Cilvēks, enerģijas, radīšana

andasan
andasan 6. oktobris 2010 21:16

Praktiski, ļoti vienkārši, bet efektīvi vingrinājumi, kas palīdzēs sajust enerģijas un dos atspēriena punktu, lai iemācītos tās vadīt. Iesākumā ir jāapzinās sevi pašu kā enerģiju. Cilvēks nav tikai tas, ko domā savā galvā. Ikviena šūna ir enerģija. Poza: Apsēsties uz krēsla ar taisnu muguru, mazliet uz krēsla malas, lai mugura neatbalstītos pret atzveltni, nekrustot rokas un kājas, plaukstas var pavērst gan uz leju, gan augšu, tomēr koncentrēties vieglāk ir, ja plaukstas ir vērstas uz leju. Kā atrast garīgo sirdi: Ar vienu pirkstu pieskarties kakla bedrītei, ar otras rokas kopā saliktiem četriem pirkstiem nomēra attālumu uz leju, un tad vēl divu pirkstu platums uz leju – kopā 6 pirkstu platumā uz leju no kakla bedrītes. Šis ir punkts, ko mēdz dēvēt par garīgo sirdi, augstāko sirds centru, svēto sirdi utt. Apsēdieties, atrodiet savu augstāko sirds centru (var pielikt plaukstu vai tikai vienu pirkstu, lai saglabātu kontaktu ar šo vietu). Atslābinieties un atlaidiet visas domas. Prātam patīk spēlēt dažādas spēlītes un domas ir kā uzbāzīgas mušas, tas nekas. Nevajag pretoties pārlieku. Kļūt par domu noverotāju var koncentrējoties uz elpu. Sekojot līdzi ieelpai un izelpai, apzināti sajūtot gaisa plūsmu caur nāsīm. Būtiskākais ir sajust savu augstāko sirds centru, ļauties patīkamām sajūtām, kas šajā vietā rodas. Pirmās reizes iespējama velkoša vai spiedoša sajūta, ar laiku tā pāriet. Nākamais solis ir enerģiju apzināšanās. Ņemam talkā savu iztēli. Iedmājieties, ka no Visuma (zvaigznes, Dieva, Radītāja) plūst balta tīra gaisma, ieplūst caur galvas virus (avotiņu) galvā un plūst pa mugurkaulu uz leju, caur astes kaulu izplūst no ķermeņa un ieplūst Zemes mātes kodolā. Iztēlē izsekojiet līdzi katram mugurkaula skriemelim. Un tieši pa šo pašu ceļu enerģija plūst pretejā virzienā. No Zemes mātes kodola plūst maiga, silta, mātišķa enerģija (katrs var redzēt to citā krāsā, es redzu zaļu vai vienkārsi to sajūtu), tā ieplūst caur asteskaulu (arī caur pēdām), ceļas pa mugurkaulu augšup, un izplūst Visumā, augšup pie Radītāja. Iesakumā, to var darīt ar iztēles palīdzību, pēc kāda laika, kad šis vingrinājums būs praktizēts, varēs sajust. Šis vienkāršais vingrinājums palīdz attīrīt centrālo enerģijas kanālu. Ir vajadzīga tikai un vienīgi praktizēšana. Viena vingrinājuma ilgums pēc paša ieskatiem, var sākt ar 3-5 minūtes, bet tikai tik ilgi, cik pašai ir harmoniski, ja ķermenis sāp, nevajadzētu pārslogot, labāk iesakumā mazāk. Par situāciju un cilvēku piesaistīšanu. Ja domas ir brīvas un mēs dzīvojam savā sirdī, ja saprotam, ka pasaule tā ir enerģiju kustība, tad situāciju radīšana ir kā interesanta rotaļa. Pret dzīvi vispār vajadzētu attiekties kā pret jauku un skaistu spēli. Domām ir liels organizējošais spēks, tāpat kā ticību sistēmām, ka sir izveidojušās zemapziņā. Situācijas mēs radam ar savām sajūtām. Ja Tu tici, ka esi laba partnera vērta, tad tādu arī piesaistīsi. Ja Tavā zemapziņā jau ir iesēdusies doma, ka visi partneri ir krāpnieki, tad tādi nāks vēl un vēl. Šādās situācijās ir jāpaskatās sevī, jāatrod cēloņi šādai zemapziņas programmai, un jāmaina tā. Ja prāts ir mierīgs un sirdī ir tīrs nodoms, tad atliek tikai kaut ko iedomāties un tas piepildās, mierīgā prātā un sirdī spēj dzimt brīnums. Jo saspringtāks cilvēks, jo grūtāk. Rotaļīgi izteikta velēšanās, bez piesaistes pie rezultāta … pamēģiniet  Šeit ir daži citāti, kas palīdz labāk izprast kā tas brīnums, ko sauc par radīšanu darbojas - http://dveselesdziesma.1w.lv/70-cilveka-sirdi-un-domas-ir-visi-radisanas-instrumenti/ Piemērs no dzīves. Manai vecajai gāzes plītij nedarbojās cepeškrāsns, vienu vakaru es smejot noteicu: “gribētos cept kēksus!” un tajā mirklī patiešām no visas sirds to vēlējos. Tas notika viegli, brīvi un kā rotaļājoties – jā, tas būtu forši un sniegtu gandarījumu! Pēc nedēļas man uzdāvināja jaunu gāzes plīti, zepter katlu/pannu komplektu (tajos ar varot kēksus cept) un Eastcon karstā gaisa katlu, kura arī var cept kēksus. Vai tiešām es tik ļoti spēcīgi tajā mirklī vēlējos cept kēksus? Laikam jau  Bonusā Visums man uzdāvināja arī jaunus vituves skapīšus … bet vai man ikdienā ir laiks cept? Ja Visums ir bijis tik organizatorisks - cepu, tagad jau itin bieži  Piemēru ir vēl daudz. Gan par darba kolēģiem, sadarbības partneriem, informācijas atrašanu, mašīnas atslēgām utt. Pirms pāris gadiem man šādi izdevās “uzzīmēt” veļasmašīnu, jo iepriekšējā pēkšņi izgāja no ierindas. Pamatā gan ir ilgu gadu meditāciju prakse. Un ir dažas nianses, ko noteikti jaņem vērā. Ar uzsvaru uz noteikti jāņem vērā! Pirmkārt, nekādā gadījumā nevēlēt otram ļaunu. Otrkārt, kaut ko vēloties, paturēt sevī sajūtu, ka tas ir saskaņā ar visa esošā labumu. Lai nesanak tā, ka ievēlamies mašīnu un tiekam pie mašīnas, kuru atstāj mantojumā pēc pāris dienām nomirtošs krusttēvs. Un darīt to visu kā rotaļājoties – viegli, brīvi, ar prieku. Mazākā piesaiste pie rezultāta, gaidīšana, saspingums rezultātu nedos. Ir jāstrādā ar sevi garīgi. Tāpat kā mēs kopjam savus fiziskos ķermeņus, ir jākopj arī garīgumu. Dvēseli, garu … jāizkopj sevī patiesas pozitīvas īpašības. Jo tīraks ir cilvēks savos nodomos, jo ātrāk tie piepildās. P.S. rasas, lai veicas! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
selma 17. oktobris 2010 20:01

paldies tagad jūtos labāk :)

rasas 17. oktobris 2010 15:02

..un es ceru, ka tā sāpe, kas šobrīd spiež sirdi attiecībā uz darbu ar kādreiz atrisināsies, jo kā bij pareizi teikts - šobrīd visa kā ir pa daudz visās frontēs.. :)

sandija 17. oktobris 2010 14:51

rasas

sandija@sieviesuklubs.lv

Tu jau zini

sandija 17. oktobris 2010 14:50

rasas

Tā ir kārts kas rāda vai nu tikko kaut kas kas bija, vai tikko kas būs

Tā ir "tikko" kārts:)

sandija 17. oktobris 2010 14:50

smukaa

Es vispār neticu, ka ar kārtīm var pareģot nākotni. Var noteikt esošo situāciju, jā, bet ne paredzēt notikumus. Lai gan mums ir bijuši gadījumi, kad izleik Taro un tas tiešām piepildās. Sākumā pilnīgi neticami!

Es gan tā nemāku:D

rasas 17. oktobris 2010 14:49

sandija, es drīkstu Tev uz e-pastu uzrakstīt? Jo par to ģimeni ir viss mazliet sarežģītāk... :)... bet tā jā - daudz maz sakrita, īpaši par profesionālo dzīvi, vienīgais nespēju neko atcerēties par to labvēlīgo situāciju nesenā pagātnē.. ;)

smukaa 17. oktobris 2010 14:45

man jau liekas,ka shitaa kaut kas arii sanaak,kad nezini situaaciju un cilveeku!Jo ir ljoti daudz t.s.kaarshu liceejas,kas skataas cilveeka reakciju,siiki un pasham nemanaami,izvilina visu info,un tad staasta ko cilveeks veelas dzirdeet;)Ljoti labi psihologi;)

sandija 17. oktobris 2010 14:44

rasas

Es izliku vēl vienu izklāstu

Tur atkārtojas kaut kas līdzīgs - kas ir šobrīd? Tiesa
Ar ko tas saistīts? - ar dziļu krīzi (5 zobeni)
Ko nedarīt? Nevajag riskēt, nevajag tēlot muļķi
Ko darīt? Meklēt balansu, pragmatisku pieeju, diplomātiju it visā. Sabalansēt situāciju.
Kāds ir gala iznākums? - 9 kausi - mīlestība, miers, ģimene

Bet interesanti, ka tā krīzes kārts man nez kāpē krīt uz ģimeni vai dzimtu

sandija 17. oktobris 2010 14:41

vispār kaut kas sakrita? Parasti ir tā, ka tam, kam liek, viņš pats saprot, kas tur izlikts. Jo es varu neko nezināt par Tavu situāciju, bet stāstot, Tu pati saproti to

rasas 17. oktobris 2010 14:40

..tad jau man jādomā, ko darīt tālāk, ja reiz tas jau iet pa ģimenes līniju? vai tikai darbs ar sevi palīdzēs vai jau jārok "dziļāk".. :) ui, paldies Tev! :)

rasas 17. oktobris 2010 14:36

wow, sandij, paldies! :) Ja kas, Tu zini manu e-pastu.. ;)

sandija 17. oktobris 2010 14:23

rasas

Man bija rokā Taro, kad izlasīju Tavu postu, tāpēc nolēmu paprasīt kārtīm jautājumu, kādēļ rasas saskaras ar dažādām negatīvām izpausmēm.

Es neko par Tevi nezinu, nezinu neko par Tavu situāciju, kārtis rāda tikai vispārēju enerģiju stāvokli - stihijas.

Tad nu tā - kas ir uz doto brīdi - Lielais Arkāns Tiesa (to tulko arī kā Karmu) un 5 kausi - vilšanās un vēlēšanās no šīs karmas aiziet prom.

Zemapziņā jeb kas ir pamatu pamats situācijai rāda 3 zižļi - tas ir stabils pamats, Tevi patiesībā nekas nespēj izkustināt, jo pašos pamatos esi stabils un pieredzējis cilvēks, tas ir ļoti labi!

Kas ir apziņā - 9 zižļi - varbūt visa kā ir par daudz, daudz visādu enerģiju, darbu, pārpūle.

Nesenā pagātnē bija kaut kāda labvēlīga situācija, parādījās labas attiecības, vienošanās, draudzība, un parādījās arī cerība (zižļu pāžs), ka kaut kas mainīsies. Man tas izskatās saistīts ar ģimeni un pat ar bērniem (nezinu, vienk pāži citreiz uzrāda bērnus vai jaunus cilvēkus).

Šobrīd sirdi spiež krīze - un krīze tieši darbā, profesionālajās attiecībās (5 zižļi).

Kas ir no apkārtējiem, kāda ietekme - nekas, 4 zobeni, miers, vai nu nevienam Tu tā īpaši šobrīd neinteresē, vai kā. tas var būt arī ilgtošs izolētības periods, taču tas parasti beidzas. Ja šajā vietā būtu bijis kaut kas no lielajiem smagajiem arkāniem, varētu runāt par kādu nelabvēlību no ārpuses, bet te to nerāda.

Taču atceries, ka visas situācijas pamatā ir Tiesas kārts. Karma..

Kas sagaida nākotnē? - Lielas jūtas, mīlestība, tie var būt arī pārdzīvojumi, bet ne slikti. Sanāk cīnīties par savām tiesībām, savām jūtām, par sevi.

Izvelku pēdējo kārti - :) Interesanti, ka izkrīt Spēks (8. arkāns) - vai nu tas (tā cīņa ir jādara ar lielu spēku , vai nu arī Tev pašai spēka ir diezgan, lai ar visām nebūšanām tiktu galā).

Kopējās kārtis nav sliktas, bet rāda kreņķus, kas velkas pa ģimenes līniju. Kaut kādas karmiskas attiecības

sandija 17. oktobris 2010 14:11

rasas

Klau, es Tev tomēr izlikšu Taro - uz auru

rasas 17. oktobris 2010 14:07

andasan.... bet ir jau tā, ka Tu saki, ka ir tā noskaņa panākta uz pozitīvo un es jau nu nebūt nestaigāju pa dzīvi sadrūmusi un neapmierināta... bet tas par ko es runāju, ka pretī tiek saņemta arvien negatīvā informācija, negatīvais.. tas jau uztrauc... piemēram, vakar iztīrīju māju, visu izmazgāju un sveci ar noskaņai padedzināju, viss ar labām domām un harmoniski.. un, kas šodien? Ap pusdienlaiku mājas žogā ietriecās autiņš, kuru vadīja piedzēries šoferis un blaussēdētājs gandrīz gāja bojā.. un tieši mūsu mājā.. Un tā vienmēr.. izdari kko labu un atnāks kkas slikts... un tā nav mana paranoja! :D

andasan 17. oktobris 2010 00:07

rasas,
Citur saka, ka 30, vēl citur, ka 40.
Bet lielos vilcienos - 21 diena, tas ir laiks, kurā var nomainīties zemapziņā programma, ja uz to tiek mērķtiecīgi strādāts, tas kļūst par ieradumu. Varētu teikt, ka tas ir laiks, kas vajadzīgs, lai izveidotos pieradums :) Ir tak feini, ja par ieradumu kļūst smaidīt, labi justies utt :) vai ne? Kaut 30 minūtes diennaktī savai dvēselei veltīts laiks ... no sirds iesaku
Pēc Reiki pirmās pakāpes iesvētības arī tiek dotas instrukcijas 21 dienu strādāt ar sevi, lai dziedinošā enerģija nostiprinātos organisma šūnās.

Par bērniņiem. Uj cik pazīstama situācija :) Atceros joprojām, kad mans bērniņš bija vēl mazs, cik pārgurusi es visu laiku jutos. Ir jāatrod laiku sev, ko jūs varētu veltīt tikai un vienīgi sev, un tam ir jābūt regulāri. Tāpat iekšējais darbs ar sevi spēj darīt lielus brīnumus. Bērniem enerģijas plūsma ir tīrāka un jaudīgāka, viņi mūs, māmiņas savas, rauj līdzi, bet mums vibrācijas nav tik augstas, tā ar sanāk, ka neturam slodzīti.

rasas 16. oktobris 2010 21:49

sandija.... bet ir jau tā ir, ka visus šos gadus ir dots... tiešām nav spēka vairs... bet, vienalga cīnos un cenšos ikreiz to "saulītes sajūtu" sajust.. :) redzēs.. bet visu laikam stipram ar nevar būt..
Vai Tev izdevās vēlreiz nointervēt to cilvēku? :) Ja kas, mans e-pasts: rasssa@inbox.lv Būšu Tev pateicīga..
andasan... 21 diena saki? kāpēc tieši 21?

kristenaa027 16. oktobris 2010 20:58

mana situacija ir ta ka es savu energiju atdodu savam delam,ta man gudrs cilveks teica,un ir ta ka man vairs nav speka,esmu kluvusi nervoza,reizem dusmas izgasu par bernu,pec tam nozeloju....es jau nezinu vai ta ir taisniba,man ir ta,ka mazais pirms gulesanas nikojas,es vinu samiloju,turu savu roku uz vinu,vienmer man rokas tirpst....

sandija 11. oktobris 2010 08:39

rasas
Tur ir tikai viens triks.

Ja vislaik esam dzīvojuši, ka no pasaules ņemam - visu , iespaidus, sajūtas, arī bailes un nedrošību un visas negācijas, tad "saulītes" gadījumā dodam! Vienkārši uzņemamies atbildību par pasauli un dodam tai, no sevis visu ko var dot.
To grūti saprast varbūt, jo es vārdos nevaru izteikt. Bet sajūta pat var būt līdzīga, ka esi kā mamma pasaulei. Tu taču neprasīsi savam bērnam, lai viņš tev dod?:) Dosi pati. Visu, kas ir. Spēku, enerģiju, labas domas, darbības.

Un pats fantastiskākais, ka tajā momentā, kad nolem tā darīt,pazūd bailes - kas ir visliekākais bremzējošais faktors. Tu nevis vairs uzsūc kā sūklis visu, kas apkārt notiek, bet dari pati! Tā ir spēcīga cilvēka pazīme - darīt pašam, rīkoties pašam, negaidīt, kad apstākļi Tevi aprīs, bet ņemt visu savās rokās.

Rezultāti ir fantastiski! Nekas ārēji nemainās, bet sāc pasauli uztvert savādāk.

andasan 11. oktobris 2010 08:17

rasas,
vienu reizi veikta var nepalīdzēt, ja pamatā ir liels negatīvais uzkrājums. prakse, prakse, prakse. un pienāks mirklis, kad viss vienkārši notiks.
ir tikai divi varianti 1. visu atstāt kā ir un 2. darīt, darīt, darīt
cilvēka reakcijas un notikumus ietekmē tās programmas, kas glabājas zemapziņā, bet, lai izmainītu šīs programmas ir vajadzīgs laiks. 21 dienu veikt vienu vingrinājumu vienā un tajā pat laikā. un tad, ja nav nekādu izmaiņu, tad var teikt - tas nedarbojas. lai gan tādu gadījumu neesmu vēl redzējusi.

rasas 8. oktobris 2010 10:46

par to "saulītes sajūtu" esam jau diezgan daudz diskutējuši arī ar Sandiju.. nepalīdz.. un ar vizualizāciju viss ir kārtībā.
Par magnētu gan negribās, jo magnētam ir divi poli - ziemēlu un dienvidu. Kā zināms, tad dažādie poli (ziemeļpols un dienvidpols) pievelkas, respektīvi, tā arī sanāk - + enerģija pievelk diemžēl manā gadījumā - enerģiju.

andasan 8. oktobris 2010 10:08

rasas
Kad veic koncentrēšanos sirdī, tad var pielikt klāt vizualizāciju un sajūtas. Ir jāiedomājas, ka krūtīs aust Saulīte. Arvien spožāka un spožāka. Noder arī smaids. Pašai sev. Sajust smaidu sevī, sajust prieku, sajust sevi kā visu Labo. Darīt to arvien biežāk un biežāk. Nepietiks pateikt - es esmu laba. To ir jāsajūt, ar sirdi, ar katru šūnu. Sajušanas impulss piedzimst pašas sirsniņā. Tas, ko mēs pievelkam ir atkarīgs no tā kā mēs iekšēji jūtam sevi. Kā magnēti.

rasas 7. oktobris 2010 16:54

ha.. :) nja, negatīvos notikumus izdodas "pievilkt".. tā kā zināmā mērā tas darbojas.
Nja, gaidu vēl kādus blogus. :)

sandija 7. oktobris 2010 06:12

andasan

Šo varēji kā blogu iesūtīt

andasan 6. oktobris 2010 21:16

Praktiski, ļoti vienkārši, bet efektīvi vingrinājumi, kas palīdzēs sajust enerģijas un dos atspēriena punktu, lai iemācītos tās vadīt.
Iesākumā ir jāapzinās sevi pašu kā enerģiju. Cilvēks nav tikai tas, ko domā savā galvā. Ikviena šūna ir enerģija.
Poza: Apsēsties uz krēsla ar taisnu muguru, mazliet uz krēsla malas, lai mugura neatbalstītos pret atzveltni, nekrustot rokas un kājas, plaukstas var pavērst gan uz leju, gan augšu, tomēr koncentrēties vieglāk ir, ja plaukstas ir vērstas uz leju.
Kā atrast garīgo sirdi: Ar vienu pirkstu pieskarties kakla bedrītei, ar otras rokas kopā saliktiem četriem pirkstiem nomēra attālumu uz leju, un tad vēl divu pirkstu platums uz leju – kopā 6 pirkstu platumā uz leju no kakla bedrītes. Šis ir punkts, ko mēdz dēvēt par garīgo sirdi, augstāko sirds centru, svēto sirdi utt.
Apsēdieties, atrodiet savu augstāko sirds centru (var pielikt plaukstu vai tikai vienu pirkstu, lai saglabātu kontaktu ar šo vietu). Atslābinieties un atlaidiet visas domas. Prātam patīk spēlēt dažādas spēlītes un domas ir kā uzbāzīgas mušas, tas nekas. Nevajag pretoties pārlieku. Kļūt par domu noverotāju var koncentrējoties uz elpu. Sekojot līdzi ieelpai un izelpai, apzināti sajūtot gaisa plūsmu caur nāsīm. Būtiskākais ir sajust savu augstāko sirds centru, ļauties patīkamām sajūtām, kas šajā vietā rodas. Pirmās reizes iespējama velkoša vai spiedoša sajūta, ar laiku tā pāriet.
Nākamais solis ir enerģiju apzināšanās. Ņemam talkā savu iztēli. Iedmājieties, ka no Visuma (zvaigznes, Dieva, Radītāja) plūst balta tīra gaisma, ieplūst caur galvas virus (avotiņu) galvā un plūst pa mugurkaulu uz leju, caur astes kaulu izplūst no ķermeņa un ieplūst Zemes mātes kodolā. Iztēlē izsekojiet līdzi katram mugurkaula skriemelim. Un tieši pa šo pašu ceļu enerģija plūst pretejā virzienā. No Zemes mātes kodola plūst maiga, silta, mātišķa enerģija (katrs var redzēt to citā krāsā, es redzu zaļu vai vienkārsi to sajūtu), tā ieplūst caur asteskaulu (arī caur pēdām), ceļas pa mugurkaulu augšup, un izplūst Visumā, augšup pie Radītāja. Iesakumā, to var darīt ar iztēles palīdzību, pēc kāda laika, kad šis vingrinājums būs praktizēts, varēs sajust. Šis vienkāršais vingrinājums palīdz attīrīt centrālo enerģijas kanālu. Ir vajadzīga tikai un vienīgi praktizēšana. Viena vingrinājuma ilgums pēc paša ieskatiem, var sākt ar 3-5 minūtes, bet tikai tik ilgi, cik pašai ir harmoniski, ja ķermenis sāp, nevajadzētu pārslogot, labāk iesakumā mazāk.
Par situāciju un cilvēku piesaistīšanu.
Ja domas ir brīvas un mēs dzīvojam savā sirdī, ja saprotam, ka pasaule tā ir enerģiju kustība, tad situāciju radīšana ir kā interesanta rotaļa. Pret dzīvi vispār vajadzētu attiekties kā pret jauku un skaistu spēli. Domām ir liels organizējošais spēks, tāpat kā ticību sistēmām, ka sir izveidojušās zemapziņā. Situācijas mēs radam ar savām sajūtām. Ja Tu tici, ka esi laba partnera vērta, tad tādu arī piesaistīsi. Ja Tavā zemapziņā jau ir iesēdusies doma, ka visi partneri ir krāpnieki, tad tādi nāks vēl un vēl. Šādās situācijās ir jāpaskatās sevī, jāatrod cēloņi šādai zemapziņas programmai, un jāmaina tā. Ja prāts ir mierīgs un sirdī ir tīrs nodoms, tad atliek tikai kaut ko iedomāties un tas piepildās, mierīgā prātā un sirdī spēj dzimt brīnums. Jo saspringtāks cilvēks, jo grūtāk. Rotaļīgi izteikta velēšanās, bez piesaistes pie rezultāta … pamēģiniet  Šeit ir daži citāti, kas palīdz labāk izprast kā tas brīnums, ko sauc par radīšanu darbojas - http://dveselesdziesma.1w.lv/70-cilveka-sirdi-un-domas-ir-visi-radisanas-instrumenti/
Piemērs no dzīves. Manai vecajai gāzes plītij nedarbojās cepeškrāsns, vienu vakaru es smejot noteicu: “gribētos cept kēksus!” un tajā mirklī patiešām no visas sirds to vēlējos. Tas notika viegli, brīvi un kā rotaļājoties – jā, tas būtu forši un sniegtu gandarījumu! Pēc nedēļas man uzdāvināja jaunu gāzes plīti, zepter katlu/pannu komplektu (tajos ar varot kēksus cept) un Eastcon karstā gaisa katlu, kura arī var cept kēksus. Vai tiešām es tik ļoti spēcīgi tajā mirklī vēlējos cept kēksus? Laikam jau  Bonusā Visums man uzdāvināja arī jaunus vituves skapīšus … bet vai man ikdienā ir laiks cept? Ja Visums ir bijis tik organizatorisks - cepu, tagad jau itin bieži  Piemēru ir vēl daudz. Gan par darba kolēģiem, sadarbības partneriem, informācijas atrašanu, mašīnas atslēgām utt. Pirms pāris gadiem man šādi izdevās “uzzīmēt” veļasmašīnu, jo iepriekšējā pēkšņi izgāja no ierindas. Pamatā gan ir ilgu gadu meditāciju prakse.
Un ir dažas nianses, ko noteikti jaņem vērā. Ar uzsvaru uz noteikti jāņem vērā! Pirmkārt, nekādā gadījumā nevēlēt otram ļaunu. Otrkārt, kaut ko vēloties, paturēt sevī sajūtu, ka tas ir saskaņā ar visa esošā labumu. Lai nesanak tā, ka ievēlamies mašīnu un tiekam pie mašīnas, kuru atstāj mantojumā pēc pāris dienām nomirtošs krusttēvs. Un darīt to visu kā rotaļājoties – viegli, brīvi, ar prieku. Mazākā piesaiste pie rezultāta, gaidīšana, saspingums rezultātu nedos. Ir jāstrādā ar sevi garīgi. Tāpat kā mēs kopjam savus fiziskos ķermeņus, ir jākopj arī garīgumu. Dvēseli, garu … jāizkopj sevī patiesas pozitīvas īpašības. Jo tīraks ir cilvēks savos nodomos, jo ātrāk tie piepildās.

P.S. rasas, lai veicas! :)