Ciemiņu uzņemšana un ēdināšana

vecsprofils 7. augusts 2013 22:46

Pastāstiet kādā veidā jūs uzņemat ciemiņus (sen neredzētus utt.).

1)Vai gatavojiet daudzus ēdienus - gan salātus, karstos, dažāda veida gaļiņas, sieri, ikri, lasis, saldais ar tēju, augļi, dzērienu dažādība;

2) Modernā viesu uzņemšana ar kanepē un tamlīdzīgiem nāčo "uz vienu zobu";

3) vienkārši - alkohols un/vai tēja un kādi cepumi, konfektes, augļi.

Pastāstiet, vai klājiet galdu - ar skaistu galdautu, īpašiem greznākiem šķīvjiem/piederumiem vai arī cienājiet vienkārši ar ikdienas piederumiem?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 8. augusts 2013 17:55 DIO

Nebiju nosaukusi konkrētus ēdienus, jo arī salāti nav tikai rosols un karbonāde nav plika cukgaļas karbonāde ar vārītiem kartupeļiem ;) Par to jau ir runa, par visu tiek padomāts dažādās gaumēs un smalkuma pakāpēs :)

VIT@ 8. augusts 2013 17:52 Spotorno

nuu arī mēs cienājam ar sirdi un dvēseli, taču noteikti ne ar vienu no Tevis minētajiem ēdieniem. Tortes faktiski nepērkam vispār, ir deserti ko gatavojam. Turklāt dažādas mazās uzkodas vienmēr būs vērtīgākas par rosoliem (lai piedod mana vecmamma) vai jūras uzkodu galdiņš. Un arī tas pats ar vakariņām - krāsnī gatavots liellops ar greifrūtiem, pastētes musi utt vienmēr manās acīs izcelsies ar lielāku izdomu kā vārīti kartupeļi , karbonāde un sautēti kāposti (tas nav nekas slikts, bet es dzīvoju ar savādāku skatījumu par ēdieniem, to svarīgumu dzīvē un ko pasniegt viesiem), manuprāt izmsalcināts arī var būt jebkas, arī tā pati karbonāde, bet ir jāpiestrādā pie idejas un pasniegšanas, katrā ziņā, ja uzdevums ir piebarot, tad derēs arī neuzprišināts variants. Ja tomēr gribēsies tam viesim pārsteigumu un sajūsmu klausīties atsauksmēs, tad ir jāpiestrādā pie tā ;)

vecsprofils 8. augusts 2013 17:42 DIO

P.S. Mums parasti nav vienošanās, ja aicinam ciemos svarīgākas personas, tad tas prezumējams, ka plika kafija/alkohols un torte vis nebūs.
Tā laikam tā vēl no padomju laikiem esošā tradīcija, kad, ja aicina, tad cienā ar visu sirdi un dvēseli.

vecsprofils 8. augusts 2013 17:40 DIO

Tajā skaitā ir arī vienkārši - tie paši dažādu desiņu un gaļu griezumi, kurus var vienkārši uzkost pie salātiem ;)
Tā, cerams vēl kāda iesaistīties ar savām domām un tradīcijām ;)

VIT@ 8. augusts 2013 17:36

Turklāt, ja tie ir sen neredzēti viesi, tad es drīzāk justos neērti, ja būtu galdu pārforsējusi ar izmeklētu ēdienu, nezinot, ka viesi ir vienkāršāku ēdienu piekritēji, tās ir nianses, bet ļoti svarīgas, manuprāt.

VIT@ 8. augusts 2013 17:35 Spotorno

Bet ciemiņu uzņemšana arī sen neredzētu ir dažāda. Ir taču vienošanās vai tās ir vakariņas, vai pasēdēšana pie tējas :) Tas ir tas, ko domāju es. Jo katram pasākumam pieiet ar savādāku ideju, klājumu un atmosfēru ..atbilstošiem ēdieniem tai skaitā.
p.s. darba kultūru gan man nepatīk jaukt ar izēšanos, man patīk finger food variants, arī klinģeri man liekas ārkārtīgi novecojis variants :)

vecsprofils 8. augusts 2013 17:30

Bet varbūt, ka tā ir pareizāk un tā arī vajag, neiespringt, netērēties, tīri simboliski pacienāt ķeksīša pēc?
Interesanti par to parunāt, priekšdienām arī...

vecsprofils 8. augusts 2013 17:20 DIO

Te vairāk runāju tieši par reti sastopamiem, bet labiem draugiem/paziņām, arī tālākiem radiem, kuri nevis paliek uz vairākām dienām, bet norunāts, ka atnāks uz plkst. 17-18, ne draudzeņu kafijas pauzes :)
Runājot par vecāku mājām, tad te mums pieņemts, ka par visu tiek padomāts, mamma vadībā ar pārējiem ģim.locekļiem palīdzībā gatavo un cep laikietilpīgus ēdienus, sapērk visu ko dažādām gaumēm un garšām, vārdu sakot tas pirmais variants. Tas pats notiek uz svētkiem, kad tiek svinēta dzimšanas diena kādam ģimenes loceklim un sanāk ciemiņi.
Bet bieži novēroju, gan personīgi nākot ciemos kopā ar pārējiem, gan no TV redzamiem šoviem un lasot, ka šodien cilvēki kaut kā mazāk cenšās izdabāt ciemiņiem. Nopērk pusfabrikātus vai gatavus ēdienus kā grillētu vistiņu, nopērk kādu primitīvu kliņģeri un/vai modernos kanepē ar kaut kādu olīvu vai tomātu šķēli un priecīgi uzņem viesus.
Varbūt, ka esmu vecmodīga un/vai izlutināta, vai varbūt, ka pārāk rūpējos par ciemiņu pilnvērtīgu ēdināšanu, bet man šķiet, ka tas ir par maz.
Tas pats ar svētku svinēšanu darbā, kolektīvos. Atminos, kad strādāju, visu laiku nesu iepriekš sagatavotus salātus, dazadu gaļu griezumus, maizītes, labas tortes, dzērienus, bet citi bija tik nesuši sausu klinģeri un cienāja salvetēs...

VIT@ 8. augusts 2013 16:25

Skatoties kāds ir satikšanās mērķis, ja tās ir vakariņas, tad galds būs ar visu komplektu uzservēts, pat auduma salvetēm un gredzeniem, starteriem, salātiem, otro ēdienu un saldo, pieskaņojot atbilstošu dzērienu.
Ja tā ir kokteiļballīte, tad uzkodas kā zviedru galda formātā, finger food ir pareizākais.
Un tik pat labi, var būt ar draudzenēm pasēdēšana, kurā pasniegšu tēju porcelāna tējas tasītēs ar kādu bezē kūciņu ...tā kā atbilstoši katram pasākumam, noskaņai sava uzņemšana.
Bet vispār man loti patīk uzņemt viesus, vienmēr priecājos, kad draudzene pie manis ciemojās, tad ir daudz interesanta ko gatavot, aprunāt , nogaršot utt

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā