Čigāns ar smaržām...

Linduchy
Linduchy 3. augusts 2015 18:54

Stāvu pieturā, nevienu neaiztieku - tauta apkārt tieši tāpat. Te pienesās klāt čigāns (ap gadiem 40) ar maisu un sāk plīties virsū sievietēm ar smaržām no Stockmann - atdošot pa lēto. Rāda smaržas, rāda cenu uzlīmes, runā daudz, cenšoties pārliecināt par darījuma izdevīgumu. Kad tirdzniecība neizdodas, tad sāk prasīt, lai iedot kādu "kapeiku" - tāpat vien, par skaistām acīm.

Nezinu, iespējams, ka man tuvojas MR, bet te nu es uzsprāgu un paziņoju skaļi, lai beidz zagt un iet strādāt, tad nebūs jādiedelē nauda pieturās. Turpmākajā savā tekstā nokaunināju viņu pēc pilnas programmas, bet patiesībā gribēju viņam krāmēt ar kaut ko smagu...tā pamatīgi krāmēt, pat žēl nebūtu ne kripatiņas. Čigāns blisinājās uz mani, noklausījās un tad sāka, kaut ko draudošu muldēt. Noņēmu saulesbrilles no acīm un ar visu naidu, kas manī bija sakrājies šīs diskusijas laikā, tā arī paziņoju, ka lai tik pamuld vēl man draudus - strādāju policijā, tūlīt pat paņemšu aiz pakaļas, un sēdēs viņš ilgi un dikti. Čigāns nopietni pārbijās, ņēma kājas pār pleciem un pazuda tālēs zilajās, ik pa brīdim atskatoties, vai tik nesekoju šim :D

Zinu, šodien izlaidu uz āru savu riebīgo ES, bet man par to nav kauns, patiesībā es lepojos, ka varēju skaļi pateikt tam cilvēkam visu, ko par viņu domāju.

Vai jums kādreiz ir plijušies klāt čigāni ar piedāvājumu iegādāties zagtas preces?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 3. augusts 2015 19:52

Jā,ir gadījies :D Zīlnieces bariem lien klāt un sola pazīlēt..bet es tik saku,es pati tev varu izzīlēt zilus brīnumus un "abezjaņņiku" uz nakti :D

rasas 3. augusts 2015 19:46

Laikam neizskatos pēc potenciālās klientes, neuzplijas. Bet čigāniete gan ir meginājusi piedāvāt savus zīlēšanas pakalpojumus.

Kerstyna 3. augusts 2015 19:34

Jā, autoostas rajonā, bet es māku TĀĀ paskatīties, ka tūlīt tinas prom, bez sarunām. :D