk), bet rezultāts bija labs. Novaksēju par virslūpu, lai gan tur teiks, ka tam nav paredzēts:-) Lielākais pluss ir ir tas, ka atlikumu bez problēmām var nomazgāt ar siltu ūdeni un nekas nelīp:-)
Douglasa man piedāvāja arī vasku bez strēmelēm, bet tas bija dārgāks un šķiet, ka nebija cukura vasks.

daaminja 3. maijs 2012 20:03

topcosmetics.lv
ir izmēģināts. baigi laba sajūta. ilgi neataug.

baibba 2. maijs 2012 10:40

Jaa es ar gribetu zinat kuros salons veic sadu vaksaciju un kada ir cena kajam. Un cik gariem jabut matiniem uz kajam lai veiktu so prooceduru

inteligentaa 2. maijs 2012 10:24

Labrīt. Vai varat kāda pateikt kuros salonos veic šādu procedūru un ar kādu summu jārēķinās. Kājas, paduses, bikīnī? paldies jau iepriekš. :)

teizo 1. maijs 2012 18:56

Man ir paduses vaksētas ar šo vasku - ir mazāk sāpīgi un pats galvenais, ka matiņi sāk ataugt vēlāk nekā pēc parastā vaska. Āda ar nav tik ļoti sakairināta kā pēc parastā vaska.
Šo tiešām ir vērts pamēģināt!

baibba 28. aprīlis 2012 21:00

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā