Cik daudz sava laika dienā pavadi, izklaidējoties interneta dzīlēs?

miranda
miranda 14. augusts 2013 17:21

Cik daudz sava laika dienā pavadi, izklaidējoties interneta dzīlēs? Kāpēc tieši tik daudz? Kāpēc, Tavuprāt, Tu meklē izklaidi interneta vidē?

Atzīšos, ka pēdējā laikā man jau liekas, ka par daudz esmu pie datora, lai tāpat vien atrastu ko interesantu lasāmu. Zinu arī tam iemeslu - trūkst reālas komunikācijas ar draudzenēm un paziņām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 14. augusts 2013 22:39

P.S. Kāpēc meklēju izklaidi Internetā?
Izklaides Internetā ir dažādas. Ja runa par soc.tīkliem un Sieviešu Kluba aktivitātēm, tad te man patīk nepiespiestā virtuālās vides atmosfēra. Komunikācija neizejot no mājas, būt piederīgai kādai interešu grupiņai, dalīties domās un būt komunikācijā ar tiem, ar kuriem satikties ir problemātiski, kā arī smelties idejas, būt sociāli aktīvai. Jā, tas man patīk. Ja agrāk blandījos apkārt pa ļoti daudz soc.portāliem un forumiem, tad tagad visu sašaurināju. Kā saka... labāk kvalitāte, nevis kvantitāte, šajā gadījumā ļoti labi iederas šis teiciens :)
Kas attiecas uz vairāk individuālo izklaidi - filmu skatīšanos, lasīšanu Internetā, tad te savijas kopā gan izklaide, gan arī attīstība (atkarībā no izvēlētā materiāla).

vecsprofils 14. augusts 2013 22:24

Atkarīgs no dažādiem apstākļiem, bet varu viennozīmīgi pateikt, ka stundu skaits samazinājies kopš izreģistrējos no draugiem, kopš neapmeklēju visādas dzelteno ziņu lapas un kopš izreģistrējos no tā degradēto midzeņa cosmo foruma. Tagad pavadītais laiks Internetā tiešām aprobežojas ar to, kas mani tieši skar un man noderīgs. FB bieži ieeju caur mobīlo, apskatos jaunumus, kādas vēstules. Ļoti labs kavēklis, kad esmu ceļā, piemēram, lidojot no Rīgas uz Zviedriju, tad ļoti priecājos par pieejamām iespējām mobīlajā, īsinu sev laiku, gan vecākiem miers un prieks ar mani būt sakaros jebkurā vietā :)
Parasti Internetā esmu pēc pamošanās un vēlā vakarā. Pa dienu tad, ja laiks ārā slikts un esmu mājās.

Rebeka 14. augusts 2013 20:58

Jau labu laiku internetā neizklaidējos, pārāk daudz darbs pie datora...